UK
EN
Допомогти
UK
EN
Мєліна Софія
2012 рік
Щоразу, коли звертаються до нас батьки про допомогу врятувати їх дітей, серце завмирає. А коли це маленька красуня-донька захисника України, то допомогти хочеться якомога швидше. Знайомтеся - наша нова маленька підопічна Мєліна Софія. Софійка - дуже довгоочікувана донечка, народилася з вагою 950 гр і зростом 33 см. Три місяці батьки з лікарями виходжували Софійку у лікарні Дніпра. Передчасне народження спровокувало халестеатому, пухлину, при якій було видалено задню стінку слухового каналу. Зʼясувалося, що пухлина доброякісна. При останньому огляді було виявлено ще одну проблему - діагностовано кісту носової пазухи, яку треба видаляти.За місяць до діагностики кісти, у дівчини сталося два напади. Висновок лікарів - епілепсія. Лікарі призначили приймати протисудомні препарати зі збільшенням дози та постійним стаціонарним обстеженням в м.Дніпро. Але навіть при найжорстокіших діагнозах, діти завжди залишаються дітьми. Софійка любить кататися на велосипеді, в школі улюблений предмет - довкілля, в майбутньому мріє стати лікарем, а найголовніша мрія - це наша Перемога! Для визначення, який саме пошкоджено ген, та якісного лікування потрібно зробити дороговартісний аналіз, який, на жаль, не робиться в нашій країні. Наразі у Софії велика слабкість, але вона великий патріот своєї країни та дуже чекає Перемоги, дуже сумує за татом, який боронить нашу країну від початку війни, але дівчинка намагається не падати духом і дуже чекає зустрічі. Ми оголошуємо збір на генетичний аналіз. Сума до збору 26000 грн. Рахунок розбивається на оплату двома частинами. Перший рахунок на 10 000 грн. який оплачується в Україні та другий на 349 $ (+податок) оплачується у дослідний центр INVITAE. В призначені ОБОВ’ЯЗКОВО вказуйте «для Софії».
Чабаненко Михайло
2008 рік
Високий рівень цукру наче корозія, руйнує органи. Понад усе страждають очі, нирки, нерви, серце. Низький рівень цукру, навіть короткочасний, викликає захворювання мозку, порушення роботи серця, дихання, судоми, втрату свідомості та навіть смерть. Постійний моніторинг забезпечують спеціальні сенсори, які передають значення рівня цукру на сканер. Корегування рівня цукру відбувається завдяки інсуліновій помпі, яка вводить інсулін у тіло дитини через змінні інфузійні системи. Які потрібно міняти кожні 2-3 дні. Вартість витратних матеріалів щомісяця становить 5000 гривень(кожного місяця), ми розуміємо, що ці витрати з родиною пожиттєво. Відкриваємо збір для придбання витратних матеріалів, необхідних для контролю та корегування рівня цукру в крові. Зараз ми збираємо кошти на рік підтримки обслуговування інсулінової помпи, а саме 60000 грн. Це велика сума для родини. Звертається до всіх небайдужий за допомогою. Тож, просимо долучитися до благодійної справи всіх небайдужих. Допоможіть життєрадісному Михайлику. Обов'язково в призначені платежу вкажіть "для Михайла". № поточного рахунку в ПриватБанку код ЄДРПОУ 37338281, IBAN UA113052990000026004060733219 № картки 5169 3351 0107 0072
Приходько Прохор
2010 рік
Немає нічого страшнішого для батьків, ніж коли хворіють їх діти. Все, чим ти можеш допомогти своїй дитині, – це полегшити її стан. Зробити її життя хоч трішечки комфортнішим і менш небезпечним. Знайомтеся, це наш новий підопічний 12 річний Прохор. В першому класі Прохору встановили діагноз - цукровий діабет. І відтоді пішов повний контроль скільки й чого з'їсти, які мати фізичні навантаження, куди піти або не піти – все це під суворим контролем мами. Якщо втратити контроль, то може наступити діабетична кома... Прохор змалечку звик боротися за своє життя. І нехай цукровий діабет це назавжди, втім, хлопець радіє життю, займається скелелазінням та дуже творча дитина. Для того, щоб додати юнаку позитивних емоцій батьки купили найдорожчого друга собаку. Цього року хлопцю встановили інсулінову помпу, яка автоматично контролює показники організму. Обслуговування інсулінової помпи коштує 5000 грн (кожного місяця). Це велика сума для родини. Тому родина Прохора звертається до всіх небайдужий за допомогою. Одним із принципів нашого фонду є принцип сталості, ми розуміємо, що ці витрати будуть з родиною пожиттєво. Тому відкриваємо довготривалий збір!   Зараз ми збираємо кошти на рік підтримки обслуговування інсулінової помпи, а саме 60000 грн. Тож просимо долучитися до благодійної справи всіх небайдужих. В призначені платежу обов'язково вказуйте "для Прохора".
Марія Борисенко
2014 рік
Мамо, я не чую! У 2018 році багато небайдужих нікопольців допомогли Машуні Борисенко встановити кохлеарний імплант на вушко та сплатити операцію в Туреччині. Родина дізналася про те, що Маша не чує пізно, операція проведена майже в 4 роки й через це, є певні труднощі. Зараз дівчині 7 років, увесь цей час родина докладала неабиякі зусилля, щоб допомогти Машуні досягнути успіхів у розвитку мовних навичок та у навчанні. Дається це Машуні, на жаль, не дуже легко! Але Марійка з мамою геройки, і вони роблять все можливе. Маша любить слухати музику, танцювати, співати, намагається щось розповісти, але виходить на своєму. Але в електронному вушку сталася біда, зламалася котушка, через яку надходять імпульси електродом у равлик вуха. Яка причина поломки не відома і, на жаль, не підлягає ремонту. Маша розуміє, що вона зараз ходить з одним вушком і їй дуже важко орієнтуватися від куди йде звук, дуже просить одягнути їй друге вушко! А ще, Машуня планує в цьому році йти до першого класу. Тому наявність апарату дуже необхідна. Сума до збору 22310 грн. На жаль, сума для придбання цієї котушки, магніту і проводка не посильна для мами. Ми просимо в такий нелегкий час допомогти Машуні. Будь-яка ваша допомога то плюсик до загальної суми. В призначені платежу "для Марії".
Вікторія Ізюмченко
2007 рік
Ізюмченко Вікторія, 22.05.2007 року Зазвичай підопічні Фонду розповідають свою життєву історію, від якої з’являються сльози на очах. З нашою новою підопічною так само. Дівчина має діагноз - ДЦП, подвійна гемеплегія з важкими руховими порушеннями. Вікторія - сильна й вольова, з великою жагою до життя. Родина приїхала до нашого міста з Донецької області. За реабілітацією мама, звернулася до Нікопольського реабілітаційного центру. Ми всі знаємо, що там працюють справжні професіонали. Лікарями було рекомендовано в найкоротший термін придбати новий інвалідний візок. Вартість візка: 12 500 грн. Для дитини це дуже важливо і необхідно Новий візок монофункціональний, у нього тверда спинка для чіткого фіксування хребта та міцна опора під стопи, Вікторія частіше матиме змогу бути на вулиці та без перешкод їздити на реабілітацію, а матуся збереже, хоча б трішечки, своє здоров’я та спину. Ми дуже просимо всіх про допомогу. Візочок треба придбати якнайшвидше!
Катерина Пушкарьова
2020 рік
Любі друзі! Хочемо познайомити вас із нашою новою підопічною. Маленька Катеринка з'явилася на світ у термін, тільки на пізньому терміні вагітності на УЗД мамі повідомили, що у малечі на правій ручці додатковий палець (другий великий пальчик). Загалом незважаючи на таку патологію, дівчинка народилася здоровою. Дитину показали дитячому хірургу Центра матері та дитини ім. Руднєва, він не виключив, що виникнення такого відхилення може бути пов'язане з генетикою і рекомендував зробити операцію з усунення додаткового пальчика у віці 1,6-1,7 року. Щоб патологія негативно не позначилася на подальшому психологічному розвитку Катерини та не вплинула на дрібну моторику та функціональність кінцівок, та й просто в естетичному плані дитині потрібна термінова операція на ручці. Батьки звернулися до нас у фонд за допомогою, оскільки самостійно не можуть сплатити операцію, тому що мають дуже низькі доходи й часом не можуть звести кінці з кінцями. Допоможімо Катерині та її батькам знайти надію на здорове майбутнє! Добра не буває багато. Добро народжує лише добро. Терміновий збір на операцію в Центрі матері та дитини ім. Руднєва.
Дамір Кімалов
2022 рік
До нашого фонду звернулася сім'я Кімалових з проханням про допомогу їхньому малюку Даміру. Дитині всього три місяці, при народженні лікарі виявили у хлопчика проблеми із серцем. Це стало справжнім ударом для батьків. Вони до останнього сподівалися, що трапилася якась помилка. Малюка показали лікарям Дніпропетровського обласного клінічного центру кардіології та кардіохірургії й ті підтвердили страшний діагноз: відкрита артеріальна протока великих розмірів, двостулковий стенозований аортальний клапан. Це вроджена вада серця, при якому артеріальна протока не заростає після народження.< Лікарі рекомендували якнайшвидше зробити Даміру операцію ендоваскулярним способом. Встановити імплант-оклюдер, який закриє дірочку у маленькому серці хлопчика та зробить його здоровим. Малюкові потрібна термінова операція на серці. Орієнтовна вартість операції 20000 грн. Найближчим часом ми маємо отримати від лікаря список необхідних медикаментів для операції. Просимо вашої допомоги та молитов для малюка. Саме кожен ваш репост, кожна гривня – шанс Даміра на порятунок.
Дудар Микола
2011 рік
Микола не новий наш підопічний, з ним ви вже знайомі. Завдяки вашій підтримці ми допомогли хлопцеві пройти у серпні минулого року важливу для нього реабілітацію. Микола з багатодітної сім'ї, в сім'ї є ще двоє хлопчиків, старший Олексій - дитина з інвалідністю, якому ми також завдяки вам неодноразово допомагали. Нагадаємо історію Миколая. Микола народився доношеною та здоровою дитиною. Розвивався за віком. Так сталося, що в віці дев'яти місяців малюк випав з коляски й отримав травму. Тоді відразу зробили обстеження, але лікарі нічого не виявили. Наслідки цього виявилися пізніше. Проблеми почалися у Миколи з семирічного віку, після перенесеного важкого бронхіту з'явилися сильні головні болі, була діагностовано вегетосудинна дистонія з ангіоспазмом, внутрішньочерепна доброякісна гіпертензія. Потім до них приєдналися і болі в спині. А рік тому трапилося нове лихо, граючи на майданчику Миколу з необережності зіштовхнули з гойдалки. Після падіння у нього почалися сильні головні болі та внутрішньочерепний тиск. Після проведених обстежень у Харкові, Миколі було поставлено діагноз – підвивих атланти, кіфосколіоз. Миколай пройшов уже три курси реабілітації у Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна м. Трускавець та два курси в Центрі реабілітації, фізичної терапії Святого праведного Іоанна, а також реабілітації в Нікопольському медичному спеціалізованому центрі медико-соціальної реабілітації дітей. Це вже дало добрі результати. Однак для їх закріплення слід продовжувати лікування. Хлопчику з його діагнозом необхідно посилено займатися ЛФК, масажем та плаванням. Микола навчається у 4 класі, займається на фортепіано в музичній школі, ходить до театральної студії, і до репетиторів з математики та англійської мови. Хлопчик дуже допитливий і рухливий, дуже любить спорт, але на жаль через хворобу не може ходити у спортивні секції. Так вийшло, що зараз мама виховує трьох дітей одна, з боку батька ніякої допомоги немає. Через складні життєві обставини, доводиться наймати житло. Для оплати нового курсу реабілітації потрібно 15200 гривень. І для багатодітної мами-одиначки це дуже велика сума. ДРУЗІ, АЛЕ МИ МОЖЕМО ПІДТРИМАТИ ЦЮ СІМ'Ю! РАЗОМ МИ МОЖЕМО ПОДАРУВАТИ МИКОЛІ ПОВНОЦІННЕ ЖИТТЯ. ЗАПУСТИМО КОЛЕСО ДОБРА - ДОПОМОЖІТЬ ХЛОПЦЕВІ СЬОГОДНІ, А ЗАВТРА ДО ВАС ПОВЕРНЕТЬСЯ НАБАГАТО БІЛЬШЕ.
Ангеліна Сіроока
2011 рік
Друзі, у нас нова підопічна! Це Ангеліна Сіроока. У дівчинки артеріовенозна мальформація лівої скроневої долі - це небезпечне захворювання, при якому між артеріями та венами замість мережі капілярів з'являються патологічно звивисті шунтуючи судини. Це як «бомба уповільненої дії». У Ангеліни стався розрив деформованої судини, і як наслідок геморагічний інсульт (крововилив в мозок). Народилася Ангелінка вчасно, все було добре, розвивалася, як і всі діти, доки не сталася біда... У віці шести років, коли Ангеліна навчалася в першому класі, в школі їй стало погано, вона знепритомніла. Дитину терміново доставили до обласної дитячої клінічної лікарні Дніпра, де зробили комп'ютерну томографію головного мозку й спинну пункцію та поставили страшний діагноз, як виявилося вроджена мальформація судин головного мозку. В лікарні Ангелінку медикаментозно вивели зі стану інсульту і для подальшого лікування направили до Київського інституту нейрохірургії ім. Ромоданова. В інституті нейрохірургії зробили ангіографію судин головного мозку та провели часткову закриту операцію, через катетеризацію. Але біда не приходить одна… У Ангеліни через три місяці після операції діагностували залізодефіцитну анемію, тяжкого ступеню. А через три роки після першого інсульту у дівчинки трапляється рецидив, знову стався геморагічний інсульт, мальформація почала прогресувати. І знову до лікарні у Дніпро, а потім до інституту нейрохірургії. Без термінової операції не обійтись, тому що якщо її не зробити Ангеліну можна не врятувати. Але рахунок, який виставили за операцію, величезний – 108100 гривень. На збір цієї суми у нас дуже мало часу. У простій та звичайній сім'ї Сірооких працює тільки батько, мама змушена була звільнитися з роботи, щоб весь час перебувати з хворою Ангелінкою, і самостійно зібрати таку суму батьки не можуть. Батьки Ангеліни дуже просять усіх небайдужих людей допомогти їх горю. «Допоможіть, будь ласка врятувати нашу Ангелінку, ми дуже хочемо, щоб наша дівчинка жила та раділа життю. Допоможіть не втратити нашу єдину донечку». До хвороби Ангелінка була дуже активною. Вона любить дуже співати, танцювати, у неї добре виходить малювати, а найбільше любить кататися на роликах, з 4 років ганяла на них щосили. Їй подобається вчитися, отримувати нові знання. Друзі, Ангеліна має шанс на здорове майбутнє! Незважаючи на свій важкий стан, дівчинка розвивається, а попереду на неї чекає ще багато великих справ і перемог. І ми віримо, що з вашою допомогою закриємо цей збір! Важлива будь-яка сума. Дякую кожному, хто сьогодні відкриє своє серце для доброї справи.
Ярослав Прокопчук
2008 рік
Знайомтеся, це наш новий підопічний Ярослав. Який обожнює ганяти м’яча та уроки фізичного виховання. Про цього позитивного хлопця можна розповідати багато і все було б добре, але… 18 жовтня Ярослав впав з великої висоти 5 метрів.   На даний час хлопчик знаходиться в Дніпрі в дитячій лікарні. Лікарі стабілізували стан здоров’я. Зараз Ярослав з апаратом Єлізарова, незабаром його знімуть та вставлять пластини. Операцію заплановано на понеділок (25.10.2021р.) Зараз лікарі не можуть надати рахунок (буде трохи пізніше) але приблизна вартість операції 20000 грн. На даний час в родині всі кошти вичерпані. Мама хлопчика, благає про допомогу: "ДУЖЕ ВАС БЛАГАЮ ДОПОМОЖІТЬ МОЇЙ ДИТИНІ ЗНОВУ СТАТИ НА НОГИ. Але, щоб не було в житті я бажаю вам: щоб осінь принесла всім побільше хороших і яскравих моментів, щоб наші мрії здійснилися.   В мене лише одна мрія заради якої я готова на все, щоб мій синочок одужав. Просити, розуміючи, що твій пост прочитають друзі, знайомі, колишні однокласники, далекі родичі дуже важко. Написати слово: ДОПОМОЖІТЬ! Важко, соромно, боляче... Зараз дуже важливо не упустити дорогоцінний час, коли можна щось змінити та виправити. Ми змушені з Ярославом просити допомоги. Без небайдужих людей потрібну суму ніде взяти. Часу для її збору не так багато операція запланована на 25.10.2021. Підтримка кожного дуже важлива! Добрі люди, не бійтеся маленьких сум - навіть 10, 20, 30 гривень невеличкими крочками наближають Ярослава до одужання. Щиро дякує всім, хто долучиться до збору коштів!!" Тільки об’єднавшись, ми можемо допомогти швидше!!! Дай Боже Всім добрим людям міцного здоров’я. Підтримати Ярослава можна перерахувати кошти за реквізитами фонду.
Ростислав Гридасов
2018 рік
У квітні цього року Ростислав захворів, як здавалося звичайним ГРВІ, піднялася висока температура, без кашлю і нежиті, пролікувалися, якийсь час все було нормально. У травні повторилися ті ж самі симптоми, знов пролікувалися, і ось в червні Ростик знову захворює, висока температура не падає, виклик швидкої, перебування і лікування в інфекційній лікарні. Аналізи показали низькі тромбоцити, дитина була доставлена в інфекційне відділення Дніпропетровської дитячої клінічної лікарні, пізніше переведена у відділення гематології, де зробили пункцію кісткового мозку та діагностували страшну хворобу. "До хвороби мій синочок був грайливий, ласкавий, любив танцювати, грати в розвиваючі ігри на логіку, конструктор і любив задаватися, що вміє сідати на шпагат, а зараз тільки плаче і нічого не хоче, я таким дитину ніколи не бачила" так нам розповіла мама Юлія. Як же боляче рідним усвідомлювати, що тепер лікарня стала для Ростика другою домівкою .... Родина просить всіх небайдужих людей про допомогу в терміновому придбанні препарату «Атенатив 500 МО». Необхідно 5 флаконів, вартість одного флакона 7200 грн. Друзі, підтримайте «сонячного» малюка в його нелегкій боротьбі за життя! Ми впевнені: разом нам це під силу!
Вячеслав Макуховський
2013 рік
А ще я цікавлюсь технічними винаходами. Вдома я постійно щось моделюю та ремонтую. А ще я мрію стати електриком в ДТЕК. І звісно, як всі діти я полюбляю солодощі та різноманітні смаколики. Але на жаль маю дотримуватися суворої дієти». Ось так розповів про себе Славко. Він дуже добрий та з почуттям гумору хлопчик. Дитина з народження має генетичне захворювання лактозну недостатність. Ні одне приймання їжі не обходиться без лікарських препаратів.  Ми просимо вас підтримати Славу!
Творімо добро разом! Підтримайте БФ “Дітям Нікополя”
Допомогти