UK
EN
Допомогти
UK
EN
Благодійний бал
"Благодійний бал" Благодійним фондом започатковано традицію проведення благодійних балів.Благодійний бал — це чудова подія, яка об’єднує людей навколо благородної справи.Цей захід, окрім благодійного, носить ще й культурно-освітній характер. В ньому беруть участь всі охочі, незалежно від статі, національності та танцювальної підготовки. На бал запрошують представників міста, депутатів, підприємці, а також всі люди доброї волі, для яких робити добрі справи є невід'ємною частиною життя. Бали:2017 рік – бал в підтримку дитини з орфанним захворюванням. Зібрано суму 23 790 грн. 2018 – бал в підтримку дитини на придбання слухових апаратів. Зібрано суму 14 800 грн. 2021 – бал в підтримку дівчат близнючок на придбання слухових апаратів. Зібрано суму 27 400 грн.   У зв’язку з подіями в України, благодійний бал тимчасово не проводиться.
Перетанцюють ВСІ
Фестиваль "Перетанцюють ВСІ" започаткований Нікопольським Регіональним Благодійним фондом "Дітям Нікополя".  Мета цього фестивалю це розвиток та популяризація всіх видів хореографічного мистецтва. Підтримка  дорослих, дитячих та юнацьких колективів, солістів, індивідуальних виконавців, а також популяризація шедеврів світової хореографії та благодійний збір коштів.     У зв’язку з подіями в України, фестиваль "Перетанцюють ВСІ"  тимчасово не проводиться.
Костянтин Четвериков
2004 рік
Шановні наші благодійники, Дозвольте представити вам Четверикова Костянтина, який народився у 2004 році. Хлопчик має складний діагноз: помірна розумова відсталість гіпердинамічний синдром. Хоча на перший погляд Костянтин виглядає як доросла та мила дитина, його стан вимагає особливої уваги. З 2022 року БФ “Дітям Нікополя” надає йому підтримку. Кожного місяця хлопець потребує ліків “Сонопакс” (вартість однієї упаковки 782 грн), і ми робимо все можливе, щоб забезпечити його цими необхідними препаратами. Костянтин – непосидючий хлопчик, завжди в русі. Його гарний настрій та посмішка завжди супроводжують його, навіть коли він приходить до нас у офіс. Мама Кості піклується про свою дитину з неймовірною турботою та любов’ю. Ваша підтримка допоможе нам забезпечити Кості ліки та зробити його життя кращим.
"Біг заради життя!"
БФ "Дітям Нікополя" за підтримки відділу спорту Нікопольської міської ради проводить щорічний благодійний забіг «Біг заради життя».Метою цього заходу є не лише корисна фізична активність, але й можливість привернути увагу до важливих справ. Нікопольці та всі охочі беруть участь у благодійному забігу. Це не лише спортивна подія, а й можливість допомогти тим, хто потребує нашої підтримки. 2016-2020 рік проведено 4 спортивні забіги на підтримку онкохворих дітей та дорослих.   У зв’язку з подіями в України, благодійний забіг "Біг заражи життя" тимчасово не проводиться.
Щорічний благодійний концерт "Жити завтра"
Благодійний концерт "Жити завтра". Це щорічна подія, присвячена Всесвітньому Дню онкохворої дитини. Вперше благодійний концерт «Жити завтра» був організований благодійним фондом у 2010 році, коли на невеликий концерт завітали зовсім не багато людей. Тоді майже ніхто не знав про благодійність та Всесвітній День онкохворої дитини.    Проте сьогодні все змінилось. Кожного року у лютому цю подію чекають всі мешканці нашого міста, які знають про фонд і беруть участь в різних благодійних акціях. Люди допомагають нашим підопічним на їх шляху до одужання.Без допомоги наших друзів та благодійників, цей захід не відбувся б.     Наших шановних гостей ми зустрічаємо в приміщенні ПК «Електрометалург» ім.Б.Ф.Величко.За традицією всіх гостей зустрічають усміхнені, гарні та з відкритим серцям дівчата зі школи №12, які своїми руками виробляють та презентують кожному символ вечора - золоту стрічку із серцем. В холі лунає жива музика. Вихованці Нікопольської міської школи мистецтв №1 демонструють свої таланти та дарують всім навколишній чудовий настрій! Гості насолоджуються звучанням рояля та спілкуються один з одним.   На обличчях глядачів з'являються то посмішки, то сльози! Ніхто не залишається байдужим! Яскраві номери на сцені змінюють один одного. Творчі колективи м. Нікополя беруть участь у благодійному концерті: зразковий хореографічний ансамбль «Валерія»; зразкова театральна студія «Дебют»; зразковий вокальний ансамбль «Рінсен»; зразковий танцювальний колектив «Фантазія»; Народний ансамбль танцю «Радість»; зразковий танцювальний колектив «Оріон»; Народний театр танцю «Богема»; вихованці Нікопольської міської школи мистецтв №1; зразкова циркова студія «Алє Ап!»; зразкова дитяча театральна студія «Велика перерва»; ансамбль Філіппа Марущака; ансамбль «Співоча душа». Все це під чітким керівництвом ведучої та за сумісництвом організаторка концерту, Ірини Василівни Лагутіної, яка влаштовує для глядачів справжнє свято!З 2011 – 2021 рік щорічно у лютому проведено 12 благодійних концертів на підтримку онкохворих дітей та дорослих м. НікопольУ зв’язку з подіями в України, благодійний концерт «Жити завтра» тимчасово не проводиться.
Юлія Йилмаз
1996 рік
Під Різдво повинні збуватись всі заповітні мрії, а вони бувають у всіх, а особливо у мам, чия дитина знаходиться в біді. І зовсім не важливо, що дитина вже зовсім не мала, але кожне лихо, кожна біда будь-якої дитини рве серденько мами на частини.... До нашого офісу завітала згорьована тендітна пані Лариса, яка прийшла до нас за допомогою для своєї доньки Юлії. В результаті нещасного випадку у Юлії стався перелом хребта. В медичних документах це описано так: перелом хребта, стеноз спинного мозку, параплегія нижніх кінцівок. А загалом, це повна нерухомість молодої двадцятисемирічної дівчини. Ще зовсім недавно Юлія закінчила Полтавський медичний університет, мріяла стати лікарем, завжди опікувалася безпритульними котиками, але життя обернулося для дівчини важким випробуванням. Вердикт лікарів звучав так:" Треба оперувати та встановлювати стимулятор, який буде діяти на нервові закінчення, і тоді є надія на повернення рухомості нижньої частини тіла". Ми завжди прагнемо того, щоб наші нікопольці почували себе захищеними, та в колі неймовірних-вірних друзів. А поки треба об'єднати наші зусилля та допомогти Юлії зробити операцію, яку вже заплановано в інституті нейрохірургії ім.академіка Ромоданова в м. Києві. Це той медичний прилад, який застосовується під час операції, вартість якого держава не покриває. Тож Різдвяні дива повинні тривати й дуже важливо, щоб люди допомагали їх здійснювати!
Мєліна Софія
2012 рік
Щоразу, коли звертаються до нас батьки про допомогу врятувати їх дітей, серце завмирає. А коли це маленька красуня-донька захисника України, то допомогти хочеться якомога швидше. Знайомтеся - наша нова маленька підопічна Мєліна Софія. Софійка - дуже довгоочікувана донечка, народилася з вагою 950 гр і зростом 33 см. Три місяці батьки з лікарями виходжували Софійку у лікарні Дніпра. Передчасне народження спровокувало халестеатому, пухлину, при якій було видалено задню стінку слухового каналу. Зʼясувалося, що пухлина доброякісна. При останньому огляді було виявлено ще одну проблему - діагностовано кісту носової пазухи, яку треба видаляти.За місяць до діагностики кісти, у дівчини сталося два напади. Висновок лікарів - епілепсія. Лікарі призначили приймати протисудомні препарати зі збільшенням дози та постійним стаціонарним обстеженням в м.Дніпро. Але навіть при найжорстокіших діагнозах, діти завжди залишаються дітьми. Софійка любить кататися на велосипеді, в школі улюблений предмет - довкілля, в майбутньому мріє стати лікарем, а найголовніша мрія - це наша Перемога! Для визначення, який саме пошкоджено ген, та якісного лікування потрібно зробити дороговартісний аналіз, який, на жаль, не робиться в нашій країні. Наразі у Софії велика слабкість, але вона великий патріот своєї країни та дуже чекає Перемоги, дуже сумує за татом, який боронить нашу країну від початку війни, але дівчинка намагається не падати духом і дуже чекає зустрічі. Ми оголошуємо збір на генетичний аналіз. Сума до збору 26000 грн. Рахунок розбивається на оплату двома частинами. Перший рахунок на 10 000 грн. який оплачується в Україні та другий на 349 $ (+податок) оплачується у дослідний центр INVITAE. В призначені ОБОВ’ЯЗКОВО вказуйте «для Софії».
Чабаненко Михайло
2008 рік
Високий рівень цукру наче корозія, руйнує органи. Понад усе страждають очі, нирки, нерви, серце. Низький рівень цукру, навіть короткочасний, викликає захворювання мозку, порушення роботи серця, дихання, судоми, втрату свідомості та навіть смерть. Постійний моніторинг забезпечують спеціальні сенсори, які передають значення рівня цукру на сканер. Корегування рівня цукру відбувається завдяки інсуліновій помпі, яка вводить інсулін у тіло дитини через змінні інфузійні системи. Які потрібно міняти кожні 2-3 дні. Вартість витратних матеріалів щомісяця становить 5000 гривень(кожного місяця), ми розуміємо, що ці витрати з родиною пожиттєво. Відкриваємо збір для придбання витратних матеріалів, необхідних для контролю та корегування рівня цукру в крові. Зараз ми збираємо кошти на рік підтримки обслуговування інсулінової помпи, а саме 60000 грн. Це велика сума для родини. Звертається до всіх небайдужий за допомогою. Тож, просимо долучитися до благодійної справи всіх небайдужих. Допоможіть життєрадісному Михайлику. Обов'язково в призначені платежу вкажіть "для Михайла". № поточного рахунку в ПриватБанку код ЄДРПОУ 37338281, IBAN UA113052990000026004060733219 № картки 5169 3351 0107 0072
Приходько Прохор
2010 рік
Немає нічого страшнішого для батьків, ніж коли хворіють їх діти. Все, чим ти можеш допомогти своїй дитині, – це полегшити її стан. Зробити її життя хоч трішечки комфортнішим і менш небезпечним. Знайомтеся, це наш новий підопічний 12 річний Прохор. В першому класі Прохору встановили діагноз - цукровий діабет. І відтоді пішов повний контроль скільки й чого з'їсти, які мати фізичні навантаження, куди піти або не піти – все це під суворим контролем мами. Якщо втратити контроль, то може наступити діабетична кома... Прохор змалечку звик боротися за своє життя. І нехай цукровий діабет це назавжди, втім, хлопець радіє життю, займається скелелазінням та дуже творча дитина. Для того, щоб додати юнаку позитивних емоцій батьки купили найдорожчого друга собаку. Цього року хлопцю встановили інсулінову помпу, яка автоматично контролює показники організму. Обслуговування інсулінової помпи коштує 5000 грн (кожного місяця). Це велика сума для родини. Тому родина Прохора звертається до всіх небайдужий за допомогою. Одним із принципів нашого фонду є принцип сталості, ми розуміємо, що ці витрати будуть з родиною пожиттєво. Тому відкриваємо довготривалий збір!   Зараз ми збираємо кошти на рік підтримки обслуговування інсулінової помпи, а саме 60000 грн. Тож просимо долучитися до благодійної справи всіх небайдужих. В призначені платежу обов'язково вказуйте "для Прохора".
Марія Борисенко
2014 рік
Мамо, я не чую! У 2018 році багато небайдужих нікопольців допомогли Машуні Борисенко встановити кохлеарний імплант на вушко та сплатити операцію в Туреччині. Родина дізналася про те, що Маша не чує пізно, операція проведена майже в 4 роки й через це, є певні труднощі. Зараз дівчині 7 років, увесь цей час родина докладала неабиякі зусилля, щоб допомогти Машуні досягнути успіхів у розвитку мовних навичок та у навчанні. Дається це Машуні, на жаль, не дуже легко! Але Марійка з мамою геройки, і вони роблять все можливе. Маша любить слухати музику, танцювати, співати, намагається щось розповісти, але виходить на своєму. Але в електронному вушку сталася біда, зламалася котушка, через яку надходять імпульси електродом у равлик вуха. Яка причина поломки не відома і, на жаль, не підлягає ремонту. Маша розуміє, що вона зараз ходить з одним вушком і їй дуже важко орієнтуватися від куди йде звук, дуже просить одягнути їй друге вушко! А ще, Машуня планує в цьому році йти до першого класу. Тому наявність апарату дуже необхідна. Сума до збору 22310 грн. На жаль, сума для придбання цієї котушки, магніту і проводка не посильна для мами. Ми просимо в такий нелегкий час допомогти Машуні. Будь-яка ваша допомога то плюсик до загальної суми. В призначені платежу "для Марії".
Вікторія Ізюмченко
2007 рік
Ізюмченко Вікторія, 22.05.2007 року Зазвичай підопічні Фонду розповідають свою життєву історію, від якої з’являються сльози на очах. З нашою новою підопічною так само. Дівчина має діагноз - ДЦП, подвійна гемеплегія з важкими руховими порушеннями. Вікторія - сильна й вольова, з великою жагою до життя. Родина приїхала до нашого міста з Донецької області. За реабілітацією мама, звернулася до Нікопольського реабілітаційного центру. Ми всі знаємо, що там працюють справжні професіонали. Лікарями було рекомендовано в найкоротший термін придбати новий інвалідний візок. Вартість візка: 12 500 грн. Для дитини це дуже важливо і необхідно Новий візок монофункціональний, у нього тверда спинка для чіткого фіксування хребта та міцна опора під стопи, Вікторія частіше матиме змогу бути на вулиці та без перешкод їздити на реабілітацію, а матуся збереже, хоча б трішечки, своє здоров’я та спину. Ми дуже просимо всіх про допомогу. Візочок треба придбати якнайшвидше!
Катерина Пушкарьова
2020 рік
Любі друзі! Хочемо познайомити вас із нашою новою підопічною. Маленька Катеринка з'явилася на світ у термін, тільки на пізньому терміні вагітності на УЗД мамі повідомили, що у малечі на правій ручці додатковий палець (другий великий пальчик). Загалом незважаючи на таку патологію, дівчинка народилася здоровою. Дитину показали дитячому хірургу Центра матері та дитини ім. Руднєва, він не виключив, що виникнення такого відхилення може бути пов'язане з генетикою і рекомендував зробити операцію з усунення додаткового пальчика у віці 1,6-1,7 року. Щоб патологія негативно не позначилася на подальшому психологічному розвитку Катерини та не вплинула на дрібну моторику та функціональність кінцівок, та й просто в естетичному плані дитині потрібна термінова операція на ручці. Батьки звернулися до нас у фонд за допомогою, оскільки самостійно не можуть сплатити операцію, тому що мають дуже низькі доходи й часом не можуть звести кінці з кінцями. Допоможімо Катерині та її батькам знайти надію на здорове майбутнє! Добра не буває багато. Добро народжує лише добро. Терміновий збір на операцію в Центрі матері та дитини ім. Руднєва.
Творімо добро разом! Підтримайте БФ “Дітям Нікополя”
Допомогти