UK
EN
Допомогти
UK
EN
Костянтин Четвериков
2004 рік
Шановні наші благодійники, Дозвольте представити вам Четверикова Костянтина, який народився у 2004 році. Хлопчик має складний діагноз: помірна розумова відсталість гіпердинамічний синдром. Хоча на перший погляд Костянтин виглядає як доросла та мила дитина, його стан вимагає особливої уваги. З 2022 року БФ “Дітям Нікополя” надає йому підтримку. Кожного місяця хлопець потребує ліків “Сонопакс” (вартість однієї упаковки 782 грн), і ми робимо все можливе, щоб забезпечити його цими необхідними препаратами. Костянтин – непосидючий хлопчик, завжди в русі. Його гарний настрій та посмішка завжди супроводжують його, навіть коли він приходить до нас у офіс. Мама Кості піклується про свою дитину з неймовірною турботою та любов’ю. Ваша підтримка допоможе нам забезпечити Кості ліки та зробити його життя кращим.
Юлія Йилмаз
1996 рік
Під Різдво повинні збуватись всі заповітні мрії, а вони бувають у всіх, а особливо у мам, чия дитина знаходиться в біді. І зовсім не важливо, що дитина вже зовсім не мала, але кожне лихо, кожна біда будь-якої дитини рве серденько мами на частини.... До нашого офісу завітала згорьована тендітна пані Лариса, яка прийшла до нас за допомогою для своєї доньки Юлії. В результаті нещасного випадку у Юлії стався перелом хребта. В медичних документах це описано так: перелом хребта, стеноз спинного мозку, параплегія нижніх кінцівок. А загалом, це повна нерухомість молодої двадцятисемирічної дівчини. Ще зовсім недавно Юлія закінчила Полтавський медичний університет, мріяла стати лікарем, завжди опікувалася безпритульними котиками, але життя обернулося для дівчини важким випробуванням. Вердикт лікарів звучав так:" Треба оперувати та встановлювати стимулятор, який буде діяти на нервові закінчення, і тоді є надія на повернення рухомості нижньої частини тіла". Ми завжди прагнемо того, щоб наші нікопольці почували себе захищеними, та в колі неймовірних-вірних друзів. А поки треба об'єднати наші зусилля та допомогти Юлії зробити операцію, яку вже заплановано в інституті нейрохірургії ім.академіка Ромоданова в м. Києві. Це той медичний прилад, який застосовується під час операції, вартість якого держава не покриває. Тож Різдвяні дива повинні тривати й дуже важливо, щоб люди допомагали їх здійснювати!
Галина Швидка
1971 рік
Діагноз: Гостре порушення мозкового кровообігу по геморрогічному типу. Субарахноїдальний, внутрішньомозковий крововилив в ліву лобову і скроневу частки в результаті розриву мішотчатої аневризми біфуркації середньої мозкової артерії зліва. Жінка пережила важкі зміни в організмі - розрив аневризми головного мозку, ішемічний інсульт, кома .... За словами лікарів вона взагалі не повинна була жити .... Зараз її стан стабільний. Галя особлива пацієнтка, тому постійно потребує кваліфікованого медичного догляду. Крім медичного персоналу, поруч з жінкою завжди знаходиться її рідна сестра Наталя. Завдяки її зусиллям і наполегливості, Галина почала потроху відновлюватися - може недовго сидіти, спираючись на подушки, може самостійно ковтати протерту їжу, добре реагує, коли до неї звертаються. Але для подальшого поліпшення стану і відновлення необхідно проходити курси лікування і крім цього, жінка постійно потребує засобів особистої гігієни. Сестра Галини, Наталя, змушена була звільнитися і присвятити весь свій час догляду за сестрою, тому кошти родини Швидких обмежені!  Благодійний фонд «Дітям Нікополя» протягом усього цього часу надавав допомогу в покупці підгузків і лікарських препаратів. І зараз ми хочемо звернутися до небайдужих людей з проханням допомогти Галині! Це зробити дуже легко-просто перерахуйте будь-яку посильну для Вас суму на розрахунковий рахунок фонду і у молодої жінки з'явиться ще один шанс на одужання!
Творімо добро разом! Підтримайте БФ “Дітям Нікополя”
Допомогти