UK
EN
Допомогти
UK
EN

«Робимо маленьке,але з великою любов’ю»

Днем народження фонду вважається 2 червня 2011 року, хоча все почалося набагато раніше.

14 лютого 2010 року силами невеличкої групи творчої молоді було проведено перший творчий захід до дня онкохворої дитини. Це був дуже скромний концерт і свічна акція під назвою «Жити завтра». Тоді були зібрані перші кошти в сумі 5000 грн., які було передано на закупівлю функціональних ліжок для онковідділення обласної клінічної дитячої лікарні м. Дніпропетровськ. Потім, 15 лютого 2011 відбувся другий концерт і виставка - продаж робіт творчих людей Нікополя в результатом якого було рішення про заснування фонду допомоги онкохворим дітям міста.

Тож основною діяльністю благодійного фонду « Дітям Нікополя» стала допомога дітям та дорослим з онкологічними захворюваннями, які проживають на території міста Нікополь та Нікопольському районі.

За 11 років роботи нашого фонду:

265 Дітей отримало допомогу
₴4.5M+ Залучено коштів
1000+ Донорів та волонтерів
З 2012 року історія фонду нерозривно пов’язана з іменем Крістофа Генріх Карл Марія Райви – громадянина Німеччини який впродовж десяти років був найбільшим донором благодійного фонду. Завдяки його безпосередньої участі ми здійснювали проекти лікування онко хворих дітей та дорослих за кордоном та в Україні, допомагали капітально ремонтувати медичні заклади міста, купували необхідне медичне обладнання та ліки. А головне, що залишив по собі наш друг і благодійник Крістоф, то неймовірно затишне приміщення, в якому тепер розташовано офіс фонду.

Ми напрацювали три власних проекти, які щорічно спрямовані на залучення коштів для лікування дітей та дорослих :

  • Щорічний Благодійний концерт « Жити завтра», який завжди відбувається в лютому та приурочений до Всесвітнього Дня онкохворої дитини
  • Щорічний благодійний бал
  • Щорічний спортивний забіг « Біг заради життя».

Згодом ми розширили діяльність і тепер допомагаємо не тільки дітям та дорослим з онкозахворюваннями, а й родинам, які виховують дітей з інвалідністю, а з початком збройної агресії росії проти України, допомагаємо внутрішньо переміщеним особам та воїнам ЗСУ.

«Робимо маленьке, але з великою любов’ю»

таке гасло колись сподобалось Валерії – дівчинці, завдяки якій цей фонд було створено, яка , нажаль, пішла з життя через важке онкологічне захворювання. «Робимо маленьке» - бо ми невеличкий регіональний фонд, який здатен обігріти теплом і піклуванням невелику кількість тих, хто потребує допомоги і піклування, « Але з великою любов’ю» ми робимо все, абсолютно все, на що вистачає сил та засобів нашого фонду, нашої команди, наших волонтерів.

Наша місія

Компетентно, системно, відкрито, в рамках Закону працювати заради мети « Нікополь без онкології»

Наші цінності

Компетентність, людяність, системність, прозорість, відкритість

Наша ціль

Зниження смертності від онкологічних хвороб за рахунок ранньої діагностики та профілактики онкозахворювань

Наша команда

Горбаненко Маргарита

Директорка фонду

Марія Мельникова

Керівниця проєктів фонду

Олена Кирпа

Бухгалтер фонду

Оксана Дронь

Волонтер фонду

Анна Жмуйдова

Волонтер фонду

Валерія Малахова

Волонтер-перекладач

Реєстраційні документи

Статут

Творімо добро разом! Підтримайте БФ “Дітям Нікополя”
Допомогти