Збір для Оксани закрито
Ми дуже радіємо, коли закриваємо збір на лікування, чи то дитини, чи дорослої людини.
Закритий збір завжди означає, що ми за один крок до мети!І ось напередодні Новорічних свят за допомогою вас, наші друзі-благодійники, та за допомогою наших незмінних партнерів - родини Райва, нам вдалося придбати новенькі, сучасні слухові апарати для маленької красуні Оксани Огли. Завдяки вам було зібрано 16 640 грн. із 58 000 гривень, а залишок суми був закритий коштами німецьких благодійників.Тож процедуру встановлення та налаштування слухових апаратів було проведено в центрі матері та дитини ім. Руднєва у м. Дніпро.Колектив фонду, Оксана та її мама щиро дякують усім, хто перейнявся історією цієї чудової дівчини, бо тільки завдяки тому, що долею дівчинки пройнялись десятки благодійників, Оксаночка тепер може чути навколишній світ, спілкуватися з іншими та, найголовніше, брати активну участь у навчальному процесі.
Збір на стельовий підіймач закрито
Ось і завершено наш амбітний і нелегкий проект "Збір на стельову підйомну систему для дитячого реабілітаційного центру".
Це був для нас величезний виклик і величезна відповідальність. Виклик, бо ми вперше вирішили подолати таку величезну суму, а відповідальність, бо ми звикли не кидати слів на вітер. Як що щось пообіцяли, то рано чи пізно(краще рано) ми це зробимо.Тут хочу сказати слова подяки неймовірному колективу реабілітаційного центру під керівництвом Ирина Хмелевская, бо це як раз мало значення і прискорило збір, бо повага, любов і неймовірна вдячність батьків, діти яких хоч раз відвідували реабілітаційний центр зробили свою справу. А сам колектив вболівав і піклувався за стан збору, наче це стосується кожного особисто. Саме така співпраця дає неймовірний результат, коли той, кому допомагають не сидить звісивши ніжки, а активно допомагає всіма способами, які йому доступні. Тож повернемось до початку.
Було визначено той спосіб, в який ми планували досягти найкращого результату, який передбачав збільшення зацікавлених осіб через своїх ОСОБЛИВИХ представників - " АМБАСАДОРІВ ДОБРА"
43 людини різних професій, з різних міст та різних Країн взяли участь і активно підтримували збір: депутати, актори, хореографи, юристи, педагоги, працівники сфери культури, телебачення, працівники комунальних підприємств, керівники великого і малого бізнесу, громадські діячі, цілі освітянські колективи вигадували свій особливий спосіб залучати кошти в проект.
Одні проводили лотереї, хтось звертався до друзів та сусідів в закритому чаті, хтось організував найкреативнішу рекламну кампанію в соцмережах, хтось з особистих коштів переказував майже всю суму, але з 30 вересня з вівторка по вівторок в офісі панував дух змагання, цікавості та активного занурення в проект. Ми так багато узнали про людей... Про їх сміливість, про їх величезний творчий потенціал. Нам неймовірно приємно, що ми продовжуємо спиратись на тих, хто вже давно з нами, і ще приємніше, що отримали нових друзів. Щиро дякуємо і вклоняємось тим, хто захотів залишитись інкогніто, при цьому зробив дуже вагомий внесок. Особлива подяка тим, хто цілими родинами брали участь в проекті.
Проект реалізовано. Реабілітологи дитячого центру опановують та вивчають роботу нового обладнання, бо це не просто механіка, це електроніка, яка потребує знань та навичок. Але ми не втрачаємо зі свого поля зору Нікопольський медичний дитячий реабілітаційний центр і йдемо далі.
Історія волонтерки фонду Оксани Дронь
Коли людина стикається з бідою, втрачає найдорожчих людей, іноді навіть своїх дітей, її життя змінюється докорінно.
Деякі люди не витримують і ламаються від горя, інші ж шукають вихід, аби полегшити свій душевний стан, і знаходять себе у служінні ближньому, волонтерстві та благодійності.
Волонтери нашого фонду пройшли свій нелегкий шлях і з роками створили непохитне, сильне, всеперемагаюче товариство, якому не відомо слово “неможу”.
Сьогодні ми розповімо про Оксана Дронь. Її особиста історія – це роки життя біля ліжка невиліковно хворої дитини. Раніше це звучало саме так, доки Оксана, мама хлопчика з діагнозом мукополісахаридоз, не струснула всю медичну бюрократію. Завдяки її наполегливості та наполегливості батьків дітей з орфанними захворюваннями, слово “невиліковна” хвороба втратило свою фатальність. Діти та дорослі отримують дороговартісне лікування і живуть! Але для синочка Оксани, Кирила, все було вже занадто пізно…
Маючи неймовірно щиру душу, Оксана не змогла не продовжувати допомагати орфанним пацієнтам. Вона приєдналася до постійних волонтерів фонду “Дітям Нікополя”, брала участь у численних акціях на підтримку онкохворих дітей та дорослих, організовувала успішні збори на лікування за кордоном.
Коли почалася повномасштабна війна, перша розгубленість і страх швидко минули, і Оксана поринула у військове волонтерство. Її авторитет та довіра від людей дозволили закривати важливі збори для військових, купувати найнеобхідніше: захист, техніку, екіпіровку.
Попри це, вона не полишила основну роботу на одному з підприємств міста та допомогу фонду. Оксана радо допомагає нам у проєкті “Забезпечення гідного життя маломобільних верств населення на прифронтових територіях Нікопольського району ”.
Де бере сили ця молода тендітна жінка? Напевно, все просто і складно водночас: самодисципліна, відвертість, чесність, а ще книжки, улюблені фільми, її коханий чоловік, який зараз служить у ЗСУ, та маленьке хвостате чудо – Бося.
Вона взяла на себе ту частину, яку кожен з нас повинен взяти заради Перемоги. Вона не чекає Перемоги, вона її наближає. І завтра буде день, сповнений маленьких та великих справ, які вона виконає блискуче і з любов’ю.
Проєкт «Забезпечення гідного життя маломобільних верств населення на прифронтових територіях Нікопольського району» реалізується у межах проєкту EMPOWER, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) спільно з Європейським Союзом та реалізується GIZ Ukraine.@BMZ.Bund
@EUinEmergencies
@GIZResilientSociety
#EMPOWER_BMZ_EU #EU_Humanitarian_Aid #Resilient_society_GIZ
Нікополь — місто з багатою історією та сильними людьми.
У світі є багато біди та людей із захворюваннями, які потребують нашої допомоги. Особливо важко родинам, які доглядають лежачих хворих. Для них засоби особистої гігієни, такі як підгузки, є надважливими, адже вони забезпечують комфорт та гідність їхніх близьких.
Саме тому ми розпочали проєкт «Забезпечення гідного життя маломобільних верств населення на прифронтових територіях Нікопольського району» і зможемо забезпечити 250 родин у Нікополі предметами догляду за лежачими хворими та консультаціями доглядальників.
Це значний крок у підтримці тих, хто щодня стикається з викликами догляду за близькими. Ми розуміємо, наскільки важливо мати доступ до необхідних засобів, і прагнемо полегшити життя цих родин.
Нікополь — місто з багатою історією та сильними людьми. Тут живуть справжні герої, які щодня борються за краще життя для своїх рідних. Ми пишаємося тим, що можемо підтримати їх у цій нелегкій справі.
Проєкт «Забезпечення гідного життя маломобільних верств населення на прифронтових територіях Нікопольського району» реалізується у межах проєкту EMPOWER, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) спільно з Європейським Союзом та реалізується GIZ Ukraine.
Дякуємо всім, хто підтримує нас на цьому шляху!
@BMZ.Bund
@EUinEmergencies
@GIZResilientSociety
#EMPOWER_BMZ_EU #EU_Humanitarian_Aid #Resilient_society_GIZ
Головна мета нашого Фонду – це у будь-яких умовах дбати та підтримувати тих, хто цього потребує, а особливо, коли це діти.
Повномасштабне вторгнення перевернуло наші звичайні дні, попри складну ситуацію, місто продовжує жити та працювати, і в місті залишаються люди, кому вкрай необхідна підтримка та допомога.
Головна мета нашого Фонду – це у будь-яких умовах дбати та підтримувати тих, хто цього потребує, а особливо, коли це діти.
Фонд вже декілька років підтримує хлопця Четверикова Костянтина забезпечує ліками, а в рамках проєкту з’явилась нагода надати родині можливість працювати з психологом.
Костя має складний психологічний діагноз- помірна розумова відсталість гіпердинамічний синдром. Хоча, на перший погляд Костянтин виглядає як доросла та мила дитина, його стан вимагає особливої уваги, жити як звичайна доросла людина він не може. Хлопець під постійним контролем матусі, яка піклується про свою дитину з неймовірною турботою та любов’ю. Костя – непосидючий хлопчик, завжди в русі. Його гарний настрій та посмішка завжди супроводжують його, навіть коли він приходить до нас в офіс.
Проєкт «Забезпечення гідного життя маломобільних верств населення на прифронтових територіях Нікопольського району» реалізується у межах проєкту EMPOWER, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) спільно з Європейським Союзом та реалізується GIZ Ukraine.
Дякуємо всім, хто підтримує нас на цьому шляху!
@EUinEmergencies
#EMPOWER_BMZ_EU #EU_Humanitarian_Aid #Resilient_society_GIZ
Наша стратегічна мета - Нікополь без онкології.
Рак - це хвороба, яка може вразити будь-кого, незалежно від віку чи статі.
Це ворог, який не має жалю.
Наша стратегічна мета- Нікополь без онкології. Саме цього ми прагнемо. Тому радимо вам: відкладіть всі свої "мені ніколи" й зверніться до лікаря для профілактичного огляду.
Нам завжди здається, що «мене це не торкнеться», а потім ми ставимо питання "чому я!?", "а що тепер робити?".
Жовтень традиційно є місяцем обізнаності про рак молочної залози.
Рак молочних залоз виліковний за умови його виявлення:
• на I стадії — у 95% жінок,
• на II стадії — у 80%,
• на III стадії — у 50% жінок.
Регулярні профілактичні огляди у лікаря суттєво підвищують шанси на ефективне лікування.
Записатися на прийом до лікаря мамолога можна так:
Звернутися до лікаря гінеколога без направлення. Під час огляду/консультації лікар сам вас направить на необхідне обстеження БЕЗОПЛАТНО!
Або звернутися до сімейного лікаря, який сформує електронне направлення, і ви зможете також БЕЗОПЛАТНО пройти обстеження.
Ведіть здоровий спосіб життя.
Бережіть себе та своїх близьких!
Один день з нашого тренінгу по догляду за лежачим хворим: Як це було!?
Один день з нашого тренінгу по догляду за лежачим хворим: Як це було!?
Нещодавно ми провели тренінг для доглядальників та опікунів, які доглядають за лежачими хворими. Кожен з учасників щодня стикається з викликами догляду за людьми, прикутими до ліжка. Бути поруч з хворим, який потребує постійної уваги, нелегко. Але як правильно це робити? Відповідь здається простою: помити, переодягти, одягнути підгузок і все. Проте є багато нюансів, які можуть значно полегшити роботу доглядальника.
Ось деякі поради, які ми обговорювали на тренінгу:
1. Миття хворого:
o Використовуйте теплу воду та м’які миючі засоби, щоб уникнути подразнення шкіри.
o Під час миття звертайте увагу на всі складки шкіри, щоб запобігти утворенню пролежнів.
o Після миття ретельно висушуйте шкіру, особливо в складках.
2. Зміна підгузка:
o Регулярно змінюйте підгузки, щоб уникнути подразнення шкіри та інфекцій.
o Використовуйте спеціальні креми для захисту шкіри від подразнення.
o Під час зміни підгузка звертайте увагу на стан шкіри, щоб вчасно помітити можливі проблеми.
3. Положення тіла:
o Регулярно змінюйте положення тіла хворого, щоб запобігти утворенню пролежнів.
o Використовуйте подушки та інші допоміжні засоби для підтримки комфортного положення.
o Навчайте хворого, якщо це можливо, робити легкі вправи для покращення кровообігу.
Але головною порадою було, як обирати та використовувати підгузок. Перед використанням новий підгузок треба взбити, як звичайну подушку.
Цей тренінг став чудовою можливістю для обміну досвідом та отримання нових знань. Ми сподіваємося, що ці поради допоможуть доглядальникам у їхній важливій роботі та покращать якість життя тих, за ким вони доглядають.
Проєкт реалізується у межах проєкту EMPOWER, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) спільно з Європейським Союзом та реалізується GIZ Ukraine.
Дякуємо всім учасникам за активну участь та бажання вчитися!
@EUinEmergencies
#EMPOWER_BMZ_EU #EU_Humanitarian_Aid #Resilient_society_GIZ
Маломобільні хворі - це важлива соціальна тема. Але як бути з тими, хто доглядає за ними, хто поруч 24 години на добу, хто в постійному зв’язку з лежачою людиною?
Ми розпочали наш грантовий проєкт.
Маломобільні хворі - це важлива соціальна тема. Але як бути з тими, хто доглядає за ними, хто поруч 24 години на добу, хто в постійному зв’язку з лежачою людиною?
Звичайно, догляд за маломобільними хворими – це складний і виснажливий процес, який вимагає не лише фізичних, але й емоційних зусиль.
Саме тому ми розпочали проєкт "Забезпечення гідного життя маломобільних верств населення на прифронтових територіях Нікопольського району". До реалізації проєкту ми залучили кваліфікованих спеціалістів, одна з них Ролдугіна Юлія Андріївна, лікарка, яка має знання, досвід роботи за направленням "Стаціонарний та амбулаторний паліативний догляд важкохворих пацієнтів".
Нині вже проведено 9 тренінгів з питань догляду за маломобільними особами для родичів, які доглядають лежачих хворих. Доглядальники отримали знання про важливі правила догляду, допоміжні засоби піклування про хворого, гігієну тіла маломобільного хворого тощо.
Проєкт реалізується у межах проєкту EMPOWER, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) спільно з Європейським Союзом та реалізується GIZ Ukraine.
Дякуємо всім, хто підтримує нас на цьому шляху!
@EUinEmergencies
#EMPOWER_BMZ_EU #EU_Humanitarian_Aid #Resilient_society_GIZ
Благодійний фонд "Дітям Нікополя" став одним з учасників проєкту EMPOWER від GIZ Україна.
Благодійний фонд «Дітям Нікополя» став одним з учасників проєкту EMPOWER від GIZ Україна.
Проєкт благодійного фонду має на меті забезпечення гідного рівня життя Нікопольців та мешканців Нікопольського району, які через вік чи стан здоров'я прикуті до ліжка. В рамках проєкту маломобільні прошарки населення будуть забезпечені засобами особистої гігієни, предметами догляду. Також родинам, які мають маломобільних хворих, буде надано консультації психолога та організовано навчання з догляду за лежачими хворими.
Проєкт "Забезпечення гідного життя маломобільних верств населення на прифронтових територіях Нікопольського району" триватиме з вересня 2024 року по серпень 2025 року.Ми вдячні команді GIZ УКРАЇНА за довіру. Для Фонду це велика можливість реалізувати цільові завдання та покращити якість життя тих, хто потребує допомоги.
Проєкт реалізується у межах проєкту EMPOWER, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку (BMZ) спільно з Європейським Союзом та реалізується GIZ Ukraine
FB, IG, global X, regional X, in #EMPOWER_BMZ_EU #EU_Humanitarian_Aid #Resilient_society_GI
Благодійним фондом «Дітям Нікополя» завершено грантовий проєкт "Базова підтримка ОГС, які працюють у сфері гуманітарного реагування" 2023 (Проєкт USAID "Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України")
Благодійним фондом «Дітям Нікополя» завершено грантовий проєкт "Базова підтримка ОГС, які працюють у сфері гуманітарного реагування" 2023 (Проєкт USAID "Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України")
Рівно рік ми мали змогу активно підтримувати мешканців міста Нікополь та Нікопольського району, надаючи їм благодійну допомогу.
Сума гранту склала 585 998 грн.
Така суттєва підтримка дозволила фонду залучати благодійну допомогу на лікування онкохворих та важкохворих дітей та дорослих, родин, що виховують дітей з інвалідністю, родин, що доглядають лежачих хворих, внутрішньо переміщених осіб.
За рік плідної співпраці нам вдалося допомогти 5377 родинам коштами на лікування, обстеження, операції, закупівлею ліків, засобами особистої гігієни (дитячими та дорослими памперсами), гігієнічними та косметичними наборами, дитячим харчуванням.
Наша дружна команда примножилась новими волонтерами та благодійниками, які допомогли нам впоратись з труднощами перевезень, вантаження-відвантаження, роздачі гуманітарних наборів і просто добрим словом та склянкою чаю.
Дякуємо новим партнерам ( USAID, Icap Еднання ), за підтримку, за можливість прокачати свої знання, за дбайливий супровід впродовж реалізації проєкту та звітування.
Презентація нового сайту
І хмари й сонечко - такий дизайн ми вибрали для нового сайту благодійного фонду «Дітям Нікополя».
Саме так відбувається з нами, коли в родину приходить біда і життя стає схожим на суцільні хмари, але сонячне світло в змозі перебороти найгустіший морок і дати надію на перемогу над хворобою.
Життя хворої дитини продовжується з рідною мамою та татком, з улюбленими іграшками та велосипедом, з чотирилапим вірним другом та з великою кількістю небайдужих людей навколо, яких об’єднала потреба допомагати іншим.
Допомога іншим це - сенс життя та основа на якій тримається світ. Той, хто вибрав для себе такі цінності долучились до нас продовж 13 років, що існує фонд.
Продовж 13 років, завдяки нашому другу та помічнику, автору та адміну нашого першого сайту Денису Портному ми мали ресурс, який на цей час виконав свою функцію.
Завдяки йому ми мали змогу:
* залучити до співпраці понад 1000 волонтерів та благодійників,
* надати допомогу більше ніж 583 особам,
* залучити на благодійність понад 6,8 мільйона гривень.
Ми формували запити, шукали можливості, партнерились та звітували за свою роботу. І завжди намагались тримати той баланс, при якому ти ефективно та якісно працюєш, але не мозолиш очі своїми досягненнями.
Детально звітуєш перед донорами та благодійниками, але не вихваляєшся досягненнями, які по праву належать спільноті благодійників. І справа навіть не у звітах і не у наповненні сайту контентом, який привертає увагу та підвищує довіру до благодійників, а у повазі до тих, хто жертвує кошти! Вони – не гаманці, роль яких починається і закінчується переданими грошима, а повноцінні співучасники, і мають право знати подробиці про перебіг процесів, у яких беруть участь.
Тож ми перегорнули нову сторінку життя нашого фонду, багато чого змінили, багато чому навчилися, та продовжуємо навчатись. Попереду нові проєкти, нові цілі, високо піднята планка нових амбітних планів, які направлені вже на системне розв'язування теперішніх проблем у сфері охорони здоров’я нашого міста та соціальній сфері.
У багатьох, знайомих з історією фонду, буде питання: де поділась Валерія? Дівчинка, з якої все почалось.
А відповідь одночасно проста і складна. Вона в тому, що йдуть роки. Вже пройшло 15 років. Якою Валерія могла бути? Як виглядати?
Тому тепер це загальний образ і вона від нині сидить на високому березі зі своїм вірним другом…І не важливо скільки їй років : сімнадцять чи п’ять, чи три. Хлопчик це чи дівчинка. Чи вона Валерія, чи Олександра, чи Даринка, чи Іванко. Вона живе у Нікополі й чекає на Вашу допомогу!
БФ Дітям Нікополя 13 років
Сьогодні ми відзначаємо особливий день - 13 років з дня заснування нашого фонду.
Це був час випробувань та перемог, час, коли кожен з вас став частиною великої справи.
Ми хочемо висловити найбільшу подяку кожному благодійнику, який підтримує нас протягом цих років. Ваша щедрість та відданість допомогли нам забезпечити підтримку та надію сотням сімей, які зіткнулися з викликами та труднощами.Ваша віра в нашу місію та ваша допомога є незамінними.
Наші підопічні! Ми пам’ятаємо всіх вас! Ми пишаємося тим, що маємо можливість бути частиною вашого життя і свідками ваших особистих перемог.Ви - наша гордість! Нехай ваше життя буде сповнене любові, щастя та світла, яким ви освітлюєте нас
Дякуємо ВАМ ВСІМ- ВСІМ- ВСІМ за те, що ви з нами, за вашу невтомну підтримку та любов.
З повагою колектив БФ «Дітям Нікополя»
Фотознімок Сергія Буйни
Творімо добро разом! Підтримайте БФ “Дітям Нікополя”
Допомогти