UK
EN
Допомогти
UK
EN
Благодійний бал
"Благодійний бал" Благодійним фондом започатковано традицію проведення благодійних балів.Благодійний бал — це чудова подія, яка об’єднує людей навколо благородної справи.Цей захід, окрім благодійного, носить ще й культурно-освітній характер. В ньому беруть участь всі охочі, незалежно від статі, національності та танцювальної підготовки. На бал запрошують представників міста, депутатів, підприємці, а також всі люди доброї волі, для яких робити добрі справи є невід'ємною частиною життя. Бали:2017 рік – бал в підтримку дитини з орфанним захворюванням. Зібрано суму 23 790 грн. 2018 – бал в підтримку дитини на придбання слухових апаратів. Зібрано суму 14 800 грн. 2021 – бал в підтримку дівчат близнючок на придбання слухових апаратів. Зібрано суму 27 400 грн.   У зв’язку з подіями в України, благодійний бал тимчасово не проводиться.
Перетанцюють ВСІ
Фестиваль "Перетанцюють ВСІ" започаткований Нікопольським Регіональним Благодійним фондом "Дітям Нікополя".  Мета цього фестивалю це розвиток та популяризація всіх видів хореографічного мистецтва. Підтримка  дорослих, дитячих та юнацьких колективів, солістів, індивідуальних виконавців, а також популяризація шедеврів світової хореографії та благодійний збір коштів.     У зв’язку з подіями в України, фестиваль "Перетанцюють ВСІ"  тимчасово не проводиться.
"Біг заради життя!"
БФ "Дітям Нікополя" за підтримки відділу спорту Нікопольської міської ради проводить щорічний благодійний забіг «Біг заради життя».Метою цього заходу є не лише корисна фізична активність, але й можливість привернути увагу до важливих справ. Нікопольці та всі охочі беруть участь у благодійному забігу. Це не лише спортивна подія, а й можливість допомогти тим, хто потребує нашої підтримки. 2016-2020 рік проведено 4 спортивні забіги на підтримку онкохворих дітей та дорослих.   У зв’язку з подіями в України, благодійний забіг "Біг заражи життя" тимчасово не проводиться.
Щорічний благодійний концерт "Жити завтра"
Благодійний концерт "Жити завтра". Це щорічна подія, присвячена Всесвітньому Дню онкохворої дитини. Вперше благодійний концерт «Жити завтра» був організований благодійним фондом у 2010 році, коли на невеликий концерт завітали зовсім не багато людей. Тоді майже ніхто не знав про благодійність та Всесвітній День онкохворої дитини.    Проте сьогодні все змінилось. Кожного року у лютому цю подію чекають всі мешканці нашого міста, які знають про фонд і беруть участь в різних благодійних акціях. Люди допомагають нашим підопічним на їх шляху до одужання.Без допомоги наших друзів та благодійників, цей захід не відбувся б.     Наших шановних гостей ми зустрічаємо в приміщенні ПК «Електрометалург» ім.Б.Ф.Величко.За традицією всіх гостей зустрічають усміхнені, гарні та з відкритим серцям дівчата зі школи №12, які своїми руками виробляють та презентують кожному символ вечора - золоту стрічку із серцем. В холі лунає жива музика. Вихованці Нікопольської міської школи мистецтв №1 демонструють свої таланти та дарують всім навколишній чудовий настрій! Гості насолоджуються звучанням рояля та спілкуються один з одним.   На обличчях глядачів з'являються то посмішки, то сльози! Ніхто не залишається байдужим! Яскраві номери на сцені змінюють один одного. Творчі колективи м. Нікополя беруть участь у благодійному концерті: зразковий хореографічний ансамбль «Валерія»; зразкова театральна студія «Дебют»; зразковий вокальний ансамбль «Рінсен»; зразковий танцювальний колектив «Фантазія»; Народний ансамбль танцю «Радість»; зразковий танцювальний колектив «Оріон»; Народний театр танцю «Богема»; вихованці Нікопольської міської школи мистецтв №1; зразкова циркова студія «Алє Ап!»; зразкова дитяча театральна студія «Велика перерва»; ансамбль Філіппа Марущака; ансамбль «Співоча душа». Все це під чітким керівництвом ведучої та за сумісництвом організаторка концерту, Ірини Василівни Лагутіної, яка влаштовує для глядачів справжнє свято!З 2011 – 2021 рік щорічно у лютому проведено 12 благодійних концертів на підтримку онкохворих дітей та дорослих м. НікопольУ зв’язку з подіями в України, благодійний концерт «Жити завтра» тимчасово не проводиться.
Творімо добро разом! Підтримайте БФ “Дітям Нікополя”
Допомогти