Благодійний концерт "Жити завтра".
Це щорічна подія, присвячена Всесвітньому Дню онкохворої дитини. Вперше благодійний концерт «Жити завтра» був організований благодійним фондом у 2010 році, коли на невеликий концерт завітали зовсім не багато людей. Тоді майже ніхто не знав про благодійність та Всесвітній День онкохворої дитини.
Проте сьогодні все змінилось. Кожного року у лютому цю подію чекають всі мешканці нашого міста, які знають про фонд і беруть участь в різних благодійних акціях. Люди допомагають нашим підопічним на їх шляху до одужання.
Без допомоги наших друзів та благодійників, цей захід не відбувся б.
Наших шановних гостей ми зустрічаємо в приміщенні ПК «Електрометалург» ім.Б.Ф.Величко.
За традицією всіх гостей зустрічають усміхнені, гарні та з відкритим серцям дівчата зі школи №12, які своїми руками виробляють та презентують кожному символ вечора - золоту стрічку із серцем. В холі лунає жива музика. Вихованці Нікопольської міської школи мистецтв №1 демонструють свої таланти та дарують всім навколишній чудовий настрій! Гості насолоджуються звучанням рояля та спілкуються один з одним.
На обличчях глядачів з'являються то посмішки, то сльози! Ніхто не залишається байдужим! Яскраві номери на сцені змінюють один одного. Творчі колективи м. Нікополя беруть участь у благодійному концерті: зразковий хореографічний ансамбль «Валерія»; зразкова театральна студія «Дебют»; зразковий вокальний ансамбль «Рінсен»; зразковий танцювальний колектив «Фантазія»; Народний ансамбль танцю «Радість»; зразковий танцювальний колектив «Оріон»; Народний театр танцю «Богема»; вихованці Нікопольської міської школи мистецтв №1; зразкова циркова студія «Алє Ап!»; зразкова дитяча театральна студія «Велика перерва»; ансамбль Філіппа Марущака; ансамбль «Співоча душа». Все це під чітким керівництвом ведучої та за сумісництвом організаторка концерту, Ірини Василівни Лагутіної, яка влаштовує для глядачів справжнє свято!
З 2011 – 2021 рік щорічно у лютому проведено 12 благодійних концертів на підтримку онкохворих дітей та дорослих м. Нікополь
У зв’язку з подіями в України, благодійний концерт «Жити завтра» тимчасово не проводиться.
![](http://children-fond-nikopol.pp.ua/storage/3718/3NDqoOlZ64x6QbAljQS9QzHLsRnEPu-metaRFNDXzAyMTIuSlBH-.jpg?v=1713175109)
![](http://children-fond-nikopol.pp.ua/storage/3719/UxJclDOE4ibn53bKrS4OCJWiDyiRC2-metaRFNDXzAyMTYuSlBH-.jpg?v=1713175136)
![](http://children-fond-nikopol.pp.ua/storage/3723/VqBJXgIZ2EYoD6P8VSUQ2LbJj9vLEY-metaMjAxOF8wMl8xNV9TLkJ1eW5hKCszOC0wNjYtMzE1MTUxOClfSU1HUDQyMDguSlBH-.jpg?v=1713176270)
![](http://children-fond-nikopol.pp.ua/storage/3722/nFouwAh1ffC3xgIQTzDQULyQjgzMET-metaMjAxOF8wMl8xNV9TLkJ1eW5hKCszOC0wNjYtMzE1MTUxOClfSU1HUDQxODguSlBH-.jpg?v=1713176328)
1. Завантажте додаток на pb.ua/apps
2. Увійдіть у додаток та натисніть
3. Відскануйте QR-код на квитанції
4. Оберіть картку для оплати
Станьте партнером фонду “Дітям Нікополя”, це шанс сприяти важливій справі та рятувати життя. Ваша участь може не лише покращити репутацію вашого бізнесу, а й полегшити страждання та врятувати тих, хто потребує допомоги.
Щоб стати партнером, будь ласка, заповніть форму нижче.
Ми сконтактуємо протягом кількох робочих днів.
Їм також потрібна ваша допомога
Дивитися всі збори![](http://children-fond-nikopol.pp.ua/storage/3794/conversions/DSC_3276-img.jpg?v=1714380591)
![](http://children-fond-nikopol.pp.ua/storage/3774/conversions/Запрошення-Перетанцюють-Всі-2019-(1)-(2)-(1)-img.png?v=1714379186)
![](http://children-fond-nikopol.pp.ua/storage/3764/conversions/439311511_2343982055952952_5383885609647969569_n-img.jpg?v=1714378820)