м. Нікополь, пр. Трубників, буд. 30.
Понеділок-п'ятниця 9:00-16:00.
Тел.: +38 093 699-37-89

№ поточного рахунку в ПриватБанку
IBAN: UA113052990000026004060733219
код ЄДРПОУ / ІНН37338281
ЄДРПОУ банку 14360570 МФО 305299

БФ "Дітям Нікополя"

Робимо мале, але з великою любов'ю!

Соціальний проект "Побудуємо нове місто разом"

Благодійний соціальний проект "Веселий сміттяр"

Благодійний проект

Ймовірно, ви бачили в місті – на заправках, біля садового центру та на Лапинці – сітчасті контейнери для ПЕТ-пляшок з табличками благодійного збору.
Вже сім місяців діє такий проєкт, започаткований Андрієм Фроловим – і ми вирішили трохи розповісти про нього.

Благодійний проект

«Де б ми не відпочивали з родиною, куди б не їздили – всюди на вулицях, у посадках, в лісах, на берегах річок і просто у воді трапляється велика кількість пляшок від напоїв, автомобільної хімії тощо. Ми часто збирали кинуті кимось на березі пляшки, сміття, довозили до сміттєвого бака, - розказує Андрій.

– А потім вирішили якось змінити ситуацію, хоча б частково. Адже нам всім варто звикати до сортування відходів, привчати дітей». Родина почала з себе. Спробували не викидати, а складати ПЕТ-пляшки, каністри з автохімії, тару від миючих засобів – і виявилося, що такого добра досить багато, але вага в нього загалом невелика. В родинному колі було вирішено залучити до збору знайомих, сусідів – а гроші віддавати на благодійність, бо ж завжди кажуть, що кожна гривня важлива для чийогось лікування. Андрій, який змалечку на власному досвіді відчув, наскільки важливим для дітей є вчасне лікування та реабілітація, встановив у місті чотири контейнери для благодійного збору і разом з дружиною Ліною збирає вторинну сировину та відвозить до пункту прийому, а кошти переказує до БФ «Дітям Нікополя».

Благодійний проект Благодійний проект Благодійний проект Благодійний проект

Почалася така діяльність родини Фролових у грудні 2019 року, коли до дня Святого Миколая вдалося назбирати завдяки вторинній сировині 500 гривень для підопічних фонду. З того часу багато хто з нікопольців приєднався до акції задля покращення екологічної ситуації в місті й одночасно – для лікування дітей, допомоги родинам з хворими дітками.

Магазини та фірми віддають на благодійність картон та папір, мешканці міста проводять прибирання на дитячих майданчиках і берегах – і передають вторинну сировину, що годиться для перероблення.

Сторінка благодійного проекту "Веселий сміттяр" у Facebook.

Нове на сайті

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр