м. Нікополь, пр. Трубників, буд. 30.
Понеділок-п'ятниця 9:00-16:00.
Тел.: +38 050 255-20-11,
+38 066 483-62-26 
№ поточного рахунку в ПриватБанку
IBAN: UA113052990000026004060733219
код ЄДРПОУ / ІНН37338281
ЄДРПОУ банку 14360570 МФО 305299

БФ "Дітям Нікополя"

Робимо мале, але з великою любов'ю!

Наші звіти

Звіт з використання коштів благодійника за грудень 2021р.

Звіт з використання коштів благодійника за грудень 2021р.

Завдяки допомозі нашого доброго та надійного ДРУГА І БЛАГОДІЙНИКА, а для наших підопічних, в першу чергу Янгола-охоронця Крiстофа Гайнрiх Карл-Марi Райва у грудні 2021 року фонд допоміг:

На прохання Нікопольського медичного спеціалізованого центру медико-соціальної реабілітації дітей придбали реабілітаційне обладнання - підйомник електричний для людей з інвалідністью вартістю 29392 грн. Це багатофункціональний, універсальний, з вбудованим акумулятором засіб, призначений для підйому пацієнта з ліжка, підлоги або інших місць, а також його пересадження або транспортування, що значно спрощує життя відвідувачів реабілітаційного центру.

Звіт з використання коштів благодійника за грудень 2021р. Звіт з використання коштів благодійника за грудень 2021р. Звіт з використання коштів благодійника за грудень 2021р. Звіт з використання коштів благодійника за грудень 2021р. Звіт з використання коштів благодійника за грудень 2021р.

Для літньої жінки Мудрої Лідії в черговий раз придбали протипухлинний препарат за призначенням лікаря вартістю 5690 грн. Вісім років Лідія бореться з тяжкою хворобою – раком молочної залози. І незважаючи на тяжке становище не впадає у відчай і намагається бути на позитиві. Стан її стабільний.

Звіт з використання коштів благодійника за грудень 2021р.

33-річному Олександру Дрок.

Молодій людині надається постійна допомога у придбанні дорогих лікарських препаратів, без яких йому ніяк не можна. Незабаром рік як Олександру пересадили від неспорідненого донора нирку. Він щодня приймає велику кількість дорогих ліків для підтримки імунітету. Цього місяця Ви разом з нами допомогли Олександру на суму 9937,50 грн.

Звіт з використання коштів благодійника за грудень 2021р.

Валерії та Любові Фоміним.

Вісімнадцятирічної Любові, доньці Валерії, на початку 2012 року діагностували гострий лімфобластний лейкоз. Тяжкі, відчайдушні роки боротьби за життя, сльози, переживання матері та самої Люби. Хворобу перемогли. Але біда не приходить одна. Згодом у Люби виявили епілепсію, фокальну симптоматичну кістозну трансформацію правої лобної долі та інші супутні захворювання, у дівчини періодичні сильні головні болі. Все це не могло не позначитись і на стані мами Валерії. Валерії поставили діагноз - цироз печінки вірусної етіології HCV генотип 3 а. Валерія оформила документи до Міністерства охорони здоров'я України та стала в чергу з трансплантації печінки в Клініці Республіки Білорусь Мінськ. Двічі пройшла тут типування – аналіз крові на сумісність, донор не знайшовся. Наразі Валерія готуватиметься на операцію з трансплантації печінки у нас в Україні, оскільки це можна вже зробити й в нашій країні від неспорідненого донора. Без медикаментозної підтримки ні мамі, ні дочці не обійтися. Для того, щоб тривало життя без болю, необхідне щоденне приймання ліків. Завдяки Вам ми допомогли Валерії та Любі, купивши їм ліки на загальну суму 8631,70 грн.

Звіт з використання коштів благодійника за грудень 2021р. Звіт з використання коштів благодійника за грудень 2021р. Звіт з використання коштів благодійника за грудень 2021р.

 

Завдяки Вам надали допомогу літній жінці з онкологією Чугункіної Тетяні. Після операції на кишківнику їй вивели стому. Потребує постійних спеціальних предметів з догляду за ілеостомою і супутніх до них. Купівля цих засобів для жінки пенсіонера обходитися недешево. Ми не могли відмовити у допомозі та купили їх на суму 2333,70 грн.

Звіт з використання коштів благодійника за грудень 2021р.

Допомогли молодій жінці – мамі трьох дітей. Катерині було проведено найскладнішу операцію на головному мозку. Стався геморрагічний інсульт, і як наслідок судомний синдром, епілепсія. Без повторної операції не обійтись. А поки що необхідне щоденне приймання ліків, більша частина яких не видається безплатно. Ми передали мамі Катерини медикаменти на суму 2111,52 грн.

Звіт з використання коштів благодійника за грудень 2021р.

Надали допомогу у придбанні ліків на суму 1966,20 грн. літньому чоловікові Лозовому Петру з числа внутрішньо переміщених осіб із зони проведення операції Об'єднаних сил. У чоловіка була операція з видалення жовчного міхура та проблеми з сечостатевою системою та нирками.

Звіт з використання коштів благодійника за грудень 2021р.

Дев'ятнадцятирічному Болдир Михайлу із багатодітної сім'ї купили медикаменти на суму 1039 грн. Михайло хворіє з дитинства. У нього атиповий аутизм. Він неординарний і незвичайний хлопець. Михайло живе у своєму окремому світі, і не дивлячись на серйозні психічні розлади він улюблений син у батьків.

Звіт з використання коштів благодійника за грудень 2021р.

ДОРОГИЙ НАШ КРIСТОФ ГАЙНРIХ КАРЛ-МАРI РАЙВА, ЩИРО ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ЩЕДРУ УЧАСТЬ У ДОЛЯХ ВАЖКОХВОРИХ ПІДОПІЧНИХ ФОНДУ. МИ ДУЖЕ ЦІНУЄМО ВАШУ ДОБРОТУ І ЧУЙНІСТЬ. ЗДОРОВ'Я ВАМ І НЕХАЙ ВАШІ ЗАВІТНІ БАЖАННЯ ЗАВЖДИ ЗБУВАЮТЬСЯ!

Звіт з використання коштів благодійника за грудень 2021р.

Нове на сайті

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр