м. Нікополь, пр. Трубників, буд. 30.
Понеділок-п'ятниця 9:00-16:00.
Тел.: +38 093 699-37-89

№ поточного рахунку в ПриватБанку
IBAN: UA113052990000026004060733219
код ЄДРПОУ / ІНН37338281
ЄДРПОУ банку 14360570 МФО 305299

БФ "Дітям Нікополя"

Робимо мале, але з великою любов'ю!

ЗМІ про нас

Яким вітром до Нікополя занесло «Х-фактор»?

4 березня у КСК НЗФ відбувся благодійний концерт учасників 5-го сезону всеукраїнського пісенного шоу «Х-фактор». Зірки завітали до нас, аби підняти настрій містянам та зібрати кошти на ремонт Нікопольської дитячої лікарні. Як вони дізнались про історію нашої дитячої лікарні, запитаєте ви?

Адже, Нікополь – це провінційне містечко… І до того ж, сьогодні в Україні йде війна… Чи, може, це знову піар нашої влади? Невже прості мешканці міста починають втілювати свої мрії? Що це за людина? Може, мій сусід чи знайомий вирішив щось змінити в нашому суспільстві і запропонував відремонтувати місцеву дитячу лікарню по вул. Некрасова. Виникає багато питань.

Щоб отримати відповіді, я набрала номер організатора й поцікавилась, кому належить ідея розпочати збір коштів та запросити артистів.

Ініціатором виявився нікополець Валерій Кожевніков, який, будучи батьком трьох синів, вже давно переймається становищем дитячої лікарні… Але до чого тут «Х-Фактор»???

А ось до чого! Декілька років тому Валерій брав участь у шоу «Нікополь має талант». Отримавши три «так» у відбірковому турі, самодіяльний співак мав великі шанси на перемогу. Але ж тут, у зв’язку з політичною ситуацією в країні та місті, конкурс згорнули. І тоді Кожевніков, що народився в Одесі, поїхав на малу батьківщину, де якраз проходив кастинг до всеукраїнського шоу «Х-Фактор». Талановитий чоловік вирішив спробувати свої сили і тут. І дійшов аж до фіналу!!!

За весь період своєї участі в проекті Валерій встиг роззнайомитися і потоваришувати з багатьма іншими учасниками. Вони зберегли теплі дружні стосунки.

І ось одного разу, вкотре зіткнувшись з проблемами лікарні, нікополець подумав: «А чом би й ні?!!». І запросив своїх друзів до нас. Пояснивши причину.

Вони погодились.

4 березня на сцені КСК «давали жару» Артем Нікітін (Київ), Дарья Кашкова (Миколаїв), Олексій Баришников (Кременчук), Геворг Гаспарян (Царичанка) та сам організатор Валерій Кожевніков. Глядачам були від концерту у захваті і допомогли зібрати близько 17 тисяч гривень, 11 з яких вже передано БФ «Дітям Нікополя».

Талановита п’ятірка на досягнутому зупинятись не збирається, адже на ремонт потрібно дуже багато грошей. Крім того, допомоги потребують і наші воїни. Наразі артисти планують річне благодійне турне (Нікополь, Миколаїв, Кривий Ріг, Львів, Одеса, Біла Церква, Дніпропетровськ і, можливо, Грузія).

Побажаємо їм успіхів!

Автор: Марина Щученко

Источник: nikopol-art.com.ua

Нове на сайті

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр