м. Нікополь, пр. Трубників, буд. 30.
Понеділок-п'ятниця 9:00-16:00.
Тел.: +38 093 699-37-89

№ поточного рахунку в ПриватБанку
IBAN: UA113052990000026004060733219
код ЄДРПОУ / ІНН37338281
ЄДРПОУ банку 14360570 МФО 305299

БФ "Дітям Нікополя"

Робимо мале, але з великою любов'ю!

Пам'ятка батькам

Коли батьки звертаються за допомогу в благодійні організації або до волонтерів, вони повинні пам'ятати наступні правила:

Ваше звернення повинно бути обґрунтованим.

Для отримання допомоги від фонду «Дітям Нікополя» потрібно:

1. Надати повний пакет документів, що підтверджує необхідність допомоги (медичний висновок з рекомендацією лікування, операції, реабілітації)

Заява, в якій викладається конкретне прохання про допомогу, копії: паспорта одного з батьків, ІПН, свідоцтво про народження дитини, фото дитини. Надаються: адресні дані, телефони, номер карткового рахунку в банку. Даний перелік подається в паперовому та електронному вигляді.

2. Отримавши безоплатну благодійну допомогу на картковий рахунок, необхідно протягом 10 днів після операції, придбання лікарських препаратів, проведення реабілітаційного лікування, представити повний звіт про використані кошти (короткий авансовий звіт з додатком фіскальних чеків).

Якщо документи, що підтверджують цільове використання коштів не були надані в термін, то фонд знімає прохання про допомогу і не надає її в подальшому.

Якщо з яких - небудь причин операція або лікування відкладаються, батьки сповіщають про це фонд письмово.

3. Батьки зобов'язані стежити за збереженням коштів, наданих фондом.

Викладайте в загальний доступ тільки номер телефону, який не прив'язаний до БАНКІВСЬКОЇ КАРТИ (наприклад, карта оформлена на маму, телефон татів або навпаки). По самій картці блокувати будь-які несанкціоновані вами "рухи тіла" (зняття через банкомат, інтернет-розрахунки, інтернет-банкінг і т.д.), крім зняття грошей через відділення банку з паспортом.

Ніколи, ні при яких обставинах не називати стороннім особам, навіть якщо представляються працівниками банку або бажають пожертвувати велику суму, додаткову інформацію, крім: НОМЕРА КАРТКИ (зазвичай шістнадцять цифр), Прізвища Імені По батькові, ІПН. Ні в якому разі не повідомляйте тризначний код на зворотному боці картки.

Ніякої іншої додаткової особистої інформації для поповнення карти не потрібно. Рекомендуємо прочитати " Як не потрапити до рук шахраїв, які промишляють, користуючись інформацією розміщеною на благодійних сайтах ".

Будьте чесні з НАМИ, БУДЬТЕ ПИЛЬНІ та остерігайтесь шахраїв.

Нове на сайті

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр