г. Никополь, ул. Электрометаллургов,
д. 17/1, каб. № 10.
Понедельник-пятница 9:00-16:00.
Тел.: +38 050 255-20-11,
+38 066 483-62-26 
№ текущего счета в ПриватБанке 26004060733219 код ЕГРПОУ / ИНН37338281 ЕГРПОУ банка 14360570 МФО305299

БФ "Детям Никополя"

Делаем малое, но с большой любовью!

/ / Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва і кафе "Монте Крісто"

Новости фонда

Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва і кафе "Монте Крісто"

zustrich 08 2016 000

Дружні зустрічі – це так приємно! Що може бути краще, ніж час, проведений у колі добре знайомих і близьких людей?!

Так, 26 серпня 2016 року, БФ «Дітям Нікополя» організував зустріч дітей-підопічних фонду, разом з їх батьками, волонтерів, працівників та помічників фонду! Все відбувалось у невимушеній обстановці на базі відпочинку «Тенистая роща». Усі поближче познайомились один з одним, поспілкувались і просто весело провели час!

Серед присутніх на зустрічі був Даня Баранник з мамою Тетяною. Хлопчик переніс страшне захворювання – медулобластому, а простими словами РАК. Зараз Даня здоровий хлопчик і не дивлячись на проблеми з ніжками – ДУЖЕ активний! Також була Любочка Фоміна з мамою Валерією та братиком. Люба також перенесла онкологічне захворювання – гострий лімфобластний лейкоз. Двох веселих та активних хлопчиків, Дьолог Арсенія та Зикова Микитку, поєднує один діагноз – муковісцидоз! Але вони не перестають дивувати нас своїм позитивним настроєм і були на нашій зустрічі разом зі своїми мамами - Валею та Людою. Маленький Владик Вишинський був разом зі своєю родиною – мамою Світланою та братиком і сестричкою. Хлопчик живе повноцінним життям після перенесеної операції по усуненню вторинного дефекту міжпередсердної перегородки (встановлення імпланту-окклюдера).

На зустрічі були й наші постійні помічники Оксана Дронь, Оксана Гресько з діточками, Денис Портний, а також директор фонду Маргарита Миколаївна з чоловіком та керівник проектів фонду Вікторія Готовкіна.

Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва та кафе "Монте Крісто" Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва та кафе "Монте Крісто" Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва та кафе "Монте Крісто" Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва та кафе "Монте Крісто" Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва та кафе "Монте Крісто" Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва та кафе "Монте Крісто" Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва та кафе "Монте Крісто" Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва та кафе "Монте Крісто" Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва та кафе "Монте Крісто" Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва та кафе "Монте Крісто" Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва та кафе "Монте Крісто"< Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва та кафе "Монте Крісто" Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва та кафе "Монте Крісто" Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва та кафе "Монте Крісто" Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва та кафе "Монте Крісто" Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва та кафе "Монте Крісто" Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва та кафе "Монте Крісто" Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва та кафе "Монте Крісто" Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва та кафе "Монте Крісто" Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва та кафе "Монте Крісто" Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва та кафе "Монте Крісто" Зустріч підопічних та помічників фонду за підтримки Кристофа Райва та кафе "Монте Крісто"

Діти і дорослі мали можливість проїхатися верхи на коні та погодувати його! Після чого усі розмістились за дружнім столом. Ми кажемо величезне ДЯКУЮ нашому постійному помічнику Крістофу Райва та працівникам його кафе «Монте Крісто» за надані страви! Всі вони (піцца, шашлик зі свинини, шашлик із курятини, овочі-гриль, смажені грибочки, свіжі овочі, тарталетки, риба, солодкі маффіни та фруктовий сік) були свіжі та дуже смачні! Заради цього кухарі кафе з самого ранку працювали, щоб ми мали змогу вже об 11 годині забрати готові страви з собою на відпочинок!

Що ж, зустріч минула і залишились тільки приємні спогади! Але ми сподіваємось, що такі зустрічі будуть відбуватись якомога частіше і добрих приводів для цього буде якнайбільше! 

Новое на сайте

Наши партнеры

La Lucce dell' est    Благотворительный БФ  Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр