м. Нікополь, вул. Электрометаллургів,
буд. 17/1, каб. № 10.
Понеділок-п'ятниця 9:00-16:00.
Тел.: +38 050 255-20-11,
+38 066 483-62-26 
№ поточного рахунку в ПриватБанку
IBAN: UA113052990000026004060733219
код ЄДРПОУ / ІНН37338281
ЄДРПОУ банку 14360570 МФО 305299

БФ "Дітям Нікополя"

Робимо мале, але з великою любов'ю!

Новини фонду

7-й благодійний концерт

koncert n7 000

Цього року відбувся вже сьомий благодійний концерт «Жити завтра».

Вже традиційно, напередодні Всесвітнього дня онкохворої дитини, всі бажаючі та небайдужі люди зібралися в концертному залі палацу культури та спорту заводу феросплавів щоб висловити свою підтримку та солідарність в питаннях надання допомоги онкохворим. І хоча в цей день майже все було налаштоване проти – був дуже сильний дощ, вітер та багатьох людей не оминула епідемія грипу, концерт все ж таки відбувся!

В цьому році, перед концертом, проходив благодійний ярмарок, в якому приймали участь ТОВ «Компанія «Катруся» (Тетяна Жовніна), магазин «Мозаїка» (Раїса Кривенко), майстер hand made – Оксана Гресько та Оксана Пікалова. Вже традиційно, учні СШ № 12, власноруч підготували символ благодійного концерту – білий голубок із золотою стрічкою. Кожен відвідувач отримав свого голубочка, як символ надії на боротьбу з важким захворюванням – РАК!

BugaevaJuliaРозпочався концерт виступом керівника БФ «Дітям Нікополя» Горбаненко Маргарити Миколаївни, яка поділилася з присутніми гарною новиною – перша підопічна фонду, Юлія Бугайова, нещодавно народила дівчинку Єву. І це справді те, заради чого варто продовжувати свою роботу, те, за що варто боротися! Надія-Є! І не просто надія, є перемога! І ця перемога здобута нашими спільними зусиллями!

До гарних новин та справжніх досягнень в минулому році також можна віднести й те, що фонд отримав сертифікат від Українського форуму благодійників, який означає, що фонд входить до складу самих надійних та прозорих фондів України. Ми стали операторами допомоги Української біржі благодійності і тепер маємо змогу збирати кошти на лікування підопічних по всій Україні і за кордоном, залучаючи ще й можливості українського телебачення.

Серед присутніх в залі, були й колишні підопічні фонду – Давид Шотер з мамою та сестрою, Баранник Данил з мамою, бабуся та дідусь Балабина Микити, Гуревич Світлана Миколаївна та Тутова-Ісаєва Оксана Вікторівна.

В цей вечір на сцені виступали творчі колективи міста Нікополь – хореографічним ансамблем «Валерія» (керівник Маргарита Горбаненко ), зразковий хореографічний ансамбль «Фантазія» (керівники Олена Сничонкова, Світлана Поваренко), хореографічний ансамбль «Екшн» (керівник Галина Малява), хореографічний ансамбль «Оріон» (керівник Мирослава Гетманенко), театр танцю «Богема» (керівник Ольга Серпуховитіна), циркова студія «Алє Ап!», театральна студія «Дебют» та дитяча театральна студія «Велика перерва» (керівник Ірина Лагутіна). Вокалістів представляли: зразковий вокальний ансамбль «Рін-Сен» (керівник Ірина Ковальська), «Нєпосєди» школи №13 (керівник Олена Шептун), та молодіжний хор Спасо-Преображенського собору під керуванням Аріни Біляєвої.

На наш благодійний вечір завітали наші добрі друзі та помічники – Горобченко Сергій Васильович, Агєєва Оксана Петрівна, Фатєєва Наталя Михайлівна, Жовніна Тетяна Григорівна, Буйна Сергій, Оксана Дронь,представники духовенства та депутати міської ради – Вадим Колесник, Олександр Рибаков, Ольга Коник, Максим Юхно, Павло Андрощук.

БФ «Дітям Нікополя» постійно надає допомогу Нікопольській дитячій лікарні та цього року в скрутному становищі опинилось інфекційне відділення Нікопольської міської лікарні №1. Тому цього вечора, в якості благодійної допомоги для інфекційного відділення, фонд передав електричний відсмоктувач.

Підсумком цьогорічного заходу стали зібрані кошти в сумі 19039 грн. Учасники ярмарку внесли 380 грн., інші пожертви з ящичків – 4490 грн. Ці кошти будуть направлені на проведення операції Оксані Тутовій-Ісаєвій.

Від продажу квитків вдалося зібрати 14169 грн.

Ми дякуємо всім тим, хто постійно поряд з нами, пліч-о-пліч, і тим, хто до нас щойно приєднався. Разом з Вами – ми сильна команда, всі разом – ми благодійники, які роблять маленьке, але з великою Любов’ю.

 

Фото: вручення свідотства участника національного рейтингу благодійників - архів фонду, 7-й благодійний концент - Сергій Буйна.

Нове на сайті

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр