м. Нікополь, пр. Трубників, буд. 30.
Понеділок-п'ятниця 9:00-16:00.
Тел.: +38 093 699-37-89

№ поточного рахунку в ПриватБанку
IBAN: UA113052990000026004060733219
код ЄДРПОУ / ІНН37338281
ЄДРПОУ банку 14360570 МФО 305299

БФ "Дітям Нікополя"

Робимо мале, але з великою любов'ю!

Новини фонду

Щедрий вівторок

Щедрий вівторок

Щедрий вівторок сьогодні. Що це таке для нас?

А для нас це можливість поділитись частинкою свого тепла, своїми коштами, своїм часом з тими, хто цього потребує. Почався щедрий вівторок з того, що в офісі фонду щедро розквітнула Різдвяна квітка. Та ще й такої неймовірної краси. Оселилася ця квітка у нас завдяки Фоміній Любові та Валерії Перуновій.

Щедрий вівторок

Тут можна говорити безкінечно про щедрість та вдячність тих, кому фонд допомагав і сім років тому і дев'ять і зараз спішить на допомогу, бо всі ми за період лікування дітей, а це здебільшого онкологія, стаємо однією дружньою родиною.

Так же щедро сьогодні поділилася ліками Юлия Сокур - мама Ростіка Грідасова, хлопченяти, який ось-ось подолав лейкоз і вже насолоджується перебуванням у своїй домівці.

Дякуємо Вам, наші дівчата за увагу та піклування про інших, кому дійсно зараз скрутно.

А далі наш Щедрий вівторок продовжився неймовірною щедротою Дані та Даші та їх тата, який (з дозволу діточок) привіз нам цілий "табір" неймовірних казкових героїв. Подяка вам, наші благодійники і від нас, і від тих діточок, які за допомогою психолога та м'якої іграшки позбудуться своїх страхів, які принесла нам війна.

Вівторок тільки почався і ми нагадуємо, що опіки нашого фонду, кожен день потребують діти та дорослі, які проходять лікування і кому потрібні іноді дуже дорогі ліки.

А ще, допомога потрібна нашим захисникам, які іноді в найнесприятливіших умовах боронять нас з вами на полі бою. Вони мокнуть, мерзнуть, хворіють і ми намагаємось цьому завадити.

Ви можете сьогодні також взяти участь у "Щедрому вівторку".

Сьогодні з цієї нагоди відбудеться лотерея, в якій буде розіграно марку "Пес Патрон" кошти від якої підуть на допомогу хворим дітям та ЗСУ (50% * 50%).

Також можете передивитись свої м'які іграшки. Їх необхідно випрати, привести до ладу та передати до нас. 

А можете просто за три кліки у вашому телефоні зробити внесок!

Оберіть у вашому мобільному застосунку від Монобанк:

  • «Інші платежі»
  • потім «Благодійність»
  • далі «БФ Дітям Нікополя».
  • Введіть будь-яку суму і відправте платіж на один з наших рахунків.

За допомогою Монобанку зробити це дуже зручно та швидко. Можете зробити свій внесок на Приватівську карту фонду № картки 5169 3305 1825 7016.

Будь-яка допомога, навіть як що сама маленька вливається в річку благодійності, та може творити дива!

Нове на сайті

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр