м. Нікополь, вул. Электрометаллургів,
буд. 17/1, каб. № 10.
Понеділок-п'ятниця 9:00-16:00.
Тел.: +38 050 255-20-11,
+38 066 483-62-26 
№ поточного рахунку в ПриватБанку
IBAN: UA113052990000026004060733219
код ЄДРПОУ / ІНН37338281
ЄДРПОУ банку 14360570 МФО 305299

БФ "Дітям Нікополя"

Робимо мале, але з великою любов'ю!

Новини фонду

Підсумки конкурсу «Перетанцюють всі»

Підсумки конкурсу «Перетанцюють всі»Підбиваємо підсумки конкурсу хореографічного мистецтва «Перетанцюють всі».

Перетанцювали все, що могли все що приносило задоволення!

Вперше в нашому місті пройшов цей хореографічний фестиваль. Він як завжди має благодійний характер.

Конкурс закінчився гучними оплесками й дуже доброю справою!

БФ «Дітям Нікополя» вдячні ПАТ Нікопольський завод феросплавів за те, що завжди іде на зустріч і завжди надає свій прекрасний зал ПК «Електрометалург» ім. Б.Ф. Величко. Всім-всім від генерального директора В.С. Куцина, директора ПК «Електрометалург» Тетяни Обиденної, художнього керівника Геннадія Мороза до всіх, хто допомагав розповсюджувати квитки, оформлювати рекламні щити, велика Вам шана і наша вдячність. Віктору Заякіну який завжди розуміє нас з пів слова, Сергію Осипенко наш незмінний звукорежисер, Денис Портной наш ідейний майстер, чудова ведуча Гармаш Наталя, яка провела конкурс підтримувала добрим словом всіх учасників та задала чудову атмосферу в залі. Дякую всім за величезний обсяг роботи.

Підсумки конкурсу «Перетанцюють всі» Підсумки конкурсу «Перетанцюють всі» Підсумки конкурсу «Перетанцюють всі»

В черговий раз дякуємо нашим постійним благодійникам і спонсорам заходу ПП "ФЕВ", магазин "Поле чудес", "Світолюкс" "Джемпер", ИНТЕРПАЙП НИКО ТЬЮБ, благодійний фонд "Нове життя" за надані чудові подарунки.

Всім керівникам та танцівникам колективів "Богема", "Оріон", "Орхідея", "Валерія". Спасибі всім за вашу благородну місію! Від щирого серця дякуємо Вам за підтримку благодійних ініціатив фонду! Спасибі вам за віру в добрі справи й підтримку наших дітей!

Підсумки конкурсу «Перетанцюють всі» Підсумки конкурсу «Перетанцюють всі» Підсумки конкурсу «Перетанцюють всі»

В хореографічному фестивалі було 22 номери. З них брали участь 3 колективи (Богема, Оріон, Орхідея, Валерія), а це 53 людини, було поставлено 13 сольних номерів та 5 номерів дуетом.

Незвичайність заходи в тому, що світові постановки виконували аматорські колективи й в них це дуже добре виходило. Глядачі поринули у світ класичного мистецтва та й в ритмічні сучасні танці.

Директором Фонду, Маргаритою Миколаївною, було прийнято рішення, що всі отримані кошти підуть на підтримку Марії Борисенко, діагноз у Марії - двостороння хронічна сенсоневральна глухота. Марійки терміново треба зробити кохлеарну імплантацію на другому вусі, для того щоб дівчинка могла добре чути та скоріше почала розмовляти.

Підсумки конкурсу «Перетанцюють всі» Підсумки конкурсу «Перетанцюють всі» Підсумки конкурсу «Перетанцюють всі»

Завдяки всім Вам ми зібрали благодійних коштів на суму 14760 грн.

Але збір не закрито, не забувайте підтримувати нашу чарівну дівчинку Марійку. Ви можете зробити свій благодійний внесок в офіційних скриньках які розташовані у магазинах, не забувайте про скриньки у мережі супермаркетів «Варус» та на нашому сайті.

Підсумки конкурсу «Перетанцюють всі» Підсумки конкурсу «Перетанцюють всі»

Щиро дякуємо всім-всім-всім тим, хто брав участь в нашому благодійному конкурсі хореографічного мистецтва «Перетанцюють всі»! Спасибі Вам за добрі серця, чуйність і довіру! Ми не перестаємо радіти, що є люди з благородними добрими серцями, які допомагають дітям.

 

Нове на сайті

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр