м. Нікополь, вул. Электрометаллургів,
буд. 17/1, каб. № 10.
Понеділок-п'ятниця 9:00-16:00.
Тел.: +38 050 255-20-11,
+38 066 483-62-26 
№ поточного рахунку в ПриватБанку
IBAN: UA113052990000026004060733219
код ЄДРПОУ / ІНН37338281
ЄДРПОУ банку 14360570 МФО 305299

БФ "Дітям Нікополя"

Робимо мале, але з великою любов'ю!

Новини про підопічних дітей фонду

Новини про Вову Мулика

Владимир Мулик

Друзі! Поспішаємо поділитися хорошими новинами про Вову Мулика, про які не повідомляли більше двох місяців, з того моменту коли оплатили рахунок за слухові апарати. Власне, на той час не було достатньо інформації, крім того, що Вова з мамою поїхали в ПП «Слух сервіс» м. Дніпро тут отримали, і одягли ці диво апарати.

Перебуваючи на вулиці в шумному багатолюдному місті, дитина емоційно поводився, крутив головою в різні боки, періодично голосно кричав, така була його перша реакція на звуки. Через місяць після установки слухових апаратів Вовочка з мамою Оленою повинні були знову поїхати в м Дніпро на обстеження методом коротколатентних слухових викликаних потенціалів (КСВП).

Це така процедура тривалістю близько двох годин, при якій дитині розміщують два електроди на лобі і один на мочці вуха, вводять в зовнішні слухові проходи м'які поролонові аудіометричні вкладиші і в вушко дитині надсилаються клацання та звуки певної частоти і при цьому дитина повинна знаходиться в максимально розслабленому стані. Таким чином доктор налаштовує складний апарат.

Але мама вважала за краще повезти Вову в м. Київ «Інститут отоларингології им. проф. О.С. Коломійченка НАМН України» , тому що там обстеження їй обійшлося в три рази дешевше.

В Інституті отоларингології дитині зробили аудіограму і направили в Центр слухомовної реабілітації «Аврора» так як саме там налаштовують і обслуговують апарати фірми «Oticon» і теж зробили аудіограму. На час проведення обстеження КСВП Вова не зміг самостійно заснути, довелося вдатися до наркозу. Була зроблена ін'єкція в вену, благо такий укол Вова не боїться. Все пройшло добре, мама задоволена.

Доктора запевнили що дитина буде чути гучні звуки на відстані одного метра. 5 вересня Вовочка з мамою поїдуть в м. Запоріжжя Центр слухомовної реабілітації «Аврора» за новими вкладишами для слухових апаратів, так як колишні стали маленькими. З приходом вересня мама знову возитиме Вову на навчання в м. Дніпро в спеціалізований садок «Веселка» для дітей зі зниженим слухом.

Сотні людей витрачали свої кошти, час і сили, щоб спільними зусиллями допомогти в придбанні дорогих слухових апаратів для Вовочки. Ще раз дякуємо кожному з вас хто підтримував маленького хлопчика.

Нам залишається тільки побажати хлопчикові якомога швидше навчиться чути, розуміти мову і говорити.

Владимир Мулик Владимир Мулик Владимир Мулик Владимир Мулик Владимир Мулик Владимир Мулик Владимир Мулик Владимир Мулик Владимир Мулик Владимир Мулик

Владимир Мулик Владимир Мулик Владимир Мулик Владимир Мулик

Нове на сайті

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр