м. Нікополь, пр. Трубників, буд. 30.
Понеділок-п'ятниця 9:00-16:00.
Тел.: +38 093 699-37-89

№ поточного рахунку в ПриватБанку
IBAN: UA113052990000026004060733219
код ЄДРПОУ / ІНН37338281
ЄДРПОУ банку 14360570 МФО 305299

БФ "Дітям Нікополя"

Робимо мале, але з великою любов'ю!

Діти

Ангеліна Сіроока

Ангеліна Сіроока

Сбор закрыт!

Дитина: Сіроока Ангеліна Сергіївна 26.12.2011 р.н.

Діагноз: Артеріовенозна мальформація лівої скроневої долі. Стан після часткової емболізації. Гостре порушення мозкового кровообігу за геморагічним типом (повторне).

Друзі, у нас нова підопічна! Це Ангеліна Сіроока. У дівчинки артеріовенозна мальформація лівої скроневої долі - це небезпечне захворювання, при якому між артеріями та венами замість мережі капілярів з'являються патологічно звивисті шунтуючи судини. Це як «бомба уповільненої дії». У Ангеліни стався розрив деформованої судини, і як наслідок геморагічний інсульт (крововилив в мозок).

Народилася Ангелінка вчасно, все було добре, розвивалася, як і всі діти, доки не сталася біда... У віці шести років, коли Ангеліна навчалася в першому класі, в школі їй стало погано, вона знепритомніла. Дитину терміново доставили до обласної дитячої клінічної лікарні Дніпра, де зробили комп'ютерну томографію головного мозку й спинну пункцію та поставили страшний діагноз, як виявилося вроджена мальформація судин головного мозку. В лікарні Ангелінку медикаментозно вивели зі стану інсульту і для подальшого лікування направили до Київського інституту нейрохірургії ім. Ромоданова.

В інституті нейрохірургії зробили ангіографію судин головного мозку та провели часткову закриту операцію, через катетеризацію. Але біда не приходить одна… У Ангеліни через три місяці після операції діагностували залізодефіцитну анемію, тяжкого ступеню. А через три роки після першого інсульту у дівчинки трапляється рецидив, знову стався геморагічний інсульт, мальформація почала прогресувати.

І знову до лікарні у Дніпро, а потім до інституту нейрохірургії. Без термінової операції не обійтись, тому що якщо її не зробити Ангеліну можна не врятувати. Але рахунок, який виставили за операцію, величезний – 108100 гривень. На збір цієї суми у нас дуже мало часу.

У простій та звичайній сім'ї Сірооких працює тільки батько, мама змушена була звільнитися з роботи, щоб весь час перебувати з хворою Ангелінкою, і самостійно зібрати таку суму батьки не можуть. Батьки Ангеліни дуже просять усіх небайдужих людей допомогти їх горю.

«Допоможіть, будь ласка врятувати нашу Ангелінку, ми дуже хочемо, щоб наша дівчинка жила та раділа життю. Допоможіть не втратити нашу єдину донечку».

До хвороби Ангелінка була дуже активною. Вона любить дуже співати, танцювати, у неї добре виходить малювати, а найбільше любить кататися на роликах, з 4 років ганяла на них щосили. Їй подобається вчитися, отримувати нові знання.

Друзі, Ангеліна має шанс на здорове майбутнє! Незважаючи на свій важкий стан, дівчинка розвивається, а попереду на неї чекає ще багато великих справ і перемог. І ми віримо, що з вашою допомогою закриємо цей збір! Важлива будь-яка сума. Дякую кожному, хто сьогодні відкриє своє серце для доброї справи.

Обов'язково вказуйте в призначенні платежу "Для Сіроокої Ангеліни або для Ангеліни".

Платіжні реквізити фонду:

UA113052990000026004060733219

ЄДРПОУ 37338281

Увага! Це не переказ з картки на картку! Інструкція як зробити пожертву.

№ картки 5169 3351 0107 0072 (картка відкрита на ім'я директора фонду Горбаненко Маргариту Миколаївну та прив’язана до рахунку Фонду, картка відкрита саме для благодійних внесків). Або скориставшись послугою QR-код.

Фото

Ангеліна Сіроока Ангеліна Сіроока Ангеліна Сіроока Ангеліна Сіроока

Документи

Ангеліна Сіроока Ангеліна Сіроока Ангеліна Сіроока Ангеліна Сіроока Ангеліна Сіроока Ангеліна Сіроока Ангеліна Сіроока Ангеліна Сіроока Ангеліна Сіроока

Нове на сайті

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр