м. Нікополь, пр. Трубників, буд. 30.
Понеділок-п'ятниця 9:00-16:00.
Тел.: +38 093 699-37-89

№ поточного рахунку в ПриватБанку
IBAN: UA113052990000026004060733219
код ЄДРПОУ / ІНН37338281
ЄДРПОУ банку 14360570 МФО 305299

БФ "Дітям Нікополя"

Робимо мале, але з великою любов'ю!

Діти

Вероніка та Вікторія Грабчук

Вероніка та Вікторія Грабчук

Збір завершений! Допомога надана!

Діти: Грабчук Вероніка та Вікторія, 05.11.2003 р.н.

Діагноз: Двобічна сенсоневральна приглуховатість.

Знайомтесь з дівчатами близнючками - Вікторією та Веронікою. Дівчатам 17 років.

Дізнавшись про довгоочікувану вагітність, родина була дуже щасливою, адже їх чекала подвійна радість. Але вони навіть не підозрювали, що їх життя розділиться на "до" та "після", і сім'я буде змушена боротися за здоров’я своїх донечок.

На перший погляд, звичайний грип, яким хворіють всі діти та дорослі, вніс свої корективи. Ще маленькими, в 3 роки, дівчатка перехворіли на грип. Через високу температуру, вони втратили слух та взагалі перестали розмовляти. З того часу у родині почалась боротьба за здоров’я та повернення слуху маленьким дівчатам. Мама возила своїх донечок по всій країні, до різних лікарів та професорів.

Сім'я Грабчук дуже дружня та любляча. Батьки віддають все, що тільки можна, для своїх янголят, щоб тільки допомогти та організувати кращі умови для життя. Дітям поставили діагноз - двостороння сенсоневральна туговухість 2 ступеня.

Є державна програма, яка безкоштовно надає один апарат на дитину, але дівчатам потрібно 4 штуки. У безоплатних апаратах діти нічого не чули та не говорили. Батьки були змушені придбати якісні апарати. У чотири роки Вікторія та Вероніка почали краще розбирати звуки та почали трохи розмовляти. Але це все завдяки титанічній праці батьків. Потрібно було все починати з нуля. Мама Тетяна, в зошиті клеїла картинки,щоб вивчити з доньками кожну букву, кожне слово. До 4 класу мама взагалі не могла працювати, займалась дітьми, возила їх по садках, школах, спортивним і художнім гуртках. Дівчатам дуже допоміг садок для глухих у місті Дніпро. Діти за 2 місяці занять почали читати. Але через деякий час апарати треба було знов посилювати. І не через держану програму, а власними зусиллями. З новими апаратами діти стали краще говорити й розпізнавати різні звуки та шуми.

Мама дівчат має 3 групу інвалідності, хронічний пієлонефрит єдиної нирки.

До всіх проблем зі слухом дівчатам додається діагноз Синдром Ашера (Ushera) - це рідкісне складне захворювання з багатьма симптомами, але основним є прогресуюча втрата зору.

Дівчата дуже талановиті художниці, перемагали у багатьох Всеукраїнських, Міжнародних, міських конкурсах. Випущені дві книги з їх ілюстраціями, присвяченими легендам Нікополя «Маленький скіф», «Козаки Сполом» (автор Сергій Кустов). Дівчатка займалися настільним тенісом і мають багато відзнак та дипломів. Але поганий слух вносить свої корективи в навчанні і їм важче ніж звичайним дітям. Незважаючи на це, вони дуже багато чого досягли своєю завзятістю.

Зараз батьки рятують зір, намагаються зупинити процес. Влітку дівчата у клініці Філатова пролікували очі, всі свої запаси родина вичерпала. Лікування дороговартісне, до всіх призначень лікаря треба дуло здати генетичні аналізи, а вони коштують ого-го. Таке рідкісне захворювання в нашій країні не знають як лікувати. Кудись їхати й щось шукати заважає карантин і фінансові труднощі родини.

Але життя йде, і дівчаткам треба здавати ЗНО, вступати до університету, здобувати професію. Влітку дівчата на два тижні лягають в лікарню для профілактики очей. Тому витрати перевищують доходи.

Нам потрібно допомогти придбати апарати, це життєво необхідна для них річ і її треба кожні 5-7 років змінювати. Для того, щоб дівчата нормально навчались в університеті треба високоякісні апарати, щоб вони могли відрізняти вчителя від побутових шумів. Так трапилося, що лікування очей без слухових апаратів неможливо.

Мати проблеми зі слухом – не означає бути неповноцінною людиною, адже для подолання цієї недуги потрібні лише слухові апарати, завзятість та велике бажання не здаватися!

Сьогодні ви можете стати важливим учасником у житті Вікторії та Вероніки. Дівчата заслуговують на цю «звичайнісіньку» і настільки неймовірну для нас здатність – чути!

Сума до збору 152908.00 грн.

В призначені ОБОВ'ЯЗКОВО "Для Грабчук" або "Для Вікторії та Вероніки".

Платіжні реквізити фонду:

UA113052990000026004060733219

ЄДРПОУ 37338281

Увага! Це не переказ з картки на картку! Інструкція як зробити пожертву.

№ картки 5169 3351 0107 0072 (картка відкрита на ім'я директора фонду Горбаненко Маргариту Миколаївну та прив’язана до рахунку Фонду, картка відкрита саме для благодійних внесків). Або скориставшись послугою QR-код.

Фото

Вероніка та Вікторія Грабчук Вероніка та Вікторія Грабчук Вероніка та Вікторія Грабчук Вероніка та Вікторія Грабчук Вероніка та Вікторія Грабчук Вероніка та Вікторія Грабчук Вероніка та Вікторія Грабчук Вероніка та Вікторія Грабчук

Нове на сайті

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр