м. Нікополь, пр. Трубників, буд. 30.
Понеділок-п'ятниця 9:00-16:00.
Тел.: +38 093 699-37-89

№ поточного рахунку в ПриватБанку
IBAN: UA113052990000026004060733219
код ЄДРПОУ / ІНН37338281
ЄДРПОУ банку 14360570 МФО 305299

БФ "Дітям Нікополя"

Робимо мале, але з великою любов'ю!

Діти

Філіп Бєлєкчі

Філіп Бєлєкчі

Збір завершений!

Дитина: Бєлєкчі Філіп Віталійович 10.09.2014 р.н.

Діагноз: Вроджена вада розвитку хребта. Ангулярний грудний гіперкіфоз.

Друзі, привітаємо нашого нового підопічного, чудового рудоволосого хлопчика з веснянками на щічках Філіпа Бєлєкчі, і побажаємо йому удачі! Хлопчикові 6 років, і він дуже вірить в нашу підтримку, чекає ваших коментарів і репостів.

У Філі практично з народження серйозна аномалія розвитку хребта. Маленький Філіп з'явився на світ багатирем, з вагою 5600 грамів, приблизно до року розвивався, як усі дітки. Пізніше мама Марина помітила, що у синочка, щось не так з хребтом, на спинці почав повільно рости "горб".

Так, як родина живе в селі Борисівка Нікопольського району, кваліфікованої медичної допомоги та консультації отримати було неможливо. Для того, щоб поїхати в Дніпро, потрібні були фінанси, яких катастрофічно бракувало, оскільки у той час важко захворів чоловік Марини, і усі кошти йшли на його лікування. Окрім Філіпа, в родині є семеро дітей, четверо з яких на той момент були неповнолітніми.

Коли сім'я Бєлєкчі трохи вийшла з фінансової кризи, мама повезла Філіпа в Дніпро, а після в Харків на консультації. У 3 роки Філіпу оформили інвалідність. Пізніше, після проходження МРТ порекомендували носити корсет. Але кут викривлення до того моменту вже досяг 113°, а рекомендація лікарів з приводу корсета була помилковою.

На сьогодні мама Марина з Філіпом тричі були в Києві на обстеженнях МРТ, КТ і консультаціях у доктора Курільца И.И. у "Міжнародному центрі нейрохірургії". На травень місяць призначена операція. Як сказав лікар, випадок дуже складний та рідкісний. І навіть при тому, що оперувати Філіпа візьмуться американські лікарі з організації Spine Hope, ризик складає 50% (невідомо як поведеться організм після операції). При цьому, якщо нічого не зробити, то з часом викривлення стає незворотним і з роками може тільки посилюватися. В результаті дитина ризикує отримати проблеми в роботі ШКТ, серця, сечостатевої системи, опорно-рухового апарату. Батьки та наш фонд вирішили поборотися за ці 50%!!!

Металоконструкцію, яка фіксуватиме хребет, нададуть безкоштовно, а ось вартість самої операції складає 169384,00 грн. Тільки де їх узяти? Для звичайної сім'ї ця сума просто непідйомна. У селі для Марини роботи немає, а чоловік на інвалідності.

Друзі, збір дуже терміновий, оскільки часу до травня місяця залишається зовсім мало. Тому ми звертаємося до усіх небайдужих людей допомогти цій багатодітній родині, сплатити операцію. Це дуже важливо для Філі, для його здоров'я і майбутнього самостійного життя.

Друзі, ми знаємо, що разом ми можемо творити дива. Зробимо так, щоб воно прийшло і в сім'ю Філіпа.

Будь ласка, підтримайте Філіпа! Обов'язково вказуйте в призначенні платежу для кого «для Філіпа».

Платіжні реквізити фонду:

UA113052990000026004060733219
ЄДРПОУ 37338281

Увага! Це не переказ з картки на картку! Інструкція як зробити пожертву.
№ картки 5169 3351 0107 0072 (картка відкрита на ім'я директора фонду Горбаненко Маргариту Миколаївну та прив’язана до рахунку Фонду, картка відкрита саме для благодійних внесків). Або скориставшись послугою QR-код.

Фото

Філіп Бєлєкчі Філіп Бєлєкчі Філіп Бєлєкчі

Документи

Філіп Бєлєкчі Філіп Бєлєкчі Філіп Бєлєкчі Філіп Бєлєкчі Філіп Бєлєкчі Філіп Бєлєкчі

Нове на сайті

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр