м. Нікополь, пр. Трубників, буд. 30.
Понеділок-п'ятниця 9:00-16:00.
Тел.: +38 093 699-37-89

№ поточного рахунку в ПриватБанку
IBAN: UA113052990000026004060733219
код ЄДРПОУ / ІНН37338281
ЄДРПОУ банку 14360570 МФО 305299

БФ "Дітям Нікополя"

Робимо мале, але з великою любов'ю!

Діти

Олексій та Микола Дудар

Дудар Олексій та Микола

Збір завершений!

Дудар Олексій Сергійович 14.01.2010р.н.

Діагноз: Нижній парапарез із явищами атаксії. Груба затримка психомовного розвитку. Сколіоз грудопоперекового відділу 2 ступеню. Кілевидна деформація грудної клітини.

Дудар Микола Сергійович 14.06.2011р.н.

Діагноз: Вегето-судинна дистонія. Сколіоз грудопоперекового відділу 1 ступеню. Порушення осанки.

Друзі, допоможіть відправити братів Олексія і Миколи Дудар на важливу для них реабілітацію

Пам'ятаєте історію сім'ї Дудар: зневірившись мати дітей, батьки усиновили дев'ятимісячного малюка. А вже через рік у них народилися двійнята. Тепер в сім'ї троє хлопченят, і батькам доводиться нелегко: в усиновленого Альоші інвалідність.

Олексій народився недоношеним, з вагою 1000 грам, з грубими порушеннями центрально нервової системи, на десятий день після народження він переніс інсульт, і це серйозно вплинуло на його здоров'я та розвиток. Тільки у 2 роки хлопчик почав самостійно ходити, на невеликі відстані.

Батьки вперше звернулися до нас, коли хлопчикові було 4 роки. У 6 років Альоша не говорив і ходив тільки на невеликі відстані: сил вистачало метрів на 20. Однією з причин була низька вага. Завдяки вашій підтримці, наш фонд і інші фонди куди зверталися батьки допомагали Олексію, оплачуючи спеціальне харчування і реабілітації, внаслідок чого дитина змогла піднятись на ноги та розпрощатися з коляскою. З часом Альоша став вимовляти окремі слова, краще розуміти звернену мову, обслуговувати себе в побуті, частково одягатися і навіть допомагати мамі в домашніх справах!

А потім була планова операція по видаленню аденоїдів. На жаль, перенесений наркоз викликав відкат в розвитку, і Альоша перестав ходити й розмовляти. З вашою допомогою вдалося звозити хлопчика в Клініку відновного лікування в Трускавці, поступово він наново навчився ходити та вимовляти слова. Зараз Альоші 11 років, він ходить в школу на індивідуальні зайняття з логопедом, проходить масажі, ЛФК, самостійно без підтримки може пройти невелику відстань, постійні зайняття в реабілітаційних центрах поліпшили увагу хлопчика та допомогли йому трохи освоїти мову. Але щоб не відставати від ровесників, займатися треба багато і регулярно.

Разом з Олексієм на реабілітацію відправиться і його молодший брат. Проблеми почалися у Колі два роки тому. Після важкого бронхіту почалися найсильніші головні болі, потім до них приєдналися і болі в спині. Хлопчик почав сильно сутулитися, обстеження у дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит» показало викривлення хребта, деформацію грудної клітини, біль не відступав. Коля проходить реабілітацію, масажі, ЛФК в Нікополі. Після кожного курсу настає полегшення, але потім проблема повертається. Хлопчик дуже допитливий, вчиться в музичній школі у 2 класі за фахом "фортепіано", з 4 років займається в театральній студії.

Зараз Альошу і Колю чекають на новий реабілітаційний курс в Центрі реабілітації фізичної терапії та інклюзивного навчання ім. Святого Праведного Іоанна, який, можливо, стане найважливішим для братів і допоможе їм повноцінно відновитися. Для цього треба зібрати 40500 грн. Але, на жаль, фінансові можливості сім'ї вичерпані.

Друзі, ми щиро віримо, що саме 2021 рік принесе хлопченятам ЗДОРОВ'Я, і вони все зможуть. Тільки треба їм трохи допомогти. Будь-яка сума пожертвування дозволить змінити життя Олексія та Миколи. Просто не проходьте повз!

Будь ласка, підтримайте Олексія та Миколу! Обов'язково вказуйте в призначенні платежу для кого «для Олексія та Миколи» або «для братів Дудар».

Платіжні реквізити фонду:

UA113052990000026004060733219
ЄДРПОУ 37338281

Увага! Це не переказ з картки на картку! Інструкція як зробити пожертву.
№ картки 5169 3351 0107 0072 (картка відкрита на ім'я директора фонду Горбаненко Маргариту Миколаївну та прив’язана до рахунку Фонду, картка відкрита саме для благодійних внесків). Або скориставшись послугою QR-код.

Фото

Дудар Олексій та Микола Дудар Олексій та Микола Дудар Олексій та Микола Дудар Олексій та Микола Дудар Олексій та Микола

Документи

Дудар Олексій та Микола Дудар Олексій та Микола Дудар Олексій та Микола Дудар Олексій та Микола Дудар Олексій та Микола Дудар Олексій та Микола Дудар Олексій та Микола Дудар Олексій та Микола Дудар Олексій та Микола Дудар Олексій та Микола

Нове на сайті

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр