м. Нікополь, пр. Трубників, буд. 30.
Понеділок-п'ятниця 9:00-16:00.
Тел.: +38 093 699-37-89

№ поточного рахунку в ПриватБанку
IBAN: UA113052990000026004060733219
код ЄДРПОУ / ІНН37338281
ЄДРПОУ банку 14360570 МФО 305299

БФ "Дітям Нікополя"

Робимо мале, але з великою любов'ю!

Як допомогти?

Пам'ятка донора

Як готуватись до здачі кровіЯк готуватись до здачі крові

Правильне харчування та ранок донора

Неправильне харчування, що безпосередньо впливає на якість компонентів крові, є також протипоказом до донорства крові. І стосується це не тільки відмови від алкоголю - донор повинен щодня отримувати певну кількість білків, жирів, заліза, мінеральних солей, а також вживати рідину в достатній кількості. Чималу роль відіграє і калорійність раціону. Причому стежити за своїм харчуванням донору необхідно не тільки напередодні процедури донації крові, а й в період між здачею крові та/або її компонентів, тобто постійно.

Подробнее...

Благодійний ярмарок "Мурашник"

heart handДорогі друзі та гості нашого сайту! Ми постійно думаємо над тим, як ще ми можемо допомогти нашим підопічним?!

Яким способом ще залучити кошти на лікування хворих дітей і дорослих? І ось ми вирішили відкрити на нашому сайті благодійний ярмарок «Мурашник».

Подробнее...

Переведення пожертв через "Приват24"

Друзі! Напевно, майже у кожного з Вас є картка ПриватБанку. За допомогою такої карти і сервісу Приват24 Ви можете оформити регулярний платіж на користь БФ "Дітям Нікополя". Кожен з Вас може стати Ангелом надії для підопічних нашого фонду, які дуже чекають допомоги! Це може бути будь-яка сума – 5,10,50,100 гривень!

Подробнее...

Наши баннеры

Вы можете разместить наши баннеры о нуждающихся детях на своем сайте или форуме.

Этим Вы поможете привлечь внимание к проблемам детей, оказавшихся в сложной ситуации, и ускорите сбор средств на лечение и реабилитацию подоопеченых фонда.

Подробнее...

Не материальная помощь

Очень часто случается, что люди, желающие помочь детям, просто не имеют материальных средств. А желание быть полезным и хоть немного помочь ребенку есть. И мы постоянно говорим про то, что помочь может каждый – ведь не на материальной помощи все не заканчивается. Часто помочь детям можно не только деньгами! Мы уже писали, как важна сдача крови для детей.

 

Подробнее...

Нове на сайті

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр