м. Нікополь, пр. Трубників, буд. 30.
Понеділок-п'ятниця 9:00-16:00.
Тел.: +38 093 699-37-89

№ поточного рахунку в ПриватБанку
IBAN: UA113052990000026004060733219
код ЄДРПОУ / ІНН37338281
ЄДРПОУ банку 14360570 МФО 305299

БФ "Дітям Нікополя"

Робимо мале, але з великою любов'ю!

Знакомьтесь

Синьоокий ангел, який дивиться на вас з фото - це Валерія. Завдяки цій чудовій людині зараз і існує Благодійний Фонд «Дітям Нікополя». І нехай її вже немає з нами, але вона завжди пильно спостерігає за нашими вчинками і діями ...

Днем народження фонду вважається 2 червня 2011 року, хоча все почалося набагато раніше ... 14 лютого 2010 року було проведено першу акцію до дня онкохворої дитини. Це був дуже скромний концерт і свічкова акція під назвою «Жити завтра». Тоді були зібрані перші кошти в сумі 5000 грн., Які були передані на закупівлю функціональних ліжок для онковідділення дитячої клінічної лікарні м. Дніпропетровськ. Потім, 15 лютого 2011 відбувся чудовий концерт і виставка продаж робіт творчих людей Нікополя.

Так на сьогоднішній день в місті існує БФ «Дітям Нікополя», першочерговим завданням якого є - допомога дітям з онкологічними діагнозами і важкими станами здоров'я. А також допомагає в купівлі лікарських препаратів хіміотерапії, витратних матеріалів, реактивів, медичного обладнання для ДОКЛ.

Також в рамках БФ «Дітям Нікополя» 01 жовтня 2015 року розпочався новий проект «Валерія Help». Даний проект спрямований на надання допомоги дорослим з онкозахворюваннями та іншими важкими критичними станами здоров'я такими як інфаркти, інсульти та ін. Людина, яка опинилася у важкій ситуації, розгублена, наляка. В голові одна думка - «Що робити? Куди йти? До кого звертатися? ». Саме в таких випадках ми завжди готові допомогти тим, хто до нас звернеться!

collage 700

Але ми не зупиняємося і запускаємо ще один, тепер вже соціальний проект «Побудуємо нове місто разом», яке не пов'язане з наданням адресної допомоги хворим дітям і дорослим. Проект буде спрямований на реалізацію різних соціальних програм нашого міста, таких як ремонт і реконструкція приміщень медичних установ, придбання медичного обладнання та інше. Ми сподіваємося, що цей проект отримає активну підтримку з боку жителів нашого міста!

«Робимо мале, але з великою любов'ю» - це наш девіз.

Нехай кожен знає, що його допомога - найнеобхідніша. Адже всі ми можемо змінити долю хворої дитини або дорослого, подарувати надію на одужання! Багатий не той, хто багато має, а той, кому вистачає наявного і ще вдається поділитися з нужденними.

Ми закликаємо всіх звертатися до нас за допомогою. Для того і був створений цей фонд, щоб переконати Вас у тому, що ні хто в рідному місті не залишиться один на один зі страшним діагнозом - рак. Наші координати знаходяться в розділі «Контакти» .

Нове на сайті

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр