CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

Valeria Help

Олександр Дрок - "Валерия Help"

Дрок Олександр

Дрок Олександр Сергійович, 20.02.1988 р.н.

Діагноз: ХБП 5ст.: Гломерулонефрит з результатом в нефросклероз, термінальна ХНН пролонгована програмним гемодіалізом, симптоматична артеріальна гіпертензія, вторинна анемія.

Цей рік багато чого змінив у житті Олександра, кардинально змінивши не лише звичний уклад і розпорядок, а просто все...

Саша закінчив Одеську національну юридичну академію в м. Нікополі, одружився, пройшов службу в армії. Після армії працював прокурором в Нікополі та здавалося б живи й радуйся — прекрасна сім'я, дитина, робота, але тут як грім серед ясного неба — похитнулося здоров'я через перенесену вірусну інфекцію на ногах.

Після лікування Олександру оголосили діагноз "гостра ниркова недостатність" з необхідністю проведення процедури гемодіалізу і надалі необхідна пересадка нирки! Це звучало як вердикт!

Страшно, дуже страшно, істерики, сльози, безсилля, і страх, страх перед невідомим...

Багато чого довелося пережити за цей час... операції, реанімації, набряк легень, ускладнення, медики, ліки, 4 місяці проживання в стаціонарі лікарні м. Дніпро, в результаті І група інвалідності.

На сьогодні Саша проходить гемодіаліз — апарат «штучна нирка» і проводиться він тільки в стаціонарі. Їздити доводиться через день, процедура складна, тривала, болюча, після якої необхідно ще і доїхати додому в Нікополь.

Олександр вже обстежувався в м. Київ в клініці ім. Шалімова. Після заключення лікаря збирає всі необхідні документи для подачі в МОЗ. Після чого треба зв'язатись з клінікою в Білорусі з питання самої операції, оплатити їх рахунки, далі кілька разів прилетіти в клініку на типування (це обстеження для підбору нирки пацієнтові), і чекати... Чекати нирку, яка йому підійде!

На це все потрібні колосальні кошти!

А дуже хочеться, щоб Олександр жив повноцінним життям і радів біля близьких.

Величезне прохання до всіх! Допоможіть Сашкові впоратися з цим випробуванням, можливо по крапельці ми зможемо зібрати суму грошей, яка допоможе пройти Саші всі необхідні обстеження, поїздки, операцію!

Платіжні реквізити фонду:

№ поточного рахунку в ПриватБанку 26004060733219
код ЄДРПОУ 37338281
МФО банку 305299
№ картки 5169330508256648 (картка відкрита на ім'я директора фонду, Горбаненко Маргарити Миколаївни).

Увага! Це не переказ з картки на картку! Інструкція як зробити пожертву.

Обов'язково в призначенні платежу вказуйте для кого «Для Дрок Олександра»!!!

Фото

Дрок Олександр

Документи

Дрок Олександр Дрок Олександр

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр