CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

Марія Борисенко

Марія Борисенко

Збір завершений! Допомога надана!

Дитина: Борисенко Марія – 04.05.2014 р.н.

Диагноз: Двохстороня хронічна сенсоневральна глухота

Вже багато з Вас знайомі з нашою маленькою, неймовірною дівчинкою, Машею Борисенко! Її історія зовсім не весела і раніше ми вже розповідали, як так сталося, що Маша не чує.

Але дива трапляються!

Всім містом ми збирали кошти для проведення операції з кохлеарної імплантації в Туреччині! Провели купу благодійних заходів – майстер-клас по дзюдо, танцювальний флешмоб, благодійні акції в навчальних та дозвіллєвих закладах міста, благодійний ярмарок, небайдужі люди перераховували кошти на рахунок фонду. Але крапку у зборі коштів поставив благодійний фонд з Німеччини La Luce dell’est та наш добрий друг Крістоф Райва і вже після новорічних свят Машуня відправилась до Туреччини!

Та це був лише перший етап… Тепер необхідно зробити операцію і на другому вусі, аби дівчинка повноцінно чула та скоріше почала розмовляти! Ми отримали новий рахунок від турецької клініки ACIBADEM на суму 22 000 доларів! Так, сума величезна, але ми з Вами зможемо зібрати і її! Ми вже довели, що об'єднавши наші зусилля-ми можемо все!!!

Отже, звертаємось знову до всіх небайдужих людей по допомогу! Давайте разом допоможемо Машуні чути та подаруємо їй справжнє дитинство, сповнене різноманітних звуків!

Допомогти дуже легко: перекажіть будь-яку суму на розрахунковий рахунок БФ «Дітям Нікополя або на картку фонду, що відкрита на ім'я директора - Горбаненко Маргарита Миколаївна, з поміткою «Благодійна допомога для Марії Борисенко». І пам'ятайте, що кожна перерахована Вами сума-це маленький пазлик, з якого складається велика картинка-рахунок на 22 000 доларів!

Платіжні реквізити фонду:

№ поточного рахунку в ПриватБанку 26004060733219

код ЄДРПОУ 37338281

ЄДРПОУ банку 14360570 МФО 305299

Увага! Це не переказ з картки на картку! Інструкція як зробити пожертву.

№ картки 5169330508256648 (картка відкрита на ім'я директора фонду, Горбаненко Маргарита Миколївна)

Фото

Марія Борисенко Марія Борисенко

Документи

Марія Борисенко

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр