CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

Заїкіна Майя

Заїкіна Майя

Збір завершений! Допомога надана!

Дитина: Заїкіна Майя 20.11.2013 р.н.

Діагноз: ЮРА, серонегативний варіант, суставна форма з ураженням очей, поліартрит, увейт OU, активної 1 ступеня, швидкопрогресуюча течія, ФН 2б ступеня

До фонду звернулася сім'я Заїкіних з проханням допомогти їх дочці Майї.

Майя хворіє на Ювенільний ревматоїдний артрит, суглобову форму з ураженням очей та швидкопрогресуючим перебігом. Завдяки зусиллям лікарів та вдало підібраній терапії вдалось взяти під контроль захворювання та досягти ремісії. Для того, щоб підтримувати стан ремісії, Майя потребує безперервно, кожні 2 тижні ін'єкцій імунобіологічним препаратом "ХУМІРА".

В житті Майю спіткали нескінченні госпіталізації в лікарні, щотижневий забір матеріалу для аналізів, постійний прийом пігулок та по шість ін'єкцій щомісяця. І так день у день, протягом 5 років. Але не дивлячись на всі недитячі випробування, що випали на долю цієї тендітної дівчинки, вона дуже сильна, життєрадісна та активна. ЇЇ життя вирує, та завдяки препарату "ХУМІРА" вона має можливість жити повноцінним життям.

Наразі зазначений препарат закінчився в лікарні через затримку закупівлі та поставки ліків для тяжкохворих дітей. Переривання лікування призведе до загострення тяжкого стану та нанесе незворотних вражень суглобів та очей дитини, яка так любить навколишній світ. Майя ризикує змінити самокат та велосипед на інвалідний візок, а блакитне небо та жовті поля пшениці на темряву, книжки з мальовничими ілюстраціями на шрифт Брайля. В майбутньому, коли виросте, Майя мріє стати ветеринаром та працювати в притулку для тварин. А ще стати вершником коника, якого буде любити до нестями. Маємо надію, що мрії Майї втіляться в життя!

Для продовження лікування необхідно придбати препарат імунобіологічної терапії "ХУМІРА", який в середньому коштує 12 500 гривень на місяць.

Будь-яка сума може стати для дівчинки рятівною! Адже це - Інтернет, тут нас багато, тут немає меж, тут ми можемо творити дива буквально парою "кліків"!

Будемо дуже вдячні усім, хто відгукнеться на наше прохання допомогти Майї!

При переказі на рахунок фонду "Дітям Нікополя" в призначенні платежу обов'язково вказуйте "для Заїкіної Майі"!!!

Платіжні реквізити фонду:

UA113052990000026004060733219
ЄДРПОУ 37338281

Увага! Це не переказ з картки на картку! Інструкція як зробити пожертву.
№ картки 5169330518257016 (картка відкрита на ім'я директора фонду Горбаненко Маргариту Миколаївну та прив’язана до рахунку Фонду, картка відкрита саме для благодійних внесків). Або скориставшись послугою QR-код.

Фото

Заїкіна Майя

Документи

Заїкіна Майя Заїкіна Майя Заїкіна Майя Заїкіна Майя

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр