CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

Our wards

Носик Єва

Носик Єва

Збір завершений! Допомога надана!

Дитина: Носик Єва, 01.02.2011 року народження.

Діагноз: Затримка розвитку мови, гіпоплазія щелепної частини, Гипертелоризм, Гетерохромія ірідіса, глобальна затримка розвитку, генералізована гіпотонія, епікантус, доліхоцефалія, Малар сплощення, двустворчатий аортальний клапан, арахнокартилія, аортальна регургітація, аномально радужна пігментація, гіпергібкість суглобів

Знайомтеся - дівчинка Єва, їй 9 рочків.

У свої дев'ять вона перенесла чимало страждань, пройшла сотню лікарів та аналізів. У дівчини орфанне (рідке) захворювання. Таких діток, як Єва, дуже важко діагностувати. У дівчинки вроджена серцева вада. Вона не ходить до школи і не може спілкуватися з однолітками через те, що у неї тривожно-фобічний синдром і порушення постави. Щоб поставити правильний діагноз і підібрати відповідний протокол лікування, треба докласти чимало зусиль.

Потрібно виключити:
- Синдром Марфана, MFS OMIM:154700;
- Синдром Кулена-де-Фриза;
- Синдром Лоис-Дитца;
- Серцево-судинний-кожний синдром.

Зараз Єву готова прийняти клініка "Охматдит", інститут серця в Києві та лабораторія медико-генетичного центру "Мама Папа", але потрібно здати дороговартісні аналізи (прайс у додатку).

Батьки додають багато зусиль, щоб допомогти своїй дитині, але на всі необхідні ліки та лабораторні дослідження потрібні чималі кошти. Лікарі дають надію, якщо вчасно діагностувати захворювання, то дівчина наблизиться до нормального життя. Завдяки лікуванню в Єви рідше проявляються признаки епілепсії та синіння шкіри. Але падіння, від яких ніяк не позбавиться, залишаються.

Як всі діти, дівчина любить тварин та бувати на природі. Євочка мріє стати ветеринаром, ось така дитяча мрія.

При переказі на рахунок фонду "Дітям Нікополя" в призначенні платежу обов'язково вказуйте "для Єви Носик"!!!

Платіжні реквізити фонду:

UA113052990000026004060733219

ЄДРПОУ 37338281

Увага! Це не переказ з картки на картку! Інструкція як зробити пожертву.
№ картки 5169 3351 0107 0072 (картка відкрита на ім'я директора фонду Горбаненко Маргариту Миколаївну та прив’язана до рахунку Фонду, картка відкрита саме для благодійних внесків). Або скориставшись послугою QR-код.

Фото

Носик Єва Носик Єва

Документи

Носик Єва Носик Єва Носик Єва

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр