CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

News

Завершився проект "Музика змін"

Завершився проект Проект «Музика змін» стартував у липні 2017 року за підтримки ЄС та представництва DVV в Україні. Внесок закордонних партнерів склав 210829,02 гривень!

В рамках проекту розпочав свою роботу Центр освіти дорослих, який був створений на базі КЗ «Нікопольська міська школа мистецтв №1». Всі бажаючі могли навчитись грі на гітарі та фортепіано; проводились заняття в етно-студії; студії образотворчого мистецтва; проводились заняття з гончарного мистецтва; курси в мокрого валяння шерстю (нунофелтінг) та інше.

Окрім цього, був проведений квест «Ніч наступає, все оживає». Також, програмою освітнього центру були передбачені психологічні тренінги – «Відповідальне батьківство», «Попередження професійного вигорання. Конфліктологія», «Лідер. Спікер. Партнер.».

2 грудня, в Палаці урочистих подій, відбувся випускний вечір, на якому всі учні Центру освіти дорослих отримали сертифікати! Було підбито підсумки 5-місячної роботи та за словами директора Нікопольської міської школи мистецтв №1 Ольги Іванівни Пастушок, попри завершення проекту, заняття будуть продовжуватись.

Завершився проект Завершився проект Завершився проект Завершився проект Завершився проект

Під час вечора, всі присутні також мали змогу переглянути виставку картин та різноманітних виробів, які створили учні Центру освіти дорослих!

Завершився випускний вечір бенкетом! Всі випускники та гості свята змогли поділитись своїми враженнями та поспілкуватись в дружній атмосфері!

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр