CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

News

Звіт про благодійний ярмарок

Звіт по благодійному ярмарку 9 грудня відбувся Благодійний ярмарок майстрів на підтримку маленької підопічної БФ «Дітям Нікополя», Марії Борисенко! Мешканці міста та учасники ярмарку зібрались в дружній атмосфері в приміщенні Нікопольського культурно-дозвіллєвого центру.

Всіх гостей свята зустрічали вихованці Нікопольської міської школи мистецтв №1, що наживо виконували відомі пісні та грали та музичних інструментах. На першому поверсі розмістились майстрині бібліотеки №3 Центральної бібліотечної системи, Центру народно-прикладного мистецтва «Майстри Нікополя» та представники Нікопольської міської школи мистецтв №1 зі своїми виробами. А на другому поверсі всі бажаючи могли поласувати смаколиками від кондитерської «VANILLA» та кафе «Оленка» та взяти участь у майстер-класі по розпису пряників. Представники Палацу урочистих подій проводили майстер-клас по виготовленню новорічних прикрас із макаронних виробів та кольорового паперу. Майстрині Центру народно-прикладного мистецтва «Майстри Нікополя» бібліотеки №3 також завітали зі своїми майстер-класами по виготовленню новорічних прикрас, вишивки, виготовлення новорічних віночків. Представники школи інноваційної освіти «Rainbow» запрошували всіх гостей ярмарку до свого стенду аби зробити миттєве фото. Веселі аніматори розважали діточок піснями, танцями та цікавими хімічними дослідами!

Цього року, вперше на благодійному ярмарку проходили майстер-класи з бального танцю від Студії бально-спортивного танцю «Грація» та йоги, який проводила чудовий тренер Федоренко Галина.

Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок Звіт про благодійний ярмарок

В ході ярмарку вдалося зібрати 6 460 гривень на користь нашої маленької Маші!

Благодійний фонд «Дітям Нікополя» вдячний всім і кожному, хто брав участь в підготовці та проведенні благодійного ярмарку, а саме:

 • Управлінню з гуманітарних питань Нікопольської міської ради;
 • Нікопольській міській школі мистецтв №1;
 • Палацу урочистих подій;
 • Центру народно-прикладного мистецтва «Майстри Нікополя» бібліотеки №3 центральної бібліотечної системи;
 • Школі інноваційної освіти «Rainbow»;
 • Кафе «Оленка»;
 • Кондитерській «VANILLA»;
 • Студії бально-спортивного танцю «Грація»;
 • Тренеру з йоги Галині Федоренко;
 • Керівництву Нікопольського культурно-дозвіллєвого центру;
 • Веселим аніматорам;
 • Поліграфічному центру «Меридіан Принт»;
 • Приватному підприємцю Нємцеву Олексію Валерійовичу.

Об'єднавши зусилля небайдужих людей, ми обов'язково допоможемо Марії Борисенко почути навколишній світ!

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр