CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

News

Вже встановлено 29 автоматизованих робочих місць для медичних працівників

Вже встановлено 29 автоматизованих робочих місць для медичних працівників

Давно ми нічого не розповідали про спільний проект БФ «Дітям Нікополя» та міжнародної організації Проект ЄС/ПРООН. Але це зовсім не означає, що нічого не відбувається!

Наразі завершується інсталяція програмного забезпечення «Доктор Елекс», налаштування робочих місць і навчання персоналу амбулаторій міста.

Після звіту про виконання цих робіт ми очікуємо на другий транш від Проекту ЄС/ПРООН в сумі 98 186,00 грн. Введення медичної інформаційної системи в експлуатацію та завершення проекту в повному обсязі планується до кінця вересня 2017 року.

Нагадаємо, що імплементація мікропроекту передбачає впровадження комплексної автоматизованої системи обліку на базі модулів спеціалізованого програмного продукту шляхом створення робочих станцій (робочих місць) в медичних закладах міста Нікополя. Такий програмний продукт було визначено за підсумками проведення тендеру згідно з вимогами Проекту ЄС/ПРООН по відповідності до технічного завдання та найнижчій ціні.

Таким програмним продуктом стала Медична Інформаційна Система (МІС) «Доктор Елекс». Також було визначено кількість робочих станцій (робочих місць) інтегрованих в МІС «Доктор Елекс» для первинного рівня медичних закладів міста Нікополя, а саме:

 

ЗакладАдресаОбладнання

Амбулаторія № 1

вул. Івана Богуна, 3

4 робочі станції

Амбулаторія № 3

вул. Станіславського, 18

4 робочі станції

Амбулаторія № 4

вул. Станіславського, 18

4 робочі станції

Амбулаторія № 5

вул. Івана Богуна, 3

4 робочі станції

Амбулаторія № 7

вул. Херсонська, 56

5 робочих станцій

Амбулаторія № 10

вул. Херсонська, 56

5 робочих станцій

Адміністрація КЗ «НЦПМСД»

вул. Івана Богуна, 3

3 робочі станції

 

Загальна кількість робочих станцій (робочих місць): 29.

Хочемо сказати також, що для забезпечення безперервної надійної роботи всієї системи, за кошти БФ «Дітям Нікополя» було придбано додатковий резервний сервер. На це було витрачено 26 500 грн.

Дуже сподіваємось, що впровадження таких інновацій значно покращить якість медичного обслуговування та полегшить роботу медичного персоналу!

 

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр