CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

News

Театр починається... з дитинства

Театр починається... з дитинства

Що зазвичай пишуть благодійні організації, волонтери в День 4 лютого, коли відмічається день боротьби з онкологічними захворюваннями? Пишуть про новітні ліки, обладнання, профілактику, а я хочу написати про театр.

Про театр, який протягом восьми років, безпосередньо, приймає участь у всіх благодійних концертах нашого фонду, а його керівник Ірина Лагутіна, є не тільки режисером всіх благодійних заходів (концертів, аукціонів, вистав), а ще й натхненно прищепляє дітям такі чесноти, як доброта, співчуття, взаєморозуміння, благодійність.

З якогось часу зразковий дитячий театральний колектив "Велика перерва" почав кожного року давати одну виставу з благодійною метою. Так діти приготували виставу "Дванадцять місяців", "Айболит", "Снігова Королева".

На ці вистави приходило дуже багато бажаючих. Доторкнутись в нашому маленькому містечку до високого мистецтва Мельпомени, це вже подарунок, а як що артистами виступають діти... Пам'ятаю їх маленьких, несміливих, трішечки сором'язливих...

А сьогодні я побувала на справжнісінькій виставі. "Таємниця горіха Кракатук, або Лускунчик" – так називалась вистава, що проходила в міському Палаці культури.

Таємниця горіха Кракатук, або Лускунчик Таємниця горіха Кракатук, або Лускунчик Таємниця горіха Кракатук, або Лускунчик Таємниця горіха Кракатук, або Лускунчик Таємниця горіха Кракатук, або Лускунчик Таємниця горіха Кракатук, або Лускунчик

Година повного занурення в казку! Зачаровані глядачі, діти з широко відкритими оченятами, дорослі, які кричали "браво, біс!". Це щось неймовірне. Діти грали блискуче. Сценографія, костюми, режисура, музичний супровід... ні одного зауваження. Це неймовірно!

Глядачі прийшли на виставу і опустили свої кошти в скриньки для пожертв. Так в скриньках назбиралось 3505 гривень для лікування діток - підопічних фонду "Дітям Нікополя"

P.S. Від себе особисто, та всіх батьків тих малюків, які потребують допомоги, висловлюю величезну подяку і захоплення професіоналізмом, керівникові зразкової театральної студії "Велика перерва" Ірині Василівні Лагутиній і маю надію, що в найближчий час лікуванням діток почне займатись міністерство охорони здоров'я, а благодійний фонд в решті решт організує для суперпрофесійного дитячого театрального колективу якусь цікаву поїздку, подорож, фестиваль.

А дорослим хочу сказати. Подивіться цю виставу. це такий бальзам на серце! А саме головне і страшне, що В будинку дитячої та юнацької творчості, в якому працює цей дитячий колектив, до цих пір немає опалення...

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр