CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

News

Табір переможців

tabir peremojzziv 2016 000

Наші колишні підопічні Альонка Швороб і Микитка Балабін побували в "Таборі переможців" (друга Всеукраїнська літня школа) м. Київ, організованим Національним центром "Малою академією наук України" за підтримки Всеукраїнського Благодійного Фонду "Запорука" для дітей які побороли рак.

Микита і Альона разом з іншими юнаками і дівчатами з різних куточків України мешкали, відновлювалися і активно проводили час в Міжнародному центрі дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP. на території лісового масиву з 27 березня по 03 квітня.

Тут їх чекала дуже насичена програма. З ними займалися викладачі Центру репетиторів "Запоруки" і педагоги дитячих наукових студій МАН, які цікаво викладали наукові матеріали. Наприклад проводили експерименти з сухим льодом і рідким азотом, створювали власні 2d- та 3d проекти і анімаційний фільм. Також молодь займалася творчими розвагами - малювання масляними фарбами на схилах Дніпра і виготовлення прикрас з бурштину власноруч.

Діти побували і на екскурсії в Києво-Печерській Лаврі, Музеї мініатюр і 3d кінотеатрі. Кожен ранок учасників табору розпочинался не з фізичної зарядки, а з дискотеки. Дуже добре годували, було завжди все смачно. І, звичайно ж, були жарти і сміх.

 

tabir peremojzziv 2016 tabir peremojzziv 2016 tabir peremojzziv 2016 tabir peremojzziv 2016 tabir peremojzziv 2016 tabir peremojzziv 2016 tabir peremojzziv 2016 tabir peremojzziv 2016 tabir peremojzziv 2016 tabir peremojzziv 2016 tabir peremojzziv 2016

 

Для хворих дітей, які знаходяться в Інституті Раку, учасники табору підготували і передали декілька подарунків - зробили 100 сердець, змоделювали, роздрукували на 3d принтері і розфарбували фарбами, вклавши у виготовлене серце своє побажання.

Другим подарунком стали картини Дніпра, і третім мультфільм про боротьбу з хворобами і страхами, про те, що все можна перемогти. Все це для того, щоб підтримати діток, показати їм що рак виліковний. Останній день перебування в таборі закінчився святковим концертом, показом анімаційного фільму з назвою "Never give up" самих учасників заїзду для їх батьків і вихователів, а також врученням сертифікатів і подарунків. Альона і Микита повернулися додому радісними і задоволеними, отримали море вражень від спілкування, знайшли нових друзів.

  

Наші Переможці, їх батьки та фонд "Дітям Нікополя" висловлюють величезну подяку Благодійному фонду «Запорука» и Національному центру "Малої Академії наук України" за чудовий захід.

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр