CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

News

З маленькими перемогами, та надією на майбутнє

hands 00315 лютого кожного року відзначається Всесвітній день онкохворої дитини. Цей день нам нагадує про те, що проблема раку у дітей к кожним роком стає все актуальніше, і суспільство та влада повинні докладати все більших зусиль на те, щоби боротьба з цією хворобою була успішною, а ще більше зусиль треба докладати на попередження цього захворювання. Тому на перший план повинна вийти якісна діагностика онкологічних хвороб, та онкологічна «настороженість» дільничних педіатрів.

Складність діагностики онкологічних хвороб у дітей полягає в тому, що самопочуття малюка може залишатися задовільним навіть на пізніх термінах хвороби. Найчастіше виявляються пухлини зовсім випадково при профілактичному обстеженні. Як відомо, на ранніх стадіях рак у дітей можна повністю вилікувати без неприємних наслідків. Тому так важлива регулярна діагностика та відвідування педіатра. При підозрі хвороб онкологічних, лікар призначає проведення додаткових досліджень і аналізів.

Особливість дитячих пухлин в тому, що вони ростуть швидше, ніж у дорослих. З'явитися пухлина може вже через кілька тижнів після захворювання. Однак онкохвороби у дітей краще піддаються лікуванню. При своєчасній терапії на ранніх стадіях можна повністю позбутися від хвороби.

bugaevaЗа роки роботи, наш благодійний фонд допоміг багатьом сім'ям, які стикнулись з цією бідою. Нажаль, не всіх дітей вдалось врятувати. Але є в нас чудесні приклади зцілення, продовження якісного життя, та народження нового покоління. І сьогодні ми з радістю повідомляєм, що перша підопічна нашого фонду, а зараз молода жінка, красуня, член спостережної ради фонду, Юлія Бугайова, народила донечку Єву! Чи не це є перемогою? Чи не заради цього ми працюємо?

Ми впевнені, що зіграє колись на нашому концерті юний «Паганіні» Микита Балабін, який переміг лейкоз, але бореться з наслідками хвороби, намалює свої картини Любочка Фоміна - теж наша переможниця, затанцює Альона Швороб, видужає наша маленька лялечка Віка Рвачова, знову буде підкорювати висоти спорту Максимка Хілобоченко. Ми бажаємо їм скорішого одужання і запевняємо, що ми завжди поряд. Ви не залишитесь самі зі своєю проблемою, Вас підтримають наші друзі-благодійники, яких з кожним днем стає все більше. Ї це означає, що Надія-є! З цим гаслом ми продовжуємо свою роботу і чекаєм на підтримку... тепер влади та чиновників від МОЗ.

А ще ми згадуємо тих, хто привів нас і все наше місто до першої думки, що боротися з раком можливо тільки спільними зусиллями. Це Валерія Горбаненко, Ваня Тимошенко, Ліза Фатєєва, Сашко Лозовий, Данилко Барабаш, Миколай Бабенко, Анна Хникіна. Ми згадуємо Вас в своїх молитвах, а Ви дбайте нас з Небес, прилітайте, наші Янголятка, нам на допомогу!

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр