CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

News

Благодійний концерт «Жити завтра» 18 лютого 2015 року о 18-00 в КСК ПАТ «НЗФ»

«Жити завтра» тільки від нас залежить, чи стане ця фраза стверджувальною.

Протягом всіх років існування благодійного фонду «Дітям Нікополя», лютий був основним та найгарячішим місяцем року. На цей період припадає «Всесвітній день онкохворої дитини». Завжди у нашому місті мешканці чекають благодійного концерту, який проводить фонд спільно з творчими колективами міста.

Ще того року в час, коли ми проводили концерт в Україні на майдані гинули люди, і ми розуміли, що зараз основні сили треба буде кидати на рятування життя захисників нашої Батьківщини.

За цей рік ми рятували не тільки онкохворих дітей, а і допомагали воїнам, вимушеним переселенцям, та іншим людям, що потребували нашої допомоги. І нехай життя внесло нотки суму в нашу реальність, але ми не будемо переривати традицію.

Ми знову запрошуємо мешканців Нікополя на шостий благодійний концерт «Жити завтра», що відбудеться як завжди в ДК і С НЗФ 18 лютого о 18 годині.

Мир обов’язково буде. І нашим дітям треба дати надію на життя в оновленій, справедливій країні. Ми чекаємо на Вас!

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр