CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

News

З новим 2015 роком!

Закінчився 2014 рік. Дуже важкий, рік в якому боролося добро зі злом, рік в якому дорогу собі пробивала істина, гартувалась дружба, люди виявляли самі найкращі якості, такі як чесність, людяність, патріотизм. Наша Україна - мати поранена, розхристана, голодна і холодна була підло зраджена північним сусідом - Росією. Скільки життів нам це коштувало… Молоді хлопці змушені були одягти камуфляж і боронити своїми тілами нас… А ми як могли їм допомагали.

Так хочеться, напередодні свята Нового року та Різдва Христового, зробити вигляд, що все в нашому житті добре і все іде так, як завжди. Але-ні. Свято з сумом та розпачу. Єдина надія на те, що зі святом Різдва Христового очиститься наша Земля, схаменуться люди, побіжать вороги з нашої неньки, а ми як завжди займемося тим, що допомагатимемо один одному будувати дім, ростити дітей, підставляти плече нужденним та знедоленим, хворим та самотнім людям.

Самим заповітним бажанням благодійного фонду «Дітям Нікополя» є те, щоб фонд не витрачав кошти на вартісні ліки, а допомагав в будівництві спортивних майданчиків, танцювальних та спортивних залів. Врешті решт – басейн! Ми бажаємо допомагати дітям вирушити у подорож, на фестивалі, конкурси та змагання. Ми будемо палко бажати цього і може мрія здійсниться. А поки ми на кордоні… На кордоні життя і смерті без вихідних, без свят та відпусток.

Різдво то є Христос, який завжди поряд з нами. Він дивиться на нас, він запитає кожного з нас за наші справи. Христос є любов. І з тією любов’ю підемо по життю в рік новий. З цією Вірою, Надією, Любов’ю, Благодійний фонд «Дітям Нікополя» поздоровляє всіх своїх друзів, знайомих, колег зі святами з надією, що ми обов’язково будемо завжди в одному човні!

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр