CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

News

Нет большего счастья!

Нет большего счастья, когда понимаешь, что спасена жизнь ребенка, не плачет мама. Не рушится жизнь семьи, радость и счастье приходит в дом!

Каждый год накануне Международного дня защиты детей благотворительный фонд «Детям Никополя» отмечает День рождения. Сегодня нам исполняется три года. И как подарок к празднованию Дня рождения история со счастливым концом. История, которая началась 8 марта в Никопольском роддоме и, слава Богу, имеет оптимистическое продолжение.

Чуть отвлекшись, скажу, что в жизни у человека есть своя. родная школа. У каждого это школа, в которой он учился, а у меня - школа в которой учились мои дети сын, доченька Валерия и внук, а еще это школа в которой я работаю. Каждый день учащиеся 20 школы спешат на занятия хореографического коллектива, который теперь носит имя Валерии. Я до слез люблю эту школу, ее детей, учителей, волонтеров, которые являются моими помощниками и поддержкой во всех делах. Я всегда хотела, чтобы мою школу оберегала икона Богородицы, но ни как не спорилось дело по изготовлению вышитой иконы… Уж слишком мало времени остается, чтобы просто посидеть и порукодельничать

И тут мне передают прекрасную икону Богородицы, вышитую бисером и говорят, что это передала семья Зинченко в подарок. Вот так Господь услышал мои просьбы и послал рукодельницу, которая вышила необыкновенно красивую икону. Теперь в моей любимой школе есть защитница моих родных и любимых детей, а ниже история малыша Саньки о котором мы заботились и молились и который уже идет на поправку.

До своїх других пологів я постійно перебувала на обліку у лікаря Нікопольської жіночої консультації, ніяких зауважень та патологій не було, ніяких протипоказань не виявлялось про що також було підтверджено у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечникова., 08.03.2014 року у мене, Зінченко О.А. вранці почались перейми, я викликала швидку допомогу, яка доставила мене у пологовий будинок м. Нікополя.

Коли мене оглянули чергові лікарі, то провели до пологової зали. Ще на початку вони встановили, що плід великий. Під час пологів я відчула, щось не гаразд, тому просила зробити розріз або кесарів розтин, та лікар сказав, що все буде добре. В процесі пологів, щось трапилось в результаті чого моя дитина за словами лікарів почала захлинатись водами, дуже тривалий час дитина не могла народитись, не виходила, один лікар з великою силою давив мені на живіт, видавлюючи дитину. Я відчувала нестерпний біль, мені в грубій формі робили зауваження, щоб я не кричала, якщо я вирішила завести дитину. Коли з’явилась голівочка дитини також тривалий час один лікар з великою силою видавлював її, а інший тягнув та крутив за голівку дитини. Після такого довгого і нестерпного знущання втрачала свідомість, мне обливали водою. Випадково зайшла медичний працівник (колишня акушерка) з першого поверху, підійшла до мене, повернула дитинку і та вийшла. У мене було багато розривів, зашивали довго у кілька заходів без знеболюючого. Потім я втратила свідомість. Прийшла до тями, до хірургічної зали.

В результаті усіх вищезазначених подій моїй новонародженій дитині було завдано істотної шкода здоров’ю, а саме: важкої асфіксії при народженні, судорожний синдром, синдром меконіальної аспірації, персистируюча легенева гіпертензія новонароджених можливе ушкодження шийного хребця в результаті чого вона на разі знаходилася у вкрай важкому стані на межі життя та смерті, підключений до апарату штучного дихання, у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії для новонароджених в КЗ Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні Ми їїздили до моєї дитинки у лікарню в м. Дніпропетровськ кожного дня.

Я також отримала серйозні проблеми зі здоров’ям у зв’язку з сильною кровотечею та багатьох розривів, було проведено складну операцію та переливання донорської крові (було здано кров 21 донора). Відразу ж було закуплено ліків на мене та дитину приблизно на 4 тис. грн.. Потім через день їздили до Дніпропетровської дитячої лікарні в реанімацію до синочка, він майже 1,5 місяці перебував у штучній комі та кожного разу витрачали тисячі гривень на дорогі ліки та дорогу.

Не уявляю, якби й надалі ми змогли рятувати нашу дитинку, якби вчасно не надійшла так необхідна величезна допомога на ліки від Благодійного фонду «ДІТЯМ НІКОПОЛЯ».

На даний момент мій синочок Сашенька йде на виздоровлення, результати обстежень кожного разу покращуються, хоча ще на ліках та інгаляціях, необхідно проводити реабілітаційні заходи та з Божою допомогою все буде добре та й світ не без добрих людей.

Від щирого серця дякую та низький уклін Маргариті Миколаївні Горбаненко та всім людям за співпрацю, надану допомогу, які не були байдужі до мого нещастя.

Навіть не уявляю як можна віддячити всім людям, які роблять таку священну справу за високе служіння обраній справі, самовідданість, добро, яке Ви сієте і щедрість душі, за врятованих дітей, надію на життя та бути здоровими.

Бажаю здоров’я, наснаги, благополуччя та успіхів у такій важливій справі, нехай Господь Бог оберігає Ваші сім’ї та всіх земних благ.

Последнюю строку маминого обращения я хочу адресовать всем сотрудникам фонда, которые бескорыстно и самоотверженно трудяться, чтобы наши дети были живы и счастливы: Марина Шаповал, Оксана Дронь, Алла Тимошенко, Алексей и Елена Кирпа, Денис Портной, Татьяна Пригоровская, Ирина Лагутина, Оксана Агеева, Наталья Литвинова, Елена Полякова, Юлия Бугаева, Протоиерей Игорь Мельников Примите благодарность и от наших подопечных и от меня лично, так как наш с Вами труд высоко оценен наградой Днепропетровской облдержадминистрации: «За заслуги перед Днепропетровщиной». Это наша с вами награда и стимул работать еще больше и самоотверженней.

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр