CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

News

Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ "Дітям Нікополя"!

Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ

Дорогі наші друзі, благодійники та підопічні, ми хочемо подякувати всім та поділитися враженнями зі свого святкового концерту присвяченому десятиріччю благодійного фонду.

1 червня в Міжнародний день захисту дітей ми відсвяткували 10-річчя благодійного фонду «Дітям Нікополя».

Вихованці Нікопольської міської школи мистецтв №1 під керівництвом Ольга Пастушок, яка допомагає фонду з дня заснування, демонстрували свої таланти та дарували всім оточуючим чудовий настрій! Гості насолоджувались звучанням роялю та спілкувалися один з одним. Гра на музичних інструментах фортепіано, саксофон та гітара заворожувала. Вихованці Нікопольської школи мистецтв справжні таланти.

Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ

З величезною повагою Маргарита Миколаївна розповідала про всіх помічників Фонду, в тому числі і про волонтерів, які протягом 10 років допомагають підопічним фондом. Були сказані теплі слова та вручені подяки. На концерті був присутній Денис Портной, який створив сайт Фонду та відповідально працює над його змістом.

Згадали скільки за десять років було проведено акцій та проектів. Перерахували всіх Благодійників, які допомагають Фонду.

 Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ

Згадали про перше знайомство нашого постійного Благодійника Крістофа Райва з Маргаритою Миколаївною. Як дев’ять років тому в слухавці прозвучала фраза «Це директор благодійного фонду? З вами хоче познайомитися Крістоф Райва!». З того моменту почалась справжня, довга дружба. Несподіваним став подарунок від Крістофа, це приміщення для облаштування нового офісу.

 Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ  Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ  Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ  Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ  Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ

Протягом дев’яти років, щомісячна допомога від Крістофа, підсилювалася дуже вагомою допомогою: 1 млн. 300 тис. грн на початок капітального ремонту інфекційної лікарні, оплата лікування Світлані Болжеларської, Лізоньки Фатєєвої, Машуні Борисенко, Арсенія Дьолога, Оленки Швороб. Ось такій він, людина з щирим та відкритим серцем. Це неймовірно зворушливо, що у величезній душі цієї людини живе любов до Нікополя і його мешканців!

      Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ  Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ  Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ  Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ

Приємно було бачити, що міський голова - Олександр Саюк теж не залишився в стороні від цього важливого заходу. Він пообіцяв допомагати Благодійному Фонду, та сказав теплі та щирі слова привітання.

Маленькі та дорослі артисти зібралися разом, щоб розповісти своєю творчістю, що все місто Нікополь, як Велика дружня Сім'я, підтримує людей, що борються з важкими захворюваннями! Величезне дякуємо:

  • хореографічний ансамбль «Валерія», керівник Маргарита Горбаненко;
  • вокальний ансамбль «РінСен» керівник Ірина Ковальська;
  • танцювальний колектив «Оріон» керівник Мирослава Гетманенко;
  • циркова студія «Алє Ап!» керівник Алла Губанова;
  • дитяча театральна студія «Велика перерва» керівник Ірина Лагутіна;
  • зразкова студія сучасного танцю "Амадеус" керівник Галина Малява;
  • зразковій студії сучасного танцю «Danser» керівникам Кологривій Наталі та Андрєєвій Ірині;
  • театру танцю «Богема», керівник Серпуховітіна Ольга.

   Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ  Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ  Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ

Від щирого серця БФ «Дітям Нікополя» вдячні ТОВ Інтерпайп "Нікотьюб" за всю поліграфію, якої завжди мало не буває: афіші, запрошення, футболки, банери т ін. ПАТ Нікопольський завод феросплавів, за те, що завжди іде на зустріч і надає прекрасний зал ПК «Електрометалург» ім. Б.Ф. Величко. Також ми вдячні всім співробітникам ПК «Електрометалург». Особливо хочемо висловити слова подяки Виктору Заякину та Сергію Осипенко за чудове сценічне та звукове оформлення концерту.

Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ  Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ

Свято, яке відбувалося було яскраве, насичене гарними костюмами. Сценарист і режисер цього заходу Ірина Лагутіна змогла зробити його так, що кожну секунду відбувалося щось надзвичайно цікаве і зворушливе! До речі, конферанс Ірини з двома синами був просто неперевершеним!

Про маленьких талановитих артистів, взагалі, можна розповідати нескінченно! Всі номери - і танцювальні, і вокальні, і театральні - вище всяких похвал!

  Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ  Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ  Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ  Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ

І найголовніше - що сповнений співчуття зал був на одній хвилі з артистами.

Один номер органічно змінювався іншим.

Наші давні друзі з медичним дитячим реабілітаційним центром, який очолює Ірина Хмєлєвская, прийшли до нас на ювілей. Без справжніх емоцій тут не обійшлося. Це був один зі зворушливих моментів. Дивлячись на дітей, вихованців центру, разом з мамами серце розривалося. Ці батьки та діти вони справжні герої. До речі, наряди, які демонстрували діти від магазину «Ухтышка» були подаровані директором Іриною Нестеренко.

   Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ  Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ  Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ  Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ  Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ

Не тільки дорослі, але і діти нашого міста не стоять осторонь благодійних справ. Ми дякуємо всім школам міста, які завжди з нами. Цього року ми запропонували дітям виразити власну думку стосовно благодійності, написавши есе на тему: «Як робити маленькі справи з великою любов’ю». І хочеться зазначити, що ми були вражені талантами юних майстрів слова.

Ми дякуємо всім учням та керівникам за чудові роботи есе. Діти разом з викладачами отримали подяки та подарунки.

Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ   Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ Ми відзначили перший ювілей - 10 років БФ

Окрема подяка талановитому фотографу Максиму Семенюку за чудові та професійні фотографії переглядаючи, які ми зможемо щоразу згадувати цей неймовірно теплий вечір! Дякуємо за відео роботу оператору Юрію Полтавець, Юрію Нікополь та Володимиру Поваренко які погодилися підтримати нас та подарувати незабутні кадри.

Завершальною нотою в програмі стала фінальна пісня, яку виконали не професійні співаки, а наші Благодійники - Arisha Bieliaieva, Маргарита Горбаненко, Балагуш Олена, Сергій Горобченко, Сергій Голтва. Пісню була написано Аріною Біляєвою та Ольгою Мітченко, яка стовідсотково стане гімном благодійного фонду.

Любов, творча самовіддача, копітка робота всіх, хто брав участь в організації, підготовці та проведенні концерту нас не залишили байдужими. Браво! Спасибі всім виконавцям за такий подарунок та вашу віддачу!

Цього року нам вдалось зібрати 24300 гривень! Це й кошти від продажу квитків, і благодійні пожертви зі скриньок, що були встановлені під час концерту, а також кошти, які зібрали творчі колективи.

Всі зібрані кошти, як завжди, будуть спрямовані на надання допомоги підопічним БФ «Дітям Нікополя» Вікторії та Вероніці Грабчук, для придбання слухових апаратів.

Робимо мале, але з великою любов'ю!

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр