CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

News

4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку

4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку

Його мета – привернути увагу суспільства до глобальної проблеми онкозахворювань. Нагадати людям, наскільки вони небезпечні та знизити смертність від раку.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), більшість випадків смерті внаслідок онкологічних захворювань трапляється через рак легенів, шлунка, печінки, товстого кишківника та молочної залози.

В Україні, за даними Міністерства охорони здоров’я, понад мільйон онкохворих. Щороку рак виявляють у майже 140 тисяч осіб. Причому третина пацієнтів дізнаються про свій діагноз на пізніх стадіях, коли боротися із захворюванням надзвичайно складно.

Згідно з нашою статутною діяльністю благодійний фонд допомагаємо дітям та дорослим, які зіткнулися з онкологією. Для нас цей день особливий. Для нас важливо щоб кожний наш підопічний отримав лікування та препарати в максимально короткі терміни.

4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку 4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку

Спектр онкологічних захворювань дуже широкий, і різні форми раку вимагають різного підходу до лікування. На жаль, не до всіх препаратів і методів лікування хворі мають доступ. Деякими медичними препаратами забезпечує держава, деякими ні.

У цей день хочеться ще раз подякувати всім благодійникам, які допомагають нашим підопічним, які мають складний діагноз. Ви вселяєте надію на все найкраще. Ми щиро та з усього серця дякуємо вам!
Рак - це не завжди вирок.

Пам'ятайте про своєчасний медогляд. Ведіть здоровий спосіб життя. Бережіть себе на не будьте байдужими та чужої біди.

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр