CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

News

Підсумки 2020 року

Підсумки 2020 року

2020 рік став нелегким для всіх. Ми всі опинилсь перед великим виклиом, що постав не тільки перед українцями, а перед всім світом.

Але у цьому році відбулися і хороші події.

Ми встигли провести наш одинадцятий благодійний концерт "Жити завтра" присвячений Дню онкохворої дитини. Цю подію цілий рік чекають всі мешканці нашого міста, які знають про фонд, та беруть участь в різних благодійних акціях, допомагаючи нашим підопічним на їх шляху до одужання!

І без допомоги наших друзів, наших благодійників, які протягом довгих років допомагають, цей захід навряд чи відбувся.

Одинадцятий благодійний концерт Одинадцятий благодійний концерт Одинадцятий благодійний концерт Одинадцятий благодійний концерт Одинадцятий благодійний концерт Одинадцятий благодійний концерт Одинадцятий благодійний концерт

По традиції всіх гостей зустрічали усміхнені, гарні дівчата зі школи №12 та презентували кожному символ золоту стрічку з серцем.

Наша незмінна ведуча та режисер-постановник концерту Ірина Василівна Лагутіна з сином Іваном Лагутіним, влаштували для глядачів справжнє свято! Їх чуттєві та щирі слова проникали у серце кожного глядача.

Завжди з нами всі творчі колективи міста та солісти. Ми дякуємо вам керівники, за ваш неймовірний вклад.

БФ "Дітям Нікополя" вдячні ПАТ "Нікопольський завод феросплавів". Нам вдалось зібрати 33873 грн. Це й кошти від продажу квитків, благодійні пожертви, а також кошти, які зібрали творчі колективи.

Всі благодійні кошти від концерту "Жити завтра", було спрямовано на лікування Дорошенко Наталії, яка проходила лікування в дитячий обласній лікарні.

На жаль наші постійні заходи "Біг заради життя" та фестиваль "Перетанцюють всі" цього року не вдалося провести через карантинні обставини.

Але ми трохи креативили та намагалися провести будь-які заходи які могли б об’єднати людей заради доброї справи. Так ми провели екорозпис торбинок та допомогли Прудковій Світлані, яка проходила лікування в онкологічній лікарні Дніпра. Торбинки нам зшили наші друзі з БФ "Нове життя". А чудовий майстер-клас провела Наталя Кириченко.

Екорозпис торбинок Екорозпис торбинок Екорозпис торбинок

Відправили на реабілітацію Златочку та Софійку. Зібравши для дівчат понад 36000 грн.

Також нам вдалося закрити великий збір для маленької підопічних фонду Єви Носік. На той час, здавалось, для Єви об’єдналося все місто. Було проведено ярмарок "Маленьке місто, великих сердець" за ініціативи Квест-кімтати спільно з заміським клубом "Старая Гавань". Організатори віддали всю свою любов та свій особистий час для того, щоб організувати та допомогти підопічній фонду Єві Носік. На ярмарку були представлені авторські роботи майстрів та творчих людей, які не залишилися байдужими, яскраві номери творчих колективів та аніматорів розважали гостей ярмарку. На благодійному ярмарку було зібрано благодійних коштів 4157 грн.

Збір для маленької підопічних фонду Єви Носік Збір для маленької підопічних фонду Єви Носік Збір для маленької підопічних фонду Єви Носік Збір для маленької підопічних фонду Єви Носік Збір для маленької підопічних фонду Єви Носік

Під кінець року мобілізувавши всі свої сили ми провели ЩедрийВівторок для того щоб закрити проєкт "Зайчики-слухайчики" та придбати в Нікопольський реабілітаційний центр апарат для скинінгу слуху. Сума до збору була величезна, але тільки завдяки вашій підтримці нам вдалося зібрати 180 тис. грн.

Проєкт Проєкт Проєкт Проєкт Проєкт

Ми завдячуємо підтримці заводу Интерпайп "Нико Тьюб" та заводу "Центравіс", ТОВ "Нікопрогресбуд", компанії "Канрит", всім власникам магазинів у яких стоять наші благодійні скриньки, директорам навчальних закладів учням та батька, які завжди підтримують проєкти.

Ось такий непростий та насичений різними подіями, вийшов у нас 2020 рік! Ми раді всім досягненням і перемогам, новим знайомствам та друзям. Ми продовжуємо працювати! І з Божою допомогою, і за допомогою наших друзів, у нас обов'язково все вийде!

Дякуємо всім-всім-всім вам за чуйність і відкрите серце. Ви творите добро і вселяєте надію на все найкраще!

Ми віримо, що спільними зусиллями зможемо допомогти!

Спасибі за те, що ви з нами та за ваші добрі серця!

ДЯКУЄМО та дуже цінуємо кожного з Вас!

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр