CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

News

Робота Фонду не зупинилася на карантин!

nikopolkids logo

В цей складний час країну охопив всім відомий вірус. Ми всі повинні піклуватися про своє здоров’я. Простори інтернету наповнені інформацією, як захистити себе від вірусу. Не зволікайте, прислухайтеся до рекомендацій МОЗ, залишайтесь вдома, мийте руки та з повагою ставтеся до ближнього.

У зв’язку з пандемією робота Фонду не зупинилася. Ми працюємо та допомагаємо. На жаль Фонд залишився без виїмки з благодійних ящичків, всі приватні підприємці на карантині. Але дітям та дорослим, які знаходяться в лікарнях все одно допомога потрібна!

Швидка пожертва та реквізитиЗа весь час поки наш підопічний Фонду Артем Безрідний, перебуває у лікарні, на лікування було витрачено 13669 грн. Для Дрок Олександра придбали ліки на суму 3737 грн., для Сидоренко Олександра придбали засоби гігієні, Білецьким Георгію та Максиму придбали ліки та безглютенові продукти на суму 1746 грн. Для дівчинки Олександри куплено ліків на суму 262 грн., допомогли переселенцю Василію Артемовичу, придбали ліки на суму 2361 грн.

Зі всіма нашими витратами Ви, як завжди можете ознайомитися в наших звітах.

Ми дуже сподіваємося на вашу підтримку. Бо тільки завдяки вам, благодійники ми маємо змогу допомагати!

Рахунок фонду "Дітям Нікополя"

р/р IBAN: UA113052990000026004060733219

ЄДРПОУ 37338281

№ картки 5169330518257016 (картка відкрита на ім'я директора фонду Горбаненко Маргариту Миколаївну та прив'язана до рахунку Фонду, картка відкрита саме для благодійних внесків).

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр