CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

News

Благодійний розпродаж фотокартин "Люди скріпки"

Благодійний розпродаж фотокартин

Робити добрі справи легко і приємно, особливо напередодні Новорічних свят. Адже в такі дні завжди згадуєш, що є люди, яким набагато важче в житті ніж тобі. І хочеться, щоб в ці дні вони теж відчули смак свята і пораділи.

Час лине дуже швидко, попереду Новорічні свята та найдобріше свято, яке чекають діти та дорослі - це свято Святого Миколая.

Для того щоб допомогти хворим дітям, Благодійний Фонд проводить Благодійну акцію - розпродаж фотокартин Сергія Буйни під назвою «Люди скріпки».

Сорок авторських фоторобіт. Кожна - як окрема історія. У кожній - майстер висловив радість, смуток і переживання людей, через образ скріпки. Металеві фігурки люблять, переживають, не здаються і перемагають.

Чому саме скріпки? Однозначної відповіді не має. Але саме вони допомогли автору передати свій смуток, радість, переживання, втому, любов, тяжкість буднів, горе втрати, вибір, розчарування, фантазії…

Як буде проходити благодійний продаж фотокартин!? Ви обираєте картину, яка Вам сподобалась, телефонуєте за номерами +38 066 483-62-26- Марія або +38 050 255-20-11 – Олена, або пишіть у Viber, Messenger Facebook адміністраторам нашої групи Facebook для того щоб замовити вподобану картину. Тільки після цього проводите оплату (щоб уникнути випадків покупки одного товару декількома покупцями). Але забрати картину Ви зможете 19 грудня в Палаці урочистих подій на святковому заході.

Швидка пожертва

Вартість фотокартини – 400 грн.

Рахунок фонду "Дітям Нікополя" з призначенням платежу "картина №……."

IBAN: UA113052990000026004060733219

ЄДРПОУ: 37338281

Або скориставшись швидкою оплатою через QR-код фонду.

За довідками:

+38 066 483-62-26 – Марія  

+38 050 255-20-11 – Олена

  1. Кількість фото робіт – 40 шт.
  2. Розмір фотографій – 500ммх500мм
  3. Маретіал – фото на ПВХ

Сімейне фото на згадку Танцюючи на вулицях міста Думи мої думи Вперед до мети В пошуках кращої долі Танцюй живи Скріпочка на кулі У станка Танцюючи А я пливу у човні Инопланетянин Прірва Безвихідь Прірва 2 В кожного свій тягар за спиною В останній путь В очикуванні дива Марафонець Довідки, звіти На прийомі Мандри гуллівера Декомунізація Мама, тато, я Мандрівник Не створюй собі кумира Під ковпаком Свій серед чужих Мрії про париж Час збирати каміння Вигнання Вигнання - свобода Дві декларації Спостерігачи мистецтва Відродження богині На престолі Я повернусь Ігри розуму Поцілунок на все життя Покаяння Прання тільки розпочалось

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр