CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

News

В добрі руки: відсмоктувач медичний, подушка протипролежнева

В добрі руки

Благодійний фонд «Дітям Нікополя» можете надати у тимчасове користування прилади та речі для людей з інваліністю.
Зараз фонд має в наявності:

Відсмоктувач медичний універсальний, модель 7Е-D, Біомед.

Відсмоктувач медичний моделі 7E-D - це сучасний переносний медичний відсмоктувач, який може працювати від трьох видів джерел живлення: змінного струму, постійного струму, і від акумуляторної батареї.

Він призначений для надання невідкладної допомоги хворим із заблокованими дихальними шляхами в умовах лікарні, бригадами швидкої допомоги, в домашніх умовах, а також службами медичного обслуговування. Це пристрій здатний видаляти продукти секреції, кров, блювоту, які блокують дихальні шляхи, з метою відновлення безперешкодного дихання, і особливо корисний для надання першої допомоги і лікування пацієнтів при транспортуванні і в місцях, в яких немає джерел живлення змінного або постійного струму.

Подушка з протипролежневим ефектом Mosaic торгової марки Roho.

Розроблено в якості базового рівня захисту від пролежнів. Створює анатомічно правильне положення, підвищує рівень комфорту при тривалому знаходженні користувача в інвалідному кріслі. Форма з'єднаних осередків сприяє розподілу тиску по поверхні подушки, прибирає піки тиску і оберігає користувача від пролежнів. Також допоможе залікувати наявні пролежні до 2 ступеня включно.

Подушка виготовлена ​​з гіпоалергенного полівінілхлориду

У комплект входять ручний насос. Працює без джерела живлення.

Витримує навантаження до 113 кг.

Розмір: 42 * 42 см.

Прилади будуть надаватися за умови правильного та бережного користування.
Речі передаються актом приймання-передачі у тимчасове користування, використовуються тільки за призначенням та повинні бути повернуті в охайному та функціональному стані.

 

Подушка з протипролежневим ефектом Mosaic торгової марки Roho Відсмоктувач медичний універсальний, модель 7Е-D, Біомед.

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр