CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

Новини про Георгія та Максима Білецьких

Георгій та Максим Білецькі

Приблизно чотири роки тому до нас завернулась мама двох маленьких хлопчиків Георгія та Максима Білецьких. Коли хворіють діти часу на розпачі просто немає. Починаєш шуршати в інтернеті, читати медичні енциклопедії, шукати допомогу та постійно стояти в чергах під кабінетами у лікарів. Мама виховує дітей самостійно, але з підтримкою чарівної бабусі. Знайти роботу коли в тебе хворі діти майже нереально, тим паче, що хлопцям потрібен постійний догляд.

Максим БілецькийБлагодійний фонд взяв під опіку і з того часу підтримує родину.

Після встановлення діагнозів у 2015 році почалася боротьба за здорове і щасливе життя! За чотири роки багато пройдено і багато зроблено! Подолали астму (середньо важкий перебіг), пройшли безглютенову дієту (непереносимість глютену), дефіцит заліза, періодичні погіршення пов'язані з епілепсією і судинами.

Але з'являється нова проблема — у Георгія в аналізах виявляють погане згортання крові. Під питанням лікарі ставлять васкуліт і тромбоцитопенію! І знову необхідно їхати до Києва! Ну і звісно щоденна підтримка організму за основними діагнозами. А для цього необхідно кожні три місяці здавати дорогі аналізи й проходити обстеження! Консультації вузьких фахівців Дніпра. Лікувальні препарати. Безлактозне харчування!

Георгий БілецькийОсь такий діагноз має Георгій— сполучно тканинна дисплазія, порушення фолатного циклу, вторинна лактозна недостатність, бронхіальна астма, плосковальбус стоп, вторинна метаболічна кардіопатія, гіпергомоцістенемія, підвищена чутливість до глютену, вазопатій? тромбоцитопатія?

У Максима через проблеми зі сполучною тканиною з'явилася деформація грудної клітки, спини. Зараз Макс носить корсет.

Але завдяки Вашій підтримці ми віримо, що у хлопців все буде ДОБРЕ. Що ми зможемо допомогти - придбати для них ліки та вчасно сплатити лікарські обстеження.

Рахунок фонду "Дітям Нікополя" з призначенням платежу "Білецький Максим та Георгій"

Платіжні реквізити фонду:

qr fast donateUA113052990000026004060733219

ЄДРПОУ 37338281

Увага! Це не переказ з картки на картку! Інструкція як зробити пожертву.

№ картки 5169 3305 1825 7016 (картка відкрита на ім'я директора фонду, Горбаненко Маргарита Миколївна)

Або послуга QR-код.

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр