CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

У нашої Машуні два «чудо-вушка»

Марія БорисенкоДиво сталося!!! Емоції переповнюють!!! Тепер у нашої Машуні два «чудо-вушка». Маша з мамою Катериною були в Києві, де відбулося підключення лівого вушка і мінімальна настройка мовного процесора. Тепер наша дівчинка повноцінно буде чути і почне розмовляти.

Марафон збору коштів тривалістю майже два роки, починаючи з установки кохлеарного імпланта на праве вушко в клініці Aсibadem Бодрум (Туреччина) закінчився.

Окрема подяка за величезний внесок нашому доброму другу і помічникові Крістофу Райва та благодійному фонду з Німеччини La Luce dell'est.

Також дякуємо за підтримку на всіх етапах підготовки до першої операції і участь в зборі коштів Український Фонд Допомоги (Уфонд) та за участь в зборі коштів БФ «Помагаєм». Спасибі друзі! Ну і звичайно, дякуємо кожному, хто взяв участь в долі нашої неймовірної дівчинки Маші.

Марія Борисенко Марія Борисенко Марія Борисенко Марія Борисенко Марія Борисенко Марія Борисенко

Всі разом ми переживали за Марію і робили все можливе, щоб швидше закрити збір.

Ура! Ми дуже раді за вас.

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр