CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

/ / Новини від мами: Антоніна пройшла перший курс реабілітації
Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

Новини від мами: Антоніна пройшла перший курс реабілітації

Антоніна Кудрявцева

Антоніна Кудрявцева пройшла перший курс реабілітації в Бориспільському реабілітаційному центрі "Вікторія". І це стало можливим завдяки вашій допомозі дорогі наші помічники. Ось новини які ми отримали від мами.

Доброго дня!

Завдяки благодійному фонду "Дітям Нікополя" і усім небайдужим людям, які мали змогу і бажання допомогти моїй донечці пройти реабілітацію, ми їздили у Бориспіль в реабілітаційний центр "Вікторія".

І слава Богу, що ця поїздка відбулась! Бо в нас є вражаючі результати.

Саме там Тоня вперше в житті зробила спроби поповзти, як всі здорові дітки, яким ці рухи даються легко, невимушено і природньо, як тільки прийде час. А для неї кожен рух — це велика перемога, результат роботи багатьох спеціалістів на протязі довгих років. І звичайно, її титанічні старання, велике терпіння, непереборні бажання зробити крок, щоб дотягнутися до мети.

Завдяки професійним діям молодих, але досвідчених спеціалістів — масажисту Владу та інструктору з ЛФК Олесі — Антоніна стала на карачки та повільно почала по черзі переставляти руки і потроху ноги, повзати по пластунськи. Раніше вона не могла утримувати голову та держати спину, ноги, як потрібно.

Ще у центрі ми познайомилися з зовсім молоденькою Дашею — психологом, досвідченим логопедом Світланою. Вони раз у раз давали такі необхідні поради та рекомендації, розповідали що й як потрібно робити вдома.

Як бонус за усі старання — купання в гідромасажній ванні з бішофітом, яка розслабляє та дарить купу задоволення Тоні.

Антоніна Кудрявцева Антоніна Кудрявцева Антоніна Кудрявцева Антоніна Кудрявцева Антоніна Кудрявцева Антоніна Кудрявцева Антоніна Кудрявцева Антоніна Кудрявцева Антоніна Кудрявцева

На жаль, мала не змогла насолоджуватися плаванням в басейні з досвідченим плавцем. Лише один раз знайома мама поступилася своїм місцем, і ми мали змогу потрапити в це водяне царство. Оскільки ми записалися на курс вже дуже пізно, коли весь час для занять у воді був розписаний. І на протязі 10 днів не з’явилося жодного “вікна”.

Звичайно, дуже хочеться потрапити в “Вікторію” ще не один раз. Бо результат є. Бажання є. Але коштів бракує. Винаймати житло — недешево (450грн за добу). До того ж у центрі з Нового року піднялися ціни на все. Один масаж чи фізкультура коштуватимуть 500грн. Поплавати в басейні — 350грн.

Розумію, що потрібно рухатися далі, домагатися поставленої мети та якомога скоріше досягати бажаних результатів. Тому ми будемо продовжувати займатися дома, ходити до нашого чудового Нікопольського реабілітаційного центру, а також знов планувати поїздку до Борисполя у квітні наступного року.

Я зі свого боку буду намагатися закріпити результат, рухатися далі та втілювати отримані знання і навички у життя своєї маленької “трудяжки”. І відкладати копійчини до “скриньки здоров’я”.

Всім дякую за допомогу!!!

Наши партнеры

La Lucce dell' est    Благотворительный БФ  Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр