CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

Financial accountability

Звіт за проєктами 2021 року

Звіт за проєктами 2021 року

«Дякуємо вам, наші дорогі Благодійники!»

Ми часто вимовляли ці слова у році, що минає. Тому що весь рік Ви були поряд з нами і тільки завдяки Вам відбувалися справжні дива!

Із завершенням 2021 року ми перегортаємо ще одну сторінку нашої історії та плідної праці. Це гарний привід пригадати усі наші проєкти, які нам вдалося реалізувати.

Проєкт «Волосся на перуки онкохворим дітям»

Гортаючи стрічку новин, щоб пригадати все, що відбулося, ми помітили, що рік розпочався та закінчився майже однаковою новиною. Дві дівчинки Сніжана і Марія, одна на початку, а друга наприкінці року зробили дивовижні вчинки! Вони віддали своє волоссячко на перуки для онкохворих дітей!

Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року

Проєкт «Скарбничка добра»

Обов’язково згадуємо наших добрих школярів. Вони, як завжди, першими долучаються до зборів: організовують різноманітні ярмарки, аукціони та тижні добрих справ.

За рік школярі долучились до проєкту «Скарбничка добра, що рятує життя». Ми збирали монетки 5 та 25 коп., які вийшли з національного обігу. Всі ваші скарби ми ретельно перераховували та відносили до банку. Ваші монетки встигли зробити не одну добру справу. Дуже важливими є проєкти «Закінчив зошит- здай на благо» та «Благодійність замість квітів». А наприкінці року школи долучились до виготовлення «Еко торбинок».

Допомога дітям від дітей – це безцінна допомога! Ми безмежно пишаємося кожним із вас!

Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року

Проєкт «10 років, як один день» присвячений дню народження фонду

Кожного разу, готуючи благодійний захід, ми неймовірно хвилюємося, витрачаємо багато зусиль, аби все пройшло за планом, щоб усі гості були задоволені та у всіх залишилися тільки приємні спогади! День народження, ювілей, нам 10 років. Дуже хотілося організувати щось святкове та нетрадиційне. І нам це вдалося!

1 червня в Міжнародний день захисту дітей ми відсвяткували 10-річчя благодійного фонду «Дітям Нікополя».

Свято, яке відбувалося було яскраве, насичене гарними номерами. Сценарист і режисер цього заходу Ірина Лагутіна змогла зробити його так, що кожну секунду відбувалося щось надзвичайно цікаве і зворушливе! Талановиті діти з Нікопольської музичної школи мистецтв, хореографічні колективи міста про всіх вас, взагалі, можна розповідати нескінченно! Всі номери - і танцювальні, і вокальні, і театральні - вище всяких похвал!

Проєктом нашого десятого дня народження став стилізований благодійний вечір Справжні українці та українки зібралися на нашому заході, як одна міцна, дружня родина! Основною метою благодійного вечора був збір коштів для Вікторії та Вероніки Грабчук. Дівчатам необхідні слухові апарати. «З молотка» пішли всі лоти. Ми від щирого серця дякуємо всім, хто підготував лоти для благодійного заходу та тим, хто брав участь!

Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року

Учні шкіл міста писали есе на тему : «Як робити маленькі справи з великою любов’ю», в якому висловлювали свої роздуми про благодійність і добрі справи.

Звіт за проєктами 2021 року

Спільно з краєзнавчим музеєм провели акцію «Бабусина скриня». Ми збирали та шукали найстарішу дитячу іграшку. Мешканці міста відгукнулися і почалось... Люди зносили літаки, ведмедиків, лисичок, ляльок…

Було дуже цікаво спостерігати та слухати історії людей про дитинство та їх іграшки.

Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року

Дивовижні спогади і враження отримали всі друзі фонду, які долучилися до створення відео до 30-річчя Незалежності України та заспівали пісню своїй Батьківщині!

Акції «Регулярний платіж 30х30» в пам'ять про нашого Янгола Валерію. Щоб підтримати ідею та світлу пам’ять про милу дівчину ми шукали 30 благодійних сердець, що зможуть оформити регулярний платіж через додаток свого банку на 30 гривень.

Проєкт «Збери дитину до школи»

Кожного року Фонд допомагає збирати дітей до школи. Спільно зі службою у справах дітей ми придбали одяг до навчального року та завдяки підтримці ТОВ Інтерпайп «НікоТьюб» роздали підопічним класні надійні рюкзаки, кожен з яких був наповнений необхідним шкільним приладдям.

Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року

Проєкт «Допомогти своїм талантом!»

Особливе місце у нашій цьогорічній діяльності та у нашому серці мають майстер класи від талановитих Марії Буцонь та Наталі Муханової. Дівчата не тільки стали вірними помічниками у добрих справах, але й надихають всіх охочих повірити у себе та свої власні здібності! Кожен, хто потрапив на МК до Марії, отримав на згадку справжній шедевр, виготовлений ВЛАСНОРУЧ, навіть у тому випадку, якщо людина вперше взяла до рук пензлика! А Наталя вміє навчити кожного перетворювати звичайну білу торбинку в ексклюзивну сумку, яка грає барвами та стає у пригоді у повсякденному житті.

Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року

Екологічний проєкт

Екологічний проєкт родини Фролових Андрія та Ліни «Веселий сміттяр» - це добра справа для всієї планети! Завдяки цьому проєкту підвищилась екологічна свідомість нікопольців, які все активніше долучаються до сортування сміття, та ще й скарбничка допомоги дітям поповнилася за весь час на 45720 грн.

Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року

Проєкт «Торт во благо»

Благодійний тортик на день народження для підопічних від Рудень Вікторії та Демниченко Тетяни - це солодка та приємна мить у житті наших маленьких підопічних. Жодне свято не обійшлося від ще однієї нашої чарівниці Аліни і її чарівних кульок. Бачити щирі посмішки та яскраві очі дітей – це справжнє щастя.

Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року

Проєкт «Партнерство»

Ми дякуємо нашим колегам БФ «Помогаем» та БФ «Таблеточки», які підтримують наших підопічних.

Дякуємо депутатам Нікопольської міської ради та Нікопольської районної ради

Дякуємо всім ЗМІ за підтримку та допомогу!

До проєкту «Партнери» цього року долучилися магазини «Аврора», «Qwest», «Top Beer», «Sport City», «Фісташка». На цей час з нами вже 28 магазинів, в яких розташовані благодійні скриньки.

«Коли вступаєш в бій не один, то і боротися з бідою легше...»

Тисячі наших слів подяки буде все одно недостатньо, щоб висловити нашу повагу і вдячність вашим добрим серцям.

Звіт за проєктами 2021 року

Адресні збори

Збори коштів на лікування були як завжди термінові. Звичайна родина не змозі оплатити дороговартісне лікування своєї дитини. Згадуємо тривалі збори для Аліси Мухіна, Дорошенко Наталі, Філіпа Белекчі, Грабчук Вікторії та Вероніки, Жмуйдовій Анні, Прокопчук Ярославу, Гридасову Ростику, Моргун Антону, Бабенко Карина, Сіроокій Ангеліні. Звісно, деякі підопічні продовжують лікування, і ми залишаємося поряд з ними!

Кожен раз, коли ми допомагаємо людям, нас запитують: «Хто ваші благодійники!?».

І ми про Вас, благодійники, розповідаємо.

Розповідаємо, що ви люди з великим серцем. Про те, як ви постійно цікавитеся долею підопічних та хвилюєтеся за них разом з нами!

Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року

Проєкт «Волонтерська допомога».

Хочеться згадати та подякувати всім донорам, які рятують життя людей. Дякуємо людям з добрим серцям, які допомогли здійснити мрії наших маленьких підопічних, подарувавши планшети, телефони, велосипеди, іграшки, інвалідний візок. Діти, які обирають благодійність та віддають свої подарункові кошти для допомоги дітям.

Хіба це не диво?!!!

І Ви, наші Друзі, його творці.

Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року

Медичний проєкт «Допомога лікарням міста».

Крістоф РайваСеред сотень наших благодійників є наш постійний «ТИТАН» Крiстоф Гайнрiх Карл-Марi Райва. Впродовж 10 років, майже кожного місяця Крістоф Райва допомагає й підтримує Фонд та підопічних.

Завдяки допомозі нашого давнього доброго ДРУГА І БЛАГОДІЙНИКА, а для наших підопічних, в першу чергу янгола-охоронця за цей рік було придбано в медичні установи міста:

Нікопольському медичномуцентру медико-соціальної реабілітації дітей:

 • аудіометр;
 • кисневий концентратор;
 • монітор пацієнта;
 • датчик;
 • манжети для новонароджених дітей;
 • дефібрилятор;
 • підйомник електричний.

Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року

Допомога інфекційному відділенню Нікопольської лікарні № 1

На початок епідемії коронавірусної інфекції COVID-19 фонд придбав для інфекційного відділення пульсоксиметри для вимірювання рівня кисню в крові, через те, що їх не вистачало в відділенні. А також були придбані металопластикові стулки і склопакет для удосконалення конструкції вікон, щоб вікна могли відкриватися на провітрювання і мікропровітрювання.

Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року

Допомогу отримали лікарі та медичний персонал «червоної зони» госпітальної бази, де лежать хворі з коронавірусом. Фонд передав фрукти, воду та солодощі, щоб хоч якось підтримати людей, які перебувають на «передовій» у боротьбі за життя хворих.

Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року

Нікопольській дитячій лікарні передали:

 • опромінювач – рецеркулятор бактерицидний;
 • експрес-тести для діагностування COVID-19.

Звіт за проєктами 2021 року

Нікопольському центру первинної медико-санітарної допомоги передали:

 • 500 експрес-тестів для діагностування COVID-19
 • два кисневих концентратора.

Звіт за проєктами 2021 року Звіт за проєктами 2021 року

Ми дякуємо ВСІМ-ВСІМ за те, що ви творите добро і надихаєте на все найкраще!

Бажаємо усім з вірою та оптимізмом розпочати новий 2022 рік, щоб усі незавершені справи успішно реалізувалися, а невичерпна енергія спонукала рухатися вперед до нових цілей.

Хай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, а домівки наповнюються добром, радістю та Божим благословенням.

Хай 2022 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та перемоги.

Міцного всім вам здоров’я!

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр