CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

Financial accountability

Підсумковий звіт діяльності фонду за 2019 рік

Підсумковий звіт діяльності фонду за 2019 рік

Всього за період з січня по грудень 2019 року було залучено коштів на суму 877832,42 грн.

Максимальна допомога отримана від нашого постійного благодійника Крістофа Райва – 325000,00 грн.

Пожертвування від благодійників, які побажали залишитися невідомими на загальну суму 71657,16 грн.

Зі скриньок для збору пожертв було вилучено 90995,95 грн., в тому числі максимальні пожертвування в магазинах «Престиж» - 5190,30 грн., «Барвинок» - 3256,00 грн., Стиль – 4656,00 грн., «Пивной источник» - 4269,00 грн., в Спасо Преображенськом Соборі – 18992,00 грн., в Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" - 14338,50 грн.

Від проведення десятого ювілейного благодійного концерту «Жити завтра» залучено коштів на суму 33307,00 грн., благодійного забігу «Біг заради життя» – 13624,00 грн., благодійного фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Перетанцюють всі» - 14760,00 грн.

Від благодійних акцій «Скарбничка добра», "Закінчив зошит-здай на благо" и "Благодійність замість квітів» за участю шкіл міста (№ 20, 3, 6, 9, 14, 16, 2, 22, 10, 15, 26, 23, 25) вдалося зібрати 64591,50 грн.

За допомогою регулярних платежів від клієнтів Приватбанка отримано коштів на суму 9756,00 грн.

Благодійні внески от Ринка Першотравневий 24000,00 грн., Заєва Дениса Леонідовича 20000,00 грн., Обдимко Тетяни Вікторівни 11000,00 грн., Фатєєвої Наталі Михайлівни 11000,00 грн., Карпенко Олександра Павловича 10700,00 грн., благодійника по імені Ольга 9400,00 грн., Нікітюка Іллі Євгеновича 8833,00 грн., Павлова Андрія Миколайовича 7500,00 грн., ТОВ «Девайс» 6000,00 грн.

Всім помічникам, волонтерам і нашим партнерам, ми висловлюємо величезну подяку і вдячність за надану допомогу. Величезне спасибі, що Ви допомагаєте нам ДОПОМАГАТИ!

Надано допомогу в придбанні лікарських препаратів, предметів медичного призначення, засобів гігієни та догляду, дитячого харчування, а також оплачені операції, лабораторні аналізи, обстеження і курси реабілітації 46 дітям на загальну суму 540743,01 грн., допомога 50 дорослим людям по проекту «Валерія Help» - 242735,29 грн., допомога Нікопольської міської дитячої лікарні – 32714,00 грн., інші види допомоги – 67885,38 грн., інші програмні витрати – 25548,20 грн., адміністративні витрати фонду склали 167850,34 грн.

Всього за 2019 год витрачено коштів – 1077476,22 грн.

ДЯКУЄМО всім тим, хто підтримував нашу роботу в минулому 2019 році. Сотні людей витрачали свої кошти, час і сили, щоб спільними зусиллями врятувати якомога більше дітей, допомогти якомога більшій кількості сімей. Ми з вами виконали величезну роботу!

 

Более подробно в таблицах.

Звіт про витрати за період з 01.01.2019 по 31.12.2019
Всього витрат фонду (грн)1077476,22100%
Витрат за програмою "Допомога онкохворим дорослим" Проект «Валерія Help»107255,279,95%
Стаття витратПерерахована сума, гривеньв %
1 Кобрис Оксана (первинна медіастинальна лімфома В-крупноклітинна ремісія) 34592,35 32,25%
2 Семенов Олег (рак верхнеампулярного відділу прямої кишки) 11864,15 11,06%
3 Масливець Яків (карцинома центрального відділу шлунка) 10078,94 9,40%
4 Лацінскій Олександр (холангіокарцинома 4 ст.) 8174,98 7,62%
5 Філатова Вікторія (онкологічне захворювання) 7015,08 6,54%
6 Школьна Марина (онкологічне захворювання) 6022,92 5,62%
7 Горішній Олексій (онкологічне захворювання) 5977,20 5,57%
8 Мудра Лідія (рак молочної залози (ремісія) 4129,35 3,85%
9 Строменко Олена (Cr правої молочної залози) 3610,22 3,37%
10 Обольській Фелікс (Саркома Капоші) 2600,00 2,42%
11 Переляйне Дар'я (рак лівої молочної залози) 2600,00 2,42%
12 Черкащенко Наталія (онкологічне захворювання) 2600,00 2,42%
13 Луговських Антон (онкологічне захворювання) 2600,00 2,42%
14 Волошин Євген (рак сечового міхура Т1N0М0) 2500,00 2,33%
15 Баранова Валентина (онкологічне захворювання) 1684,28 1,57%
16 Ковальов Владислав (класична лімфома Ходжкіна) 716,20 0,67%
17 Дорош Наталія (онкологічне захворювання) 489,60 0,46%
Витрат за програмою "Допомога хворим дітям"540743,0150,19%
Стаття витратПерерахована сума, гривеньв %
1 Борисенко Марія (Двостороння сенсоневральна глухота) 231926,55 42,89%
2 Білецькі Максим і Георгій (синдром Елерса Данлоса, сполучнотканинна дисплазія, гіпергомоцистеїнемія, порушення активності ферментів фолатного циклу) 43859,88 8,11%
3 Панченко Олександр (слухова нейропатія) 42232,00 7,81%
4 Болжеларський Антон (Синдром Елерса Данлоса, дисплазія сполучної тканини) 29132,31 5,39%
5 Заєва Ліза (ідіопатичний правобічний грудний сколіоз 4 ст) 26375,68 4,88%
6 Василець Данііл (муковісцидоз (генотип del F 508/невідомо) без панкреатичної недостатності, середньо важкий перебіг) 18410,00 3,40%
7 Малюгін Богдан (цукровий діабет 1 тип середньої тяжкості) 14232,70 2,63%
8 Беседін Кирил (атрезія ануса, колостома) 14093,32 2,61%
9 Слєпченко Олег (дитячий церебральний параліч, лівобічний геміпарез зі стійкими руховими порушеннями, затримка психомоторного розвитку) 12240,00 2,26%
10 Полковниченко Гліб (Синдром Дауна, вроджений порок серця, бронхолегочная гіпертензія, захворювання нирок) 12136,50 2,24%
11 Миролюбова Поліна (цукровий діабет 1 тип) 9426,00 1,74%
12 Кірьякулова Олександра (лактазная непереносимість, ДЖВП, астигматизм, ціліакія) 7502,80 1,39%
13 Ворсонохов Богдан (астено невротичний синдром, бронхіт) 4880,51 0,90%
14 Рвачева Вікторія (Гострий лімфобластний лейкоз (ремісія)) 4701,36 0,87%
15 Животов Дмитро (груба затримка розвитку) 4568,60 0,84%
16 Виселко Вікторія (кістозне новоутворення позаочеревного простору) 4212,89 0,78%
17 Ванічкін Костянтин (асфіксія при пологах, недоношеність 30 тижнів, респіраторний дистрес синдром) 4097,86 0,76%
18 Пометий Давид (інфекційне захворювання) 3929,34 0,73%
19 Петрова Марія (цукровий діабет вперше виявлений 1 тип) 3262,00 0,60%
20 Албакова Мадіна (супраселлярна кістозно-солідна пухлина (краніофарингіома) з оклюзією лікворних шляхів на рівні ІІІ шлуночка) ремісія 2631,60 0,49%
21 Літус Ярослав (внутрішньоутробна герпетична інфекція, пахова грижа, гемонгіома коліна) 2600,00 0,48%
22 Кудрявцева Антоніна (наслідки нейроінфекції: змішаний тетрапарез, виражені когнітивні порушення, системний недорозвиток мови важкого ступеня) 2600,00 0,48%
23 Пацюк Софія (правобічний спастичний геміпарез) 2600,00 0,48%
24 Асланов Ярослав (функціональна диспепсія, гепатоспленомегалія) 2500,00 0,46%
25 Костюк Анастасія (правобічний гідронефроз 2 ст.Неповне подвоєння правої нирки) 2500,00 0,46%
26 Грошева Єлизавета (синдром Дауна, Вірусний енцєфаліт. Правосторонній гемипарез) 2500,00 0,46%
27 Вороніна Марія (Аденоїдні вегетації 3 ст) 2500,00 0,46%
28 Кириленко Діана (гострий гангренозний-перфоративний апендицит) 2500,00 0,46%
29 Завалін Артем (аденоїдні вегетації 3 ст) 2500,00 0,46%
30 Шейко Дар'я (збіжна правостороння косоокість) 2500,00 0,46%
31 Мерчук Анастасія (цукровий діабет 1 тип) 2438,41 0,45%
32 Бистров Кирил (закрита черепно-мозкова травма , закритий перелом гомілки, ключиці і плечової кістки зі зміщенням зліва) 2208,60 0,41%
33 Колібеденко Ірина (вогнищева алопеція) 2071,80 0,38%
34 Баденко Ілля (вроджений порок серця, синдром Дауна) 2000,00 0,37%
35 Гречка Ілля (атрезія ануса, колостома) 1864,96 0,34%
36 Зернова Станіслава (подвійна ілеостомія, некротичний перитоніт 2 ст., стан після операції) 1840,00 0,34%
37 Цірельнікова Єва (неонатальна енцефалопатія, геморагічна хвороба новонароджених) 1689,35 0,31%
38 Дудар Олексій (Синдром нижнього парапарезу. Атактичний синдром. Затримка психічного та мовного розвитку.) 1247,16 0,23%
39 Герцен Антон (аномалія розвитку спинного мозку, метаболічна кардіопатія) 1246,35 0,23%
40 Макуховский В'ячеслав (лактозна непереносимість, целіакія) 1197,30 0,22%
41 Балкова Софія (вогнищева алопеція) 1020,00 0,19%
42 Ісаченко Артем (цукровий діабет 1 тип) 832,50 0,15%
43 Андрієнко Богдан (правий крипторхізм) 827,48 0,15%
44 Григор'єв Ілля (кишкова непрохідність) 516,20 0,10%
45 Зиков Микита (муковісцидоз з панкреатичною недостатністю) 340,00 0,06%
46 Карманов Данііл (епісиндром вперше виявлений) 251,00 0,05%
Витрат за програмою "Допомога хворим дорослим. Проект« Валерія Help»135480,0212,57%
Стаття витратПерерахована сума, гривеньв %
1 Дрок Олександр (гломерулонефрит з ісходом в нефросклероз) 21667,71 15,99%
2 Швидка Галина (гостре порушення мозкового кровообігу по геморагічному типу) 11989,40 8,85%
3 Фоміна Валерія (цироз печінки вірусної етіології HCV генотип 3 а) 11963,08 8,83%
4 Сударєва Юлія (гіпертрофічна кардіоміопатія обструктивна форма) 10000,00 7,38%
5 Назарчук Тамара (мікроінсульт) 7983,80 5,89%
6 Мудрий Володимир (гіпертонічна хвороба 3 ст) 7814,10 5,77%
7 Сидоренко Олександр (черепно-мозкова травма 3 ст) 6551,20 4,84%
8 Самохвалова Тамара (гостре порушення мозкового кровообігу 3 ст) 5685,61 4,20%
9 Степанов Василь (глаукома обох очей, ускладнена катаракта обох очей, урологічне захворювання) 5605,07 4,14%
10 Зуєв Артем (стан після трансплантації нирки) 5265,70 3,89%
11 Есаулова Любов (гіпертонічна хвороба 2 ст) 2953,20 2,18%
12 Ворсонохова Анфіса (неврологічне захворювання, варикоз) 2938,27 2,17%
13 Сувіт Микола (хвороба рушійного мотонейрона БАС) 2799,02 2,07%
14 Погукай Василь (ішемічний інсульт в лівій гемісфери головного мозку з псевдобульбарним синдромом) 2784,40 2,06%
15 Щербина Алла (асептичний некроз головок обох стегнових кісток. Двосторонній коксартроз 4й ст. Больовий синдром) 2600,00 1,92%
16 Орел Марія (ехіноккоковий кистоз правої частки печінки і правої легені) 2600,00 1,92%
17 Протченко Олександра (закритий перелом правої стегнової кістки зі зміщенням) 2600,00 1,92%
18 Єфименко Анжела (коксартроз лівого кульшового суглоба 3 ст) 2600,00 1,92%
19 Корольова Наталія (коксартроз лівого кульшового суглоба 3 ст) 2600,00 1,92%
20 Каменєва Лариса (енцефалопатія 2 ст, дифузний кардіосклероз, ІХС) 2533,91 1,87%
21 Семко Сергій (зрощений перелом верхньої третини лівого плеча після остеосинтезу) 2500,00 1,85%
22 Братченко Ольга (поширений остеохондроз хребта, атеросклеротичне пошкодження магістральних артерій голови) 1688,70 1,25%
23 Даньшіна Галина (остеоартроз) 1683,50 1,24%
24 Седина Ніна (пігментний епітелій обох очей, незріла ускладнена катаракта обох очей) 1477,80 1,09%
25 Кузнецов Костянтин (інвалід по зору, глаукома) 1000,00 0,74%
26 Баришполець Олена (лівостороння пневмонія) 983,90 0,73%
27 Павлюк Людмила (енцефалопатія 2 ст, кардіосклероз, хроничний холецистіт, інвалид с детинства) 979,90 0,72%
28 Есаулов Богдан (нижне-долева пневмонія 2 ст) 893,48 0,66%
29 Копилова Єлизавета (синдром хребетної артерії на фоні ШОХЗ, загальний і каротидний атеросклероз) 768,30 0,57%
30 Каменєв Сергій (психологічне захворювання) 748,80 0,55%
31 Сердюк Юрій (інфекційна неврологія, гостре порушення печінки) 500,00 0,37%
32 Сопронюк Олена (соматоформна вегетативна дисфункція, тривожно-фобічні розлади) 387,60 0,29%
33 Погукаева Марія (серцева недостатність) 333,57 0,25%
Допомога Нікопольській міській дитячій лікарні32714,003,04%
Стаття витратПерерахована сума, гривеньв %
1 Оплата за PF01 Плантоскоп дiагностичний з додатковою Full HD камерою для архiвацiї знiмкiв 17160,00 52,45%
2 Купівля вагів дитячих BY 80, вагів медичних ТВ1-200 7132,00 21,80%
3 Оплата за негатоскоп для рентгенiвських плiвок 2940,00 8,99%
4 Купівля лікарських препаратів 1882,00 5,75%
5 Купівля медичного iнструменту (щипці медичні для відвернення країв гіпсових пов'язок , пила для розрізування гіпсових пов'язок) 1800,00 5,50%
6 Оплата за ростомiр пiдлоговий РПВе -2000 з електронними вагами 1800,00 5,50%
Інші види допомоги67885,386,30%
Стаття витратПерерахована сума, гривеньв %
1 Проект "Кухня для маленьких Орлят" Допомога Нiкопольському медичному спецiалiзованому центру медико-соцiальної реабiлiтацiї дiтей (оплата за кухоний гарнiтур) 15300,00 22,54%
2 Допомога відділенню гемодіалізу Нікопольської центральної районної лікарні (купівля вагів медичних ТВ1-200 без ростоміра, м'які модулі "Клин №2" шкірзам, подушка-напіввалик 50 * 18 * 10 ШЗ) 12070,00 17,78%
3 Проект "Домівка для Анфіси та Богданчика" (установка металопластикового вікна, купівля лінолеуму) 5674,90 8,36%
4 Допомога урологічному відділенню Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні (купівля лікарських препаратів і предметів медичного призначення для лікування Ткаченко Олександри м.Нікополь) 4559,60 6,72%
5 Допомога сім'ям вимушених переселенців з тимчасово окупованих територій (купівля лікарських препаратів, оплата за обстеження, аналізи) 3933,20 5,79%
6 Допомога двом багатодітним сім'ям (купівля інгалятору-небулайзеру, медикаментів, нецільова благодійна фінансова допомога) 3783,50 5,57%
7 Допомога двом молодим людям з обмеженими можливостями (нецільова благодійна фінансова допомога) 3600,00 5,30%
8 Купівля вiдсмоктувача медичного "БIОМЕД", дитячих вагів ROTEX для Нікопольського пологового будинку в честь 50-річного ювілею 3494,00 5,15%
9 Допомога воїнам-учасникам ООС (купівля лікарських препаратів) 3297,19 4,86%
10 Допомога недоношеній новонародженій дитині (купівля медикаментів) 3134,48 4,62%
11 Благодiйна допомога на виготовлення перук для онкохворих дiтей БФ КРИЛА НАДIЇ 1500,00 2,21%
12 Допомога молодій людині з числа дітей-сиріт на прохання Нікопольського Центру соціальних служб (купівля лікарських препаратів) 1312,00 1,93%
13 Допомога молодій жінці з числа незахищених верств населення на прохання Служби у справах дітей Нікопольської міської ради (купівля лікарських препаратів) 1180,41 1,74%
14 Допомога молодій жінці з числа дітей-сиріт з дітьми (купівля підгузників) 966,40 1,42%
15 Допомога молодій жінці, що опинилася в складних життєвих обставинах, на прохання Нікопольського Благодійного Фонду "Нове життя" (покупка лікарських препаратів) 796,80 1,17%
16 Допомога жінці після пологів на прохання Нікопольського центру соціальних служб (покупка антибіотика) 709,00 1,04%
17 Допомога дитині на прохання Служби у справах дітей Нікопольської міськради (покупка лікарської суміші Ресурс Junior) 666,30 0,98%
18 Купівля вакуумних пробірок з активатором і гелем для відділення по профілактиці ВІЛ / СНІД КП "Нікопольська міська лікарня №4" 500,00 0,74%
19 Допомога одиноким мамам з новонародженими дітьми на прохання Нікопольського благодійного фонду "Нове життя" (покупка молочної суміші) 487,90 0,72%
20 Допомога двом дітям без батьківської опіки на прохання Служби у справах дітей Нікопольської міськради (покупка лікарського препарату, підгузників) 320,00 0,47%
21 Допомога молодій дівчині-сироті, яка опинилася у важкій життєвій ситуації 302,70 0,45%
22 Доставка Новою Поштою волосся для виготовлення перук онкохворим дітям 112,00 0,16%
23 Допомога сім'ї на прохання Нікопольського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (покупка квитків для поїздки дітей з супроводжуючою особою на оздоровлення в Дитячий протитуберкульозний санаторій м.Кривий Ріг) 100,00 0,15%
24 Оплата за доставку Новою Поштою гуманітарної допомоги 85,00 0,13%
Інші програмні витрати25548,202,37%
Стаття витратПерерахована сума, гривеньв %
1 Оплата за три модуля навчання на програмi Управлiння благодiйними фондами згiдно Договору надання освiтнiх послуг № УБФ/22 вiд 10.10.2019р 15000,00 58,71%
2 Витрати по організації і проведенню Благодійного фестивалю-конкурсу "Перетанцюють всі" (купівля футболок, дошка-планшет з кліпсою А4, стрічка клейка двостороння, ручки масляні, друк плакатів А1) 3669,50 14,36%
3 Витрати на залучення пожертвувань (друк плакатів із соціальною рекламою (допомога підопічним фонду) з розміщенням на сітілайтах Нікополь, друк листівок наклейок на ящики, в транспорті, покупка ящиків для збору пожертвувань, сувенірна продукція (чашки, календарі настінні із зображенням фоторобіт "Люди-скріпки ")) 2560,00 10,02%
4 Витрати по організації і проведенню благодійного концерту (подарунки підопічним фонду, купівля повітряних куль, друк запрошень, фото А4) 1756,16 6,87%
5 Витрати по організації і проведенню Благодійного заходу з розпродажу фотокартин "Люди-скріпки" на підтримку проекту "Кімната для Михайла" (продукти харчування для виготовлення тістечок, набір форм паперових для випікання кексів, какао, серветки паперові великі, солодощі, вода, соки, чай, дитяча гра) 880,27 3,45%
6 Витрати по організації і проведенню фотовиставки "Люди-скріпки" Благодійний проект (придбання ПММ для поїздки в м.Дніпро по установці фотовиставки) 600,00 2,35%
7 Друк табличок-нагород для шкіл міста за внесок в благодійність, купівля чашок з принтом лого фонду в подарунок 423,02 1,66%
8 Витрати по оформленню ігор «Класики» та «Twister» на асфальті парків міста до Дня захисту дітей. (Спільний проект з КП «ГОРАВТОДОР-1») покупка кольорової фарби Колорекс 360,00 1,41%
9 Канцтовари (шнурки "Аxent" з кліпом оранж, бейджи "Аxent" на шнурі), БАНЕР FRONTLIT (соціальна реклама зі збору коштів на операцію для Світлани Болжеларскої) 299,25 1,17%
Адміністративні витрати фонду167850,3415,58%
Стаття витратПерерахована сума, гривеньв %
1 Заробітна плата працівникам фонду 102397,69 61,01%
2 Єдиний соціальний внесок 28174,33 16,79%
3 Податок з доходів фіз.осіб 22896,38 13,64%
4 Відшкодування орендодавцю суми за комунальні послуги (газ, електроенергія, вода) 6295,21 3,75%
5 Військовий збір 1908,02 1,14%
6 Банківські послуги 1379,18 0,82%
7 Оплата за послуги хостингу та домену на рік (nikopolkids.org) 1236,00 0,74%
8 Орендна плата 971,74 0,58%
9 Оплата за надання послуг з утримання будинку та прибудинкової територiї ТОВ КК "Домком Нікополь" 578,92 0,34%
10 Комунальні послуги (за вивезення твердих побутових відходів) 543,03 0,32%
11 Витрати на відрядження (покупка квитків на поїзд керівнику фонду в м. Київ на зустріч представників благодійних організацій, ЗМІ, сімей з дітьми в День пам'яті онкохворих дітей) 352,63 0,21%
12 Оплата за заправку картриджа для МФУ принтера 290,00 0,17%
13 Відшкодування орендодавцю суми за послуги з обслуговування приміщення і суми податку на землю 276,48 0,16%
14 Оплата за водопостачання та водовiдведення Нiкопольводоканал 210,73 0,13%
15 Поштові витрати 135,00 0,08%
16 Купівля канцтоварів (папір для друку А4) 105,00 0,06%
17 Оплата за послуги мережі Інтернет 100,00 0,06%

 

 

Звіт про надходження за період з 01.01.19 по 31.12.19
Надходження від юридичних осіб, грн.20830,58
Надходження від фіз.осіб, грн.838037,11
Отримано відсотки за депозитом, грн.18964,73
Разом, грн.:877832,42
 
МісяцьНадходження грн:Витрати фонду, грн:Різниця між надходженнями і витратами, грн:
Січень 89966,64 111065,62 -21098,98
Лютий 101587,15 81024,34 20562,81
Березень 64871,29 78498,47 -13627,18
Квітень 64481,69 70615,51 -6133,82
Травень 78354,70 48827,07 29527,63
Червень 58144,40 36853,93 21290,47
Липень 49143,10 297039,38 -247896,28
Серпень 74967,87 68991,77 5976,10
Вересень 84387,52 77883,63 6503,89
Жовтень 63133,17 81794,97 -18661,80
Листопад 81373,67 59869,09 21504,58
Грудень 67421,22 65012,44 2408,78
Разом:877832,421077476,22-199643,80

 

№ п/пДжерело пожертвуванняСума
№ п/п Джерело пожертвування Сума
1 Райва Крiстоф Гайнрiх Карл-Марi ФОП 325000,00
2 Анонімні помічники 71657,16
3 Десятий ювілейний Благодійний концерт "Жити завтра" 33307,00
4 Ринок Першотравневий 24000,00
5 Заєв Денис Леонідович 20000,00
6 Скринька в СпасоПреображенськом Соборі 18992,00
7 КЗ "НСЗШ № 9" 18099,00
8 Благодійний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "Перетанцюють всі" 14760,00
9 Скринька в Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" 14338,50
10 Благодійний забіг "Біг заради життя" 13624,00
11 КЗ "НСЗШ № 6" 11364,00
12 Обдимко Тетяна Вікторівна 11000,00
13 Фатєєва Наталя Михайлівна 11000,00
14 Карпенко Олександр Павлович 10700,00
15 Ольга 9400,00
16 Нікітюк Ілля Євгенович 8833,00
17 КЗ "НСЗШ № 20" 8303,00
18 Павлов Андрій Миколайович 7500,00
19 Прихист ГО 7005,65
20 КЗ "НСЗШ № 10" 6113,00
21 ТОВ "Девайс" 6000,00
22 Фатєєва Л.А. ФОП 6000,00
23 Автомайстерня 5400,00
24 Скринька в маг. "Престиж" пр. Трубників, 22 5190,30
25 Псарьова Г.О. ФОП 5130,00
26 Буличев Дмитро Вікторович 5000,00
27 Панченко Оксана 5000,00
28 КЗ "НСЗШ № 2" 4782,00
29 Скринька в маг. "Стиль" пр. Трубників, 25 4656,00
30 Скринька в маг. "Пивной источник" вул. Електрометалургів, 52 б 4269,00
31 КЗ "НСЗШ № 15" 4123,00
32 Скринька в Храмі ікони Божої Матері Всіх скорботних радість 3992,00
33 КЗ "НСЗШ № 22" 3872,00
34 ПП "КАНРIТ" 3300,00
35 Скринька в маг. "Барвинок" вул. Каштанова 51 3256,00
36 Скринька в маг. "Світолюкс" пр. Трубників,32 3106,00
37 Єрохова Наталія Володимирівна 3000,00
38 ФОП Герасимов В.О. 3000,00
39 ФОП Грушецька Ольга Євгенiвна 2980,00
40 КДЦ "Славутич"(Поні клуб "Улюбленець") 2872,00
41 Фролов Андрій Юрійович 2800,00
42 Ковальова Марина 2700,00
43 Скринька в маг. "Іграшка" вул.Електрометалургів,134 2583,00
44 Скринька в маг. "Новий світ" вул.Електрометалургів,224 2560,00
45 ГО "Гармата" Пл-ник: Ткачова Лариса Олександрiвна 2500,00
46 Скринька в маг. "Ковбасний світ" пр. Трубників, 42/14 2470,00
47 КЗ НСЗШ № 25 2400,00
48 Пенська Наталя Романівна 2400,00
49 Скуратов Сергій Ігорович 2400,00
50 Сунцова Наталя Миколаївна 2400,00
51 Скринька в маг. "Струмок" вул. Першотравнева,70 2392,00
52 Ященко Ірина Гаврилівна 2300,00
53 Панебратцева Ганна Олександрівна 2100,00
54 МБФ 'Українська Бiржа Благодiйностi' 2024,93
55 Скринька в маг. "Світлана" вул. Електрометалургів, 52 б 1975,00
56 КЗ "НСЗШ № 26" 1950,00
57 КЗ "НСЗШ № 3" 1837,00
58 Кришень Юлія Володимирівна 1800,00
59 Плахоття Євгенія Юріївна 1800,00
60 Ковальська Ірина Олександрівна 1700,00
61 Скринька Дитячий розважальний центр "Киндер сити" 1699,00
62 Буцонь Юлія 1500,00
63 Скринька в маг. "Ковбасний світ" вул. Добролюбова 3 участок 1484,00
64 Скринька в КСК "НЗФ" пр. Трубників, 18а 1469,00
65 Скринька в маг. "Казанова" вул. Микитинська, 17 1445,00
66 Скринька в маг. "Еллада" вул. Першотравнева, 2 1428,00
67 Грубник Максим Олександрович 1400,00
68 Юдавіна Марина Романівна 1400,00
69 Скринька в маг. "Охоронні системи" вул.Електрометалургів,214а 1398,10
70 Скринька в маг. "Імперія природи" вул. Карла-Маркса,194 1306,00
71 Скринька в Фітнес -клуб "Торнадо" вул. Шевченка, 85а. 1284,00
72 Скринька Конференція "Жінка третього тисячоліття" ч/з Криштопу Анну 1249,00
73 Грицик Оксана Федорівна 1200,00
74 Зіненко Євген Станіславович 1200,00
75 Мацько Тетяна Олександрівна 1200,00
76 Февральова Світлана 1200,00
77 Скринька в маг. "Орхідея" вул. Довгалівська,195 1135,95
78 Скринька на центральної прохідної ПАТ "НЗФ" 1122,95
79 Алексєєва Маргарита Ігорівна 1100,00
80 Шашликова Тетяна Федорівна 1100,00
81 Касьянова Олена Володимирівна 1000,00
82 КЗ НСЗШ № 23 (Акція "Благодійність замiсть квітів) 1000,00
83 Мироненко Ганна Павлівна 1000,00
84 Похил Інна Василівна 1000,00
85 Стратулат Володимир Володимирович 1000,00
86 ФОП Конопатенко Роман Сергiйович 1000,00
87 ФОП Мiтiн Євген Анатолiйович 1000,00
88 ФОП Панов Микола Олександрович 1000,00
89 Скринька в маг. "Ковбасний світ" пр. Трубників, 13 906,35
90 Малий Валентин Вікторович 890,00
91 Скринька в маг. "Ковбасний світ" вул. Електрометалургів, 9 884,00
92 Скринька в маг. «Вкусняшка» вул. Херсонська, 284 844,00
93 Скринька в маг. "Джемпер" вул.Микитинська 832,00
94 Бiлик Лiдiя Вячеславiвна 800,00
95 Дубинська Марія 800,00
96 Медяник Артем Олексійович 800,00
97 Теплих Ірина Іванівна 800,00
98 Христенко Катерина Павлівна 800,00
99 Пєвцова Тетяна Григорiвна 720,00
100 Дударчук Наталя Назарівна 700,00
101 Мальгiн В.В. ФОП 700,00
102 Скринька в маг. "Теремок" ул. Електрометалургів, 62 655,05
103 КЗ "НСЗШ № 14" 638,50
104 Жмуйдова Ганна Володимирівна 610,00
105 Бондаренко Ірина Миколаївна 600,00
106 Заякіна Юлія Валентинівна 600,00
107 Кухарчук Олена 600,00
108 Лендель Валентина Миколаївна 600,00
109 ФОП Герасимова Антонiна Вiталiївна 600,00
110 Попова Тетяна Станiславiвна 550,00
111 Скринька в маг. "ФЄВ" вул. Електрометалургів 535,00
112 Белкiна О.В. ФОП 500,00
113 Головачова Iрина Володимирiвна 500,00
114 Гоман Ігор Сергійович 500,00
115 Константинов А.А. ФОП 500,00
116 Лобас Л. Ш. 500,00
117 Мiтiна Н.В. ФОП 500,00
118 Орловська Ю.К. ФОП 500,00
119 Скороход Людмила Юріївна 500,00
120 Фiзична особа пiдприємець Нененко В 500,00
121 ФОП Коновалова Ольга Петрiвна 500,00
122 Швидка Наталя Анатоліївна 500,00
123 Юхно Максим Сергійович 500,00
124 Скринька в маг. «Подарунки» пр. Трубників, 17 492,00
125 Жованик Юрій Олександрович 460,00
126 Оникієнко Тетяна Володимирівна 459,00
127 Скринька Нікопольська міська рада вул. Електрометалургів,3 455,75
128 Скринька в маг «Катруся» вул. Електрометалургів, 6 417,00
129 Риженко Світлана Сергіївна 405,00
130 Агєєва Оксана Петрiвна 400,00
131 Гончаров Юрій 400,00
132 Горобченко Сергій Васильович 400,00
133 Дронь Оксана Олександрівна 400,00
134 Дудко Василь Хомич 400,00
135 Дутчак Євген 400,00
136 Ісакова Наталя Миколаївна 400,00
137 Мамонтова Таісія Володимирівна 400,00
138 Палац урочистих подій 400,00
139 Пастушок Ольга Іванівна 400,00
140 Перетятко Тетяна Василівна 400,00
141 Шевченко Олександр Іванович 400,00
142 Якимець Алла 400,00
143 Законова Дар'я 333,00
144 Хиленко Юлія Володимирівна 330,00
145 Батьківський комітет групи "Перлинки 2" школи №20 320,00
146 Абрамова Катерина Олегівна 300,00
147 Бєлогуров Олександр Олегович 300,00
148 Болдир Галина Вікторівна 300,00
149 Котельникова Наталія Сергіївна 300,00
150 Маслюк Ірина Юріївна 300,00
151 Німченко Руслан Олександрович 300,00
152 Свердлова Галина Олександрівна 300,00
153 Скороходова Ірина Вікторівна 300,00
154 Ходурська Ірина Володимирівна 300,00
155 Глазунова Юлія Миколаївна 287,00
156 Ковтуненко Людмила Михайлівна 260,00
157 Дольник Ксенія Євгеніївна 250,00
158 Шулакова Наталія Вікторівна 250,00
159 Горун Людмила Іванівна 240,00
160 Іващенко Марина Володимирівна 240,00
161 Покосенко Петро Петрович 240,00
162 Благодійна фотовиставка "Люди скріпки" 225,00
163 Ткаченко Валентина Василівна 220,00
164 Асоцький Костянтин Олександрович 200,00
165 Буйна Сергій Богданович 200,00
166 Буцонь Марія Володимирівна 200,00
167 Величко Андрій Валерійович 200,00
168 Ємельяненко Людмила Євгеніївна 200,00
169 Жернових Михайло Анатолiйович 200,00
170 Задорожна Поліна Володимирівна 200,00
171 Калинович Вiра Анатолiiвна 200,00
172 Костенко Ольга Володимирiвна 200,00
173 Ліпський Вячеслав ВолодимировиЧ 200,00
174 Матіюк Тамара Степанівна 200,00
175 Нікітченко Олександра Олександрівна 200,00
176 Овдієнко Наталія Юріївна 200,00
177 Оксана 200,00
178 Сiнєгiн Євген Сергiйович 200,00
179 Торліна Оксана Павлівна 200,00
180 Фокiна Лариса Олександрiвна 200,00
181 Черненко Олена Федорiвна 200,00
182 Чумак Олександр Сергійович 200,00
183 Шитц Ольга Василівна 200,00
184 Копилова Світлана Геннадіївна 190,00
185 Пищик Тетяна Вікторівна 170,00
186 Горбаненко Маргарита Миколаївна 162,85
187 Буга Світлана Геннадіївна 160,00
188 Кайда Вiта Вiкторiвна 150,00
189 Богданов Никита Миколайович 131,65
190 Залозний Сергій Анатолійович 130,00
191 Воронова Тетяна Василівна 120,00
192 Зайцева Iрина Володимирiвна 120,00
193 Зубріліна Тетяна 120,00
194 Марук Наталія Михайлівна 120,00
195 Тутуров Євген Сергійович 120,00
196 Чаплицький В.П. 120,00
197 Жогло Лариса Петрівна 110,00
198 КЗ "НСЗШ № 16" 110,00
199 Купцова Ольга Андріївна 110,00
200 Орловська Олена Олексіївна 110,00
201 Кириченко Вікторія Віталіївна 109,00
202 Арбуз-Самойленко Людмила Григорівна 100,00
203 АТ "Райффайзен Банк Аваль" 100,00
204 Біловоденко Тетяна Володимирівна 100,00
205 Гаргiна Олександра 100,00
206 Гетьман Алена Анатольевна 100,00
207 Заїкіна Галина Володимирівна 100,00
208 Зінченко Олена Павлівна 100,00
209 Каракуша Олена Анатоліївна 100,00
210 Кацинська Анжела Миколаївна 100,00
211 Кисіль Наталя Юріївна 100,00
212 Кривуля Елла Геннадiївна 100,00
213 Малій Світлана Ярославна 100,00
214 Манжукова Тетяна Сергіївна 100,00
215 Матюк Сергiй Григорович 100,00
216 Мельников Сергій Васильович 100,00
217 Мірошниченко Наталія Олексіївна 100,00
218 Мішина Лариса Семенівна 100,00
219 Музика Леся Миколаївна 100,00
220 Набока Вiкторiя Валерiївна 100,00
221 Нечипоренко Тетяна Вікторівна 100,00
222 Пономарьова Олена Львiвна 100,00
223 Сьоміна Наталя Миколаївна 100,00
224 Тібаєва Юлія Олександрівна 100,00
225 Хилобоченко Анастасія Валеріївна 100,00
226 Храмова Ірина Григорівна 100,00
227 Новікова Ірина Миколаївна 90,00
228 Пєтухов Олександр Іванович 90,00
229 Кулик Д. А. 80,00
230 Шугай Олександр Вікторович 80,00
231 Скринька в маг.«Qwest» Товари для дому вул. Шевченка,193 74,00
232 Пахомова Наталя Олександрівна 70,00
233 Скринька в офісі організації «Швидка побутова допомога» вул. Казанцева, 56 А 67,00
234 Мередов Данатар 61,00
235 Бурак Вiкторiя Володимирiвна 60,00
236 Вахитов Фарид Шайхисламович 60,00
237 Гнатова Валентина Олександрівна 60,00
238 Гордієнко Ольга Миколаївна 60,00
239 Дмитренко Євгенія Федорівна 60,00
240 Доценко Ірина Дмитрівна 60,00
241 Ємельяненко Вадим Вікторович 60,00
242 Каширіна Людмила Олексіївна 60,00
243 Сбитнева Ніна Василівна 60,00
244 Слєпцова Юлiя Анатолiївна 60,00
245 Соседко Ольга Іванівна 60,00
246 Стамат Галина Василівна 60,00
247 Чумакова Ніна Олексіївна 60,00
248 Шумей Валентина Мусіївна 55,00
249 Андріюк Леонід Семенович 50,00
250 Борисенко Олена Костянтинiвна 50,00
251 Василець Людмила Вікторівна 50,00
252 Ватутін Петро Павлович 50,00
253 Волкова Катерина Федорівна 50,00
254 Волошина Тетяна Сергiївна 50,00
255 Головко Людмила Михайлівна 50,00
256 Живиця Василь Іванович 50,00
257 Звіададзе Оксана Павлівна 50,00
258 Іванов Микола Олегович 50,00
259 Компанієць Віктор Антонович 50,00
260 Корсунська Ольга Сергіївна 50,00
261 Кочій Валентина Вікторівна 50,00
262 Крошеніна Наталія Миколаївна 50,00
263 Мартинова Наталія Володимирівна 50,00
264 Орлов Вадим Анатолійович 50,00
265 Осадчук Микола Петрович 50,00
266 Рак Людмила Олексіївна 50,00
267 Різун Віктор Павлович 50,00
268 Сорока Лариса Павлівна 50,00
269 Ходус Людмила 50,00
270 Шевченко Олена Олександрівна 50,00
271 Шумська Анна Анатолiївна 50,00
272 Щербакова Інга Олександрівна 50,00
273 Яценко Наталя Аркадіївна 50,00
274 Дунаєва Тетяна Олександрівна 40,00
275 Нікішова Марина Вікторівна 40,00
276 Сарана Михайло Миколайович 40,00
277 Циммерман Леонід Анатолійович 36,00
278 Скринька в маг. "Сладкоежка" вул. Електрометалургів, 10А 33,00
279 Овдієнко Людмила Вікторівна 30,00
280 Рибачок Юлiя Євгенiвна 30,00
281 Сазонова Людмила Миколаївна 30,00
282 Тимофєєва Наталя Іванівна 30,00
283 Тяско Анна Юрiївна 30,00
284 Фурсов Микола Іванович 30,00
285 Чикина Лариса Іванівна 30,00
286 Акулова Раїса Василівна 25,00
287 Ардельянова Катерина Іванівна 25,00
288 Волкова Оксана Михайлівна 25,00
289 Височин Олександр Васильович 25,00
290 Гайдік Володимир Вікторович 25,00
291 Гольчік Валентина Миколаївна 25,00
292 Готовкіна Антоніна Дмитрівна 25,00
293 Дзюба Ганна Іванівна 25,00
294 Доронченкова Валентина Іванівна 25,00
295 Дригола Ольга Нікандровна 25,00
296 Єрмоленко Алла Василівна 25,00
297 Карпенко Валентин Іванович 25,00
298 Кичук Олександр Васильович 25,00
299 Корчук Олена Геннадіївна 25,00
300 Куриліна Людмила Андріївна 25,00
301 Левченко Юлія Сергіївна 25,00
302 Матвієнко Ольга Маріевна 25,00
303 Молодцова Світлана Анатоліївна 25,00
304 Нарась Валентина Іванівна 25,00
305 Нічка Тетяна Анатоліївна 25,00
306 Павленко Наталя В'ячеславівна 25,00
307 Пан Світлана Костянтинівна 25,00
308 Просянка Любов Яківна 25,00
309 Садовський Михайло Євгенович 25,00
310 Сєдов Борис Іванович 25,00
311 Соколенко Наталія Миколаївна 25,00
312 Сосницький Ігор Миколайович 25,00
313 Сторчак Юлія Анатоліївна 25,00
314 Топоров Володимир Григорович 25,00
315 Бальша Ірина Олександрівна 21,00
316 Ковальова Валентина Михайлівна 20,00
317 Петренко Вiкторiя Валентинiвна 20,00
318 Ревпусова Лариса Василiвна 20,00
319 Фоміна Валерія Валеріївна 20,00
320 Володимирська Марія Миколаївна 16,00
321 Пархоменко Ніна Олександрівна 15,00
322 Вінець Валентина Олексіївна 12,00
323 Вітренко Денис Олександрович 12,00
324 Дрога Наталія Іванівна 12,00
325 Макарєєв Юрій Олександрович 12,00
326 Михайлик Олена Володимирівна 12,00
327 Павелко Іван Павлович 12,00
328 Тарасова Світлана Миколаївна 12,00
329 Цибенко Олена Володимирівна 12,00
330 Безсонова Тамара Олександрівна 10,00
331 Горб Геннадій Миколайович 10,00
332 Готовкіна Вікторія Валеріївна 10,00
333 Дорошенко Дар'я Валерiївна 10,00
334 Єфімова Галина Степанівна 10,00
335 Змислая Анна Петрівна 10,00
336 Ковтун Наталія Павлівна 10,00
337 Костюк Таміла Іванівна 10,00
338 Магаєв Віталій Володимирович 10,00
339 Малий Павло Іванович 10,00
340 Мар'яш Лариса Володимирівна 10,00
341 Панченко Ірина Сергіївна 10,00
342 Пашковський Артем Леонідович 10,00
343 Прісленко Володимир Михайлович 10,00
344 Приходько Юрій Павлович 10,00
345 Редька Віталіна Євгенівна 10,00
346 Рощина Ольга Василівна 10,00
347 Слущенко Сергій Афанасійович 10,00
348 Терещенко Тамара Володимирівна 10,00
349 Шевчук Зоя Миколаївна 10,00
350 Філіппова Любов Юріївна 8,00
351 Лернер Анна Іванівна 7,00
352 Косяченко Анатолiй Дмитрович 6,00
353 Соседко Олександр Федорович 6,00
354 Шершень Олена Феодосіївна 6,00
355 Барков Антон Павлович 5,00
356 Буренков Віктор Тимофійович 5,00
357 Ватутіна Людмила Вікторівна 5,00
358 Воробйова Тамара Миколаївна 5,00
359 Гамзюк Іван Олександрович 5,00
360 Гарматіна Марія Григорівна 5,00
361 Генько Наталія Іванівна 5,00
362 Дровалева Людмила Павлівна 5,00
363 Завалін Олександр Михайлович 5,00
364 Ісаєва Людмила Василівна 5,00
365 Кліндух Лариса Володимирівна 5,00
366 Коник Валентина Єгорівна 5,00
367 Копилець Катерина Володимирівна 5,00
368 Копилець Лілія Володимирівна 5,00
369 Копилець Любов Іванівна 5,00
370 Литовка Юрій Іванович 5,00
371 Обоянцева Надія Степанівна 5,00
372 Пархоменко Ніна Олександрівна 5,00
373 Пилипенко Лідія Миколаївна 5,00
374 Попова Тамара Володимирівна 5,00
375 Причина Марина Анатоліївна 5,00
376 Сергієнко Василь Ілліч 5,00
377 Франківський Євген Андрійович 5,00
378 Шеремет Людмила Борисівна 5,00
379 Богданов Єгор Вікторович 4,00
380 Софієнко Сергій Данилович 4,00
381 Кудрявцев Петро Михайлович 3,00
382 Ситник Наталія Олександрівна 3,00
383 Карабак Ніна Степанівна 2,00
Разом:858867,69

 

Мы благодарны всем , кто оказывает помощь детям и взрослым и неравнодушен к их судьбе.

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр