CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

Еліна Прохорович

Прохорович Еліна

Збір завершений! Допомога надана! Дякуємо!

Дитина: Прохорович Еліна 19.06.2001 р.н.

Діагноз: ДЦП, спастичний парапарез, підвивих лівого стегна, плосковальгусна двобічна деформація стоп.

У наш фонд звернулася мама з донечкою. Дівчину звуть Еліна, що в перекладі з іспанської означає «яскраве світло». І справді, ця дівчинка незвичайна. Еля не може повноцінно розвиватися, так як ще в дитинстві лікарі поставили їй страшний діагноз: ДЦП. Ходить та стоїть Еліна тільки з підтримкою.

З самого народження вона проходила реабілітації у Києві, Одесі, Львові. У п'ять років Элічка навчилася читати, тому книги стали її найкращими друзями. Зараз Еля навчається у 10 класі школи № 4 на домашньому навчанні. Кожен клас закінчує з похвальними грамотами.

На початку цього року Еліну стали турбувати болі у стегновій кістці. З-за основного діагнозу ДЦП активно розвиваються підвивихи обох стегон та це супроводжується сильними болями при русі.

Зараз Еліна дуже потребує проведення важких операцій на двох тазостегнових суглобах по черзі з використанням імплантатів, а в подальшому на стопах і колінах. Ситуація дійсно дуже складна як для Элічки так і для її мами Тамари. Вона одна виховує доньку і разом зі своїми рідними шукає кошти на її лікування. Багато вже було витрачено на реабілітації, і зараз всі засоби вичерпані.

22500 грн. коштує тільки комплект імплантатів, а крім цього знадобляться кошти на медикаменти та витратні матеріали для операцій. Рахунок на суму 22500 гривень буде прикріплений до документів трохи пізніше.

Дорогі друзі, ми просимо всіх небайдужих людей надати БУДЬ-яку посильну допомогу. ЧАСУ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЗОВСІМ МАЛО. Кожна гривня, кожен репост – це шанс продовжувати лікування! РАЗОМ ми обов'язково впораємося! ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ДОПОМОГУ ТА ПІДТРИМКУ!

Ваші пожертви можна перерахувати на наш розрахунковий рахунок з позначкою «Благодійна допомога Еліні Прохорович».

Платіжні реквізити фонду:

№ поточного рахунку в ПриватБанку 26004060733219

код ЄДРПОУ 37338281

ЄДРПОУ банку 14360570 МФО 305299

№ карткового рахунку в ПриватБанку 26050060702863

Увага! Це не переказ з картки на картку! Інструкція як зробити пожертву.

№ картки 5169330508256648 (картка відкрита на ім'я директора фонду, Горбаненко Маргарита Миколївна)

Фото

Прохорович Еліна Прохорович Еліна

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр