CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

Олексій Дудар

Олексій Дудар

Збір завершений! Допомога надана!

Дитина: Дудар Олексій 14.01.2010 р.н.

Діагноз: Синдром нижнього парапарезу. Атактичний синдром. Затримка психічного та мовного розвитку.

Льоші Дудар знову потрібна наша допомога. Ця дитина перебувала під постійною опікою нашого фонду протягом 2014-2016 рр.

Нагадаємо історію хлопчика: Олексій народився глибоко недоношеним, з вагою 1000 г, з грубими порушеннями центрально нервової системи, після народження переніс інсульт. Така дитина стала не потрібна рідної матері, і у віці дев'яти місяців Льоша знайшов маму і тата. Подружжя Ілона та Сергій зневірившись завести власних дітей усиновили Льошу.

А зовсім скоро мама Ілона завагітніла, та ще й двійнятами. Так з'явилися в родині відразу троє хлопчаків.

Незважаючи на серйозні діагнози Льоші, подружжя все-таки сподівалися на краще. Надії не виправдалися. Тільки у 2 роки хлопчик почав самостійно ходити, але на дуже невеликі відстані, в 6 років він говорив тільки слова: «мама», «тато», «баба». Лікарі поставили Льоші діагноз: спастична параплегія, затримка психомоторного розвитку.

Реабілітаційні курси та заняття з фахівцями зробили свою справу: потроху Льоша почав ходити все краще. В кінці 2018 року він пройшов курс Цереброкурину і став повторювати нові слова слідом за мамою і логопедом!

А в січні 2019 року через часті інфекції Льоші знадобилося видаляти аденоїди. Робити загальний наркоз було ризиковано, але хвороби теж погрожували серйозними ускладненнями. Після наркозу хлопчик знову перестав ходити та говорити. Понад 2 місяців Льоша тільки повзав, і тільки коли у квітні потрапив на реабілітацію до Трускавця, знову почав потроху ходити та крутити педалі велосипеда. Повернулися два слова: «тато» і «мама».

Після шести курсів реабілітації в Трускавці Льоша почав краще ходити, більше почав розуміти звернену мову, покращилося загальне самопочуття, зменшилися головні болі, зміцнилися м'язи спини, з'явилися нові склади та слова. Щоразу після лікування, а Льоша буває в реабілітаційній клініці м Трускавця три рази на рік батьки бачать хороший результат. Значить, все не дарма! Значить, батьки, які старанно займаються своїм синочком, і добрі помічники, які допомагають зібрати гроші на регулярні реабілітації — великі молодці!

Але, на жаль у Льоші такий діагноз, що він ніколи не побіжить, а у зв'язку з тим що він почав інтенсивне рости, став падати на ноги. На даний момент Льоша вже не може ходити на тривалий відстань, і мамі Ілоні зовсім не хочеться знову садити Льошу в коляску.

У свої 10 років Льоша важить 21,5 кг при зрості 134 см. І тому необхідно продовжувати лікування. Без регулярних реабілітацій успіхи Льоші швидко зійдуть нанівець, і хлопчик так і залишиться замкнутий у своєму неслухняному тілі.

На сьомий курс реабілітації потрібно 19835 гривень, і зібрати їх потрібно в найкоротший термін. Льоші з мамою Ілоною потрібно вже бути в клініці 20 січня. Льоші скоро виповниться 10 років — ювілей, та ще на Старий Новий рік.

Так давайте ж будемо щедрими «посівальниками», і зробимо диво для цієї сім'ї, подаруємо дитині квиток в щасливе і здорове життя. І разом у нас все вийде. Будь ласка, допоможіть.

Обов'язково вказуйте в призначенні платежу, що це допомога для Дудар Олексія!

qr fast donateПлатіжні реквізити фонду:

IBAN: UA113052990000026004060733219

МФО 305299, ЄДРПОУ 37338281

Увага! Це не переказ з картки на картку! Інструкція як зробити пожертву.

№ картки 5169 3305 1825 7016 (картка відкрита на ім'я директора фонду, Горбаненко Маргарита Миколївна)

Фото

Олексій Дудар Олексій Дудар Олексій Дудар Олексій Дудар Олексій Дудар

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр