CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

/ / Олександр Панченко
Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

Олександр Панченко

Панченко Олександр

Збір завершений! Допомога надана!

Панченко Олександр 03.07.2010 р.н.

Діагноз: слухова нейропатія

У наш фонд за допомогою звернулася мама чотирьох синів, одному з яких восьмирічному Олександру необхідні слухові апарати на обидва вуха.

Мама Оксана розповіла нам, що в 2014 році вона з дітками залишилася без чоловіка і батька, головного добувача в сім'ї, рак легенів забрав його життя, всі вони зазнали сильний стрес, в результаті якого у Саші погіршився слух. Спочатку у дитини часто з'являлися вушні пробки, від яких одразу ж позбувалися.

Сашко погано розмовляв, звернулися до логопеда, який часто з ним займався, але проблеми з промовою залишалися. Лікар пояснила це порушенням роботи нервової системи і порадила перевірити слух. Нещодавно пройшовши обстеження, хлопчикові діагностували: слухову нейропатію.

Людина зі слуховій нейропатией здатна чути звуки, але все одно буде важко розпізнавати вимовлені слова. Звуки можуть то з'являтися, то зникати для цих людей, отже, мова видається не систематизованої. Олександр дуже рухлива дитина, його мрія займатися скелелазінням, але через проблеми зі слухом він не може поки цього робити. І зараз він все більше перебуває вдома, на вулицю не виходить, тому що не чує своїх друзів, скоро в школу і знову труднощі в спілкуванні.

Мама дитини не в змозі оплатити рахунок, у неї немає таких коштів, тому що вона на даний час знаходиться в пошуку роботи і змушена займатися з дитиною. Давайте разом з вами допоможемо Шуне, так ласкаво його називають вдома, не тільки чути цей світ, але і спілкуватися з ним! Ви можете допомогти Олександру, пожертвувавши будь-яку суму шляхом перерахування коштів на рахунок або картку фонду з позначкою "Благодійна допомога для Олександра Панченко".

Платіжні реквізити фонду:

№ поточного рахунку в ПриватБанку 26004060733219

код ЄДРПОУ 37338281

ЄДРПОУ банку 14360570 МФО 305299

№ карткового рахунку в ПриватБанку 26050060702863

Увага! Це не переказ з картки на картку! Інструкція як зробити пожертву.

№ картки 5169330508256648 (картка відкрита на ім'я директора фонду, Горбаненко Маргарита Миколївна)

Фото

Панченко Олександр Панченко Олександр Панченко Олександр

Наши партнеры

La Lucce dell' est Українська Біржа Благодійності Благотворительный БФ Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Интернет магазин Rozetka.com.ua Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр