CF "Nikopol's children"

We are making little but with great love!

/ / Алла Щербина - "Валерия Help"
Make a donation

 

 

We are in social
networks, join us!

 

Мы в Facebook

 

Place our banner
on your website

 

Valeria Help

Алла Щербина - "Валерия Help"

Щербина Алла

Щербина Алла Миколаївна 20.04.1963 р.н.
Діагноз: Асептичний некроз головок обох стегнових кісток. Двосторонній коксартроз 4-й ст., больовий синдром.
Аллі Миколаївні, щоб самостійно пересуватися необхідна заміна суглоба. Однієї їй не впоратися. Допоможіть подолати важку недугу.

Аллі Миколаївні 55 років, з них 35 років вона відпрацювала на Нікопольському Південнотрубному заводі. У 2013 році після тривалої хвороби у Алли Миколаївни вмирає чоловік, на лікування якого були витрачені величезні суми коштів. Після смерті чоловіка шквал хвороби обрушився на неї.

У 2016 році жінка перенесла операцію з видалення щитовидної залози. Після чого отримала ІІІ гр. інвалідності. Постійно приймала гормональні препарати для відновлення функцій «щитовидки».

Вважає, що саме гормони подіяли на руйнування суглобів. Постійне відчуття болю, неможливість самостійно ходити, жити повноцінним життям доводили жінку до відчаю. З'явилася надія на заміну суглобів, і ось на початку серпня цього року Аллі Миколаївні була зроблена операція - ендопротезування лівого тазостегнового суглоба системою «MATHYS». Родичі та друзі допомогли їй зібрати на операцію, яка обійшлася майже в 100000 гривень. Наш фонд перерахував на карту жінки 2400 гривень.

Після реабілітаційного періоду, в залежності від того як буде приживатися протез Аллу Миколаївну чекає чергова операція з ендопротезування правого тазостегнового суглоба. Вартість ендопротеза становить 77000,00 гривень. Всі можливості сім'ї, родичів і друзів вичерпані.

Наш фонд всіма засобами постарається допомогти в цій ситуації! І сподіваємося, що нам в цьому допоможе доброта людей!

Ви можете допомогти Аллі Миколаївні , пожертвувавши будь-яку суму шляхом перерахування коштів на рахунок або картку фонду з позначкою "Благодійна допомога для Алли Щербини".

Платіжні реквізити фонду:

№ поточного рахунку в ПриватБанку 26004060733219

код ЄДРПОУ 37338281

ЄДРПОУ банку 14360570 МФО 305299

№ карткового рахунку в ПриватБанку 26050060702863

Увага! Це не переказ з картки на картку! Інструкція як зробити пожертву.

№ картки 5169330508256648 (картка відкрита на ім'я директора фонду, Горбаненко Маргарита Миколївна)

Фото

 Щербина Алла

Документи

Щербина Алла Щербина Алла Щербина Алла Щербина Алла Щербина Алла Щербина Алла Щербина Алла Щербина Алла Щербина Алла Щербина Алла Щербина Алла

Наши партнеры

La Lucce dell' est    Благотворительный БФ  Биржа благотворительности «ДоброДій» Украинский фонд помощи (Уфонд) Нікопольська міська рада Канрит Полиграфический центр